Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Sepatöö

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Sepatöö

PostitusPostitas Tsp2 17:48 8. Dets 2004

On ju siin ja seal foorumis kuulda olnud, et on päris mitu LARP relvade tootjat. Kuid kas Eestis leidub ka inimesi(ehk siis seppi) kes teevad päris mõõku kasvõi suveniirideks?
Insener Garini hüperboloid!
Tsp2
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 18:21 8. Dets 2004

"Its all about the money, it's all about the damdamdididuuu"

Suvel oli kindlasti kohe Tartus Tuvikese kunstipoes p2ris toekas m66k saadaval. P2ris mitmetuhande krooni eest. Seega vastus su kysimusele,e t kindlasti taovad. Ja mitmedki sepad. Maksma pead.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas turmakoll 18:52 8. Dets 2004

selliseid teemasid on siin juba olnud, otsi üles
Ilmaruumi tühjus on lõputu ja inimesele antud võimalus täita see oma nägemustega.
turmakoll
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 1:46 9. Dets 2004

Kena katana....kääbikukatana, mille tera on valmistatud samast materjalist, mis kööginuga, ja mis küll natuke plekiline on, on saadaval nii mõneski hiina poes või muidu pudipadipoes.....490 krontsi on siiamaani kõige kobedam ja kallim, mida näinud olen.....pikkus natuke alla ühe meetri.....lühemad on odavamad.......antud eksemplar oli Mustika Kaubanduskeskuses saadaval....
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bernard 3:49 9. Dets 2004

Aeg-ajalt juhtub kätte see või teine autentne relv - põhiliselt saablid ja orientaalsed relvad (kuna need huvitavad rohkem). Hinnad vaerieeruvad vahemikus 2.500-10.000.

Kui kellelgi on huvi siis visake mulle oma e-mail näiteks PSi ja kui midagi on saadaval, annan teada. Aga harilikult maksimaalselt korra kuus tekib võimalus mingit konreetset relva osta (valikut väga ei ole, ajaloolised esemed tulevad nagu neid saada on - ja lisaks tuleb need üldjuhul oksjonitelt osta).

Tegu on üldjuhul lähiaegsete kuid päris relvadega (ergo valmistatud eelmisel sajandil. Samas alla 1900 aasta ei ole õnnestunud komplektset relva (tera, käepide - korras) hankida - läheb natuke liiga kalliks. Odavamad eksemplarid saab harilikult siis kui tang veidi roostes on.

Mõnikord saab ka signeeritud (meistri intsiaalid või sümbol peal) relvi, mis on juba väga korralikud võitlusrelvad - aga nende terade hinnad algavad 5.000 ja lähevad ...
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

www.larp.ee
Bernard
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sprot 10:20 9. Dets 2004

Aprikoosikivi kirjutas:Kena katana....kääbikukatana, mille tera on valmistatud samast materjalist, mis kööginuga, ja mis küll natuke plekiline on, on saadaval nii mõneski hiina poes või muidu pudipadipoes.....490 krontsi on siiamaani kõige kobedam ja kallim, mida näinud olen.....pikkus natuke alla ühe meetri.....lühemad on odavamad.......antud eksemplar oli Mustika Kaubanduskeskuses saadaval....

Need on tõesti suveniirid. Nendega ringivehkida ma ei soovitaks.

Üks hoiatusliku iseloomuga video teile:
http://www.pipecrafter.com/movies/stain ... arning.mpg

Selline võib välja näha üks "katana".
http://forums.swordforum.com/showthread ... genumber=1
"Siin ei ole jäneseid" - Sass Kass (NWOD)
Sprot
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 1:57 10. Dets 2004

Tahaksin kangesti seda videot näha, kuid oh häda....pärast tunniajast laadimist teatab ta uhkelt ERROR ja keeldub mängimast...niisiis...palun...visake kiiremas korras palun üks värvikas ümberjutustus..........
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Daleios 7:59 10. Dets 2004

Mingi vend reklaamib seal katanat, räägib kui tugev see on... Siis, selle tugevuse näitamiseks taob ta seda vastu lauda. See läheb pooleks ning pool sellest katanast lendab otsaga talle kõhtu. :rolle:
Daleios
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 23:19 10. Dets 2004

kysiks yhe teemakohatu kysimuse: kas keegi on käes hoidnud mõne Soome ylikoolis doktoritöö kaitsnu mõõka? ma olen neid kyll lähemalt ja kaugemalt näinud, aga piisavalt kaua ma yhtegi sellist terariistana imetleda pole saanud.

yks oluline põhjus doktoritöö Soomes teha...
ohpuu
Saladuste kaitsja

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll