Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

seline huvitav kysimus kaigaste kohta

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

seline huvitav kysimus kaigaste kohta

PostitusPostitas Kummitus 19:45 15. Dets 2004

kus saaks sellist asja mida mina nimetan kaikavõitluseka (quarterstaff siis) (Mitte kendo vaid 2 kätt küljes) ÕPPIDA.

endal kaigas tehtud midagi oskan ka aga kysin ikkagi
Böö. Võtke seda kuidas soovite.
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 14:07 16. Dets 2004

Selle kaikavõitlusega on selline huvitav asi, et minu teada ei õpetata eesti seda mitte kusagil (kui sa just mõnda entusiasti üles ei leia kes sind õpetada tahaks). Erinevate idamaiste võtluskunstide treeningprogrammi kuulub küll ka kaigas (aikido, wing tsun, wu-shu, tai-chi, jne.) ent ma arvan et see pole just päris see mida sa mõtled.

Aga ma võin sulle ühe lingi üles panna. See on muidugi kaikavõitlusest väga kaugel, aga ma ise tegelen sellega ,ning võib-olla pakub kellelegi huvi.

http://www.homeofpoi.com/lessons/staff_ ... p?lesson=1
Merlon
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 14:12 16. Dets 2004

yks hiinlasest wu-shu õpetaja on seda Tartus aastaid tagasi õpetanud muu wu-shu hulgas, minu teada. olen näind yhte kaigast, mis selle tarbeks lõigatud on. ja yks selle õpetaja õpilane õpetas "taoistlikku wu-shu'd" Tartus veel mõni sygis tagasi (kaks sygist tagasi?).

nimesid ei mäleta :(
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 16:01 16. Dets 2004

Lavalist kaikavõitlust (mis on täiesti rakendatav ka LARPis, enese pätttide eest kaitsmiseks jne jne) õpetab näiteks Saaremäe ja veel paar tegelast. Võimalustest ja koolitustest kuuleb harilikult EHLi (Eesti Harrastusteatrite Liidu) kaudu. Kui on võimalik mõnest lavavõitluse treeningust osa võtta, soovitan soojalt. (Isiklik kogemus oli väga mõnus, ja väga kasulik veel pikkadeks aastateks.)
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Jalamees 16:32 16. Dets 2004

ohpuu kirjutas:yks hiinlasest wu-shu õpetaja on seda Tartus aastaid tagasi õpetanud muu wu-shu hulgas, minu teada.

Jah, õpetas küll. Olen tema käe all isegi õppinud mõni aeg.
Kui sina mängid minuga Bd'tuzi, siis mängin mina sinuga Bd'tuzi.
Jalamees
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Celion 21:53 17. Dets 2004

Tallinnas õpetab Igor Neemre kobudo nimelist kunsti - http://www.wadokai.ee/wado/ kus ka bo ehk siis jaapani kuuejalane kaigas sees. Lisaks peaks ka muid toredaid asju olema.
Cole's Axiom: The sum of the intelligence on the planet is a constant; the population is growing.
Celion
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kummitus 23:36 17. Dets 2004

ma muidu asun keilas aga tallinna omasid vaatan kyll

tänud
Böö. Võtke seda kuidas soovite.
Kummitus
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Valiant Gondorian 18:03 10. Apr 2005

vastus natukene hilineb, aga p6him6tteliselt on tallinnas v6imalik 3 korda n2dalas v6imalik osa v6tta jo ( ehk siis lyhike v6itluskaigas - ulatub kaenla alla) treeningutest tauromuso ryu kobujutsu raames. korra n2dalas - laup2eviti, ka Ryukyu kobujutsust, mis h6lmab ka bo ( ehk siis see samune quarterstaff vms.) tehnikaid.

varem toimusid treeningud ka iga 2 n2dala tagant tartus, aga j2id katki huviliste puudumise t6ttu.

Merlon kirjutas:http://www.homeofpoi.com/lessons/staff_lessons.php?lesson=1
ahjaa, see mis seal videotel n2ete on huinjaa, mitte v6itluskunst. see on paraadi orkestri taktikepikeerutamine à la hollywood badass quarterstaff fightin skills.
"if you hear me coming your not my prey..."
Valiant Gondorian
Tõeotsija

PostitusPostitas Thoren 19:50 10. Apr 2005

noh, seal saidil on ka suht ilusti ära öeldud "Home of Poi and fire twirling" kui räägitakse tulekaikaga vehkimisest ei saagi juttu eriti miskist võitluskunstist olla üldjuhul :rolle:
Thoren
Haldjate õpilane

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll