Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

sõpruse puiestee (ja yldse muusikast)

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

sõpruse puiestee (ja yldse muusikast)

PostitusPostitas sondor 22:06 13. Veebr 2003

kui peaks veel olema keegi kes ei tea, siis
http://www.hot.ee/spst
woohaaa
rokib täiega
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

Re: sõpruse puiestee

PostitusPostitas surra 12:10 14. Veebr 2003

sondor kirjutas:kui peaks veel olema keegi kes ei tea, siis
http://www.hot.ee/spst
woohaaa
rokib täiega

sellist spammi mitte palun siia toppida.
see on pronto projekt, ja pole veel valmiski.
neil on salvestused pooleli alles.

ma ei pea ometi hakkama meelde tuletama, et tegemist pole laulu- või tantsufoorumiga.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 0:35 15. Veebr 2003

Õige, surra! Kahe käega poolt. See eesti uue ja hea muusika propageerimine on ikka saatanast kyll. Selle asemel peaks hoopis aega sisustama oma desktoppide postitamisega ja teadetega a la minu telefoninumber muutus. Ja irisemisega muidugi ka :) !
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 17:48 15. Veebr 2003

Dister kirjutas:Ja irisemisega muidugi ka :) !

mida sa just näitena tegid.
meil on tegemist teemafoorumiga.

siin oli juba tööotsimiskuulutus.
varsti tuleks nokiate myygikuulutused jne.

oleks antud muusika seotud rollimänguda - palun väga, aga pole.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 13:28 19. Veebr 2003

:?

Kas teema mitte pole "yldine läbu" ? Kui siia postittatakse oma uusi telefoninumbreid ja "Kingpini" ja "muhhahhha-vaaata-norras-on-okserulli-nimeline toit" siis miks KURAT mitte linke heale eesti musikale?

Täiesti arusaamatu noomitamine...
Nii arusaamatu, et kohe NÄRVI ajab...

:1:

P.S. Bänd ruulib TÄIEGA!
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 13:53 19. Veebr 2003

Muusika on mõtete väljendamise kõige puhtaim vorm, loomulikult pean siinkohal silmas Muusikat... suure tähega... seega ennetan (ma loodan) targutamist teemal mis on hea ja mis halb muusika.

Fantaasia... on nagu kaleidoskoop, mille sisse igaüks kogub oma erivärvilised tundekillukesed... meeldejäävad hetked... vikerkaaretükid. Peale vaikuse on just muusika see, mis võib väljendada väljendamatut... seega leiab mõtlev inimene helidest uut inspiratsiooni... ehk uusi tundeidki...uusi killukesi selle kaleidoskoobi tarvis, läbi mille on rasketel hetkedel mõnus reaalset maailma vaadata... so twisted, so freaky, so beautiful ;)

Rollimäng põhineb puhtal fantaasial... seega on ka muusika lahutamatult rollimängu yx osi... ja see ei pea olema tingimata fantasy-teemaline

OK... see oli nyyd minu tagasihoidlik arvamus asjast...
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:20 19. Veebr 2003

Marat Sar kirjutas::?
Täiesti arusaamatu noomitamine...
Nii arusaamatu, et kohe NÄRVI ajab...

P.S. Bänd ruulib TÄIEGA!

olen nõus sellega, et asi on hea.
pronto andis seda kuulata juba vist eelmisel kevadel.

aga ikkagi arvan ma, et päris selle teemafoorumi alla ei lähe ;)

ja ma ei noomi, avaldasin arvamust. ainuke, kel noomimisõigus, on demon :)

seega on ka muusika lahutamatult rollimängu yx osi... ja see ei pea olema tingimata fantasy-teemaline

see on küll õige.
loodan, et keegi varsti yllar jörbergi või vanilla ninja vaimustuses ka nende linke siia ei tõmba :)
Viimati muutis surra, 14:28 19. Veebr 2003, muudetud 2 korda kokku.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 14:21 19. Veebr 2003

YnX kirjutas:Muusika on mõtete väljendamise kõige puhtaim vorm, loomulikult pean siinkohal silmas Muusikat... suure tähega... seega ennetan (ma loodan) targutamist teemal mis on hea ja mis halb muusika.

Fantaasia... on nagu kaleidoskoop, mille sisse igaüks kogub oma erivärvilised tundekillukesed... meeldejäävad hetked... vikerkaaretükid. Peale vaikuse on just muusika see, mis võib väljendada väljendamatut... seega leiab mõtlev inimene helidest uut inspiratsiooni... ehk uusi tundeidki...uusi killukesi selle kaleidoskoobi tarvis, läbi mille on rasketel hetkedel mõnus reaalset maailma vaadata... so twisted, so freaky, so beautiful ;)

Rollimäng põhineb puhtal fantaasial... seega on ka muusika lahutamatult rollimängu yx osi... ja see ei pea olema tingimata fantasy-teemaline

OK... see oli nyyd minu tagasihoidlik arvamus asjast...

Väga diip!

Mulle tundub yldse tobe kuulata rollimängule taustaks "Enyat", "Erat" või kuradi "Gandalfit". Näiteks "Alumiiniumi" muusika on niivõrd muinasjutuline ja unenäolik (ja eelpool mainituist parem), et miks mitte? Ja miks mitte ka Sõpruse Puiesteed?
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 14:26 19. Veebr 2003

Marat Sar kirjutas: Täiesti arusaamatu noomitamine...
Nii arusaamatu, et kohe NÄRVI ajab... :1:

Surra arvamus mind närvi ei aja, aga jah, nõus eelkõnelejatega, et üldise läbu all võiks ju selline viit vabalt olla.

Marat Sar kirjutas: miks KURAT mitte linke heale eesti musikale?
P.S. Bänd ruulib TÄIEGA!

Mai gawd!! Muusika? Sõnad on täitsa head, aga muusika???????? :2:
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 14:40 19. Veebr 2003

Marat Sar kirjutas: miks KURAT mitte linke heale eesti musikale?
P.S. Bänd ruulib TÄIEGA!

Mai gawd!! Muusika? Sõnad on täitsa head, aga muusika???????? :2:[/quote]

Nii...

Nyyd läheb veriseks. :lol:
Vaata. Kõik nõustuvad, et muusikamaitse yle ei ole mõtet vaielda j.n.e. Aga ma olen ju Marat, eksju? :D

Ma kuulan muusikat kohati ebaterve fanatismiga. Just SEDA muusikat. Metro Luminal, Alumiinium, Vennaskond. Allan Vainolat, põhimõtteliselt. Ja mitte KEEGI ei tule kähisema nende vendadega, kes on oma syngelt imeliste teostega mind inspireerinud ja mõjutanud sygavamalt, kui näiteks ykski kirjanik eales suudaks.

Nii. Kontrollimatu väljapurse korda saadetud. Midagi nagu oleks meelest lipsanud... Ah jaa:

:1: :1: :1:

See siis yhel pool.
:lol:
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 15:19 19. Veebr 2003

:lol:

Ma peaks nüüd idarinde käest andma või? See mind küll eriti ei vaeva, sest tundes MAratit, pole mingit probleemi avada otsekohe põhja, kirde, loode jne rinded. :)

Sõpruse pst muusika on nii haarav nagu..... nagu... luuletamine diskol. Aga, jah, maitse üle vaieldakse.

Kuula aga edasi. Ma võib-olla hakkan ka neid kuulama, kui nad sama hästi kui vennaskond suudavad asja esitada.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:28 19. Veebr 2003

Mina kuulan eesti muusikast mõnuga Via Sonorat ja Triskelet. Siis veel Virret ja Oorti. Olen ma siin ainus, kes teab neid muusikuid?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 15:53 19. Veebr 2003

Maitse üle võib vaielda... aga väga madal on selle käigus yxteise võidu kunstnikke maha tegema hakata. Üks asi on põhjendatud kriitika... oopis muud aga niisama sõnniku lennutamine...

--------------------------------------------------------------------------------------
:x :"sinu issi on lollim kui minu issi"
:1: :"aga minu issi annaks sinu issile pexa"
:x :"ei annaks... minu issi on NIII tugev"
:1: :"annaks kyll... minu issi on kõige tugevam.Ja sina ära vaidle, ise pole mu issit näinudki"
:x :"sina pole minu issit kaaaaa näinud..."
:1: :"ja mis siis"
:x :"loll"
:1: :"ise oled loll..."
--------------------------------------------------------------------------------------
...oih... mix see lõik siia vahele sattus. ei tea... kogemata :rolle:
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas driimer 16:03 19. Veebr 2003

Shadow kirjutas:Mina kuulan eesti muusikast mõnuga Via Sonorat ja Triskelet. Siis veel Virret ja Oorti. Olen ma siin ainus, kes teab neid muusikuid?

Looda sa :D
Ise olen küll ülalnimetatuist vaid Oorti kuulanud, ruulib täiega. Selline mõnus põhjamaiselt karge eesti rahvamuusika natuke tänapäevasemasse (kuid teps mitte pehmemasse) vormi rüütatud.. mmmm... Kuulujutu järgi Oorti tegelased olivad Viljandi Kultuurikolledzhi õpilased, siis esimest korda v-folgil mängides jäänud kolledzh kus seda ja teist.. kui tõsi see nüid, ei oska kinnitada, aga nii nad räägivad 8)
Elu on sidrun ja lõpuks kui just enam-vähem harjutud, on sellega ühel pool :P
driimer
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 16:40 19. Veebr 2003

Oort peaks minu teadmist mööda enamuses tartlastest koosnema. Triskele on tervenisti Tartu päritolu seltskond. Mitu korda Viljandi folgil esinenud ja kui Postimeest uskuda, siis isegi nahktagides mustade mootorratturhiirte lugupidamise ära teeninud. Kui kedagi lähemalt huvitab, siis http://www.utlib.ee/~andres_d/triskele/eesti.html
Shadow
Saladuste kaitsja

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll