Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Naisterahvastele

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Mida arvate mu teemast?

Haige värk-kao hullumajja!
30
75%
Tubli-vähemalt oled julge!
10
25%

Hääli kokku : 40

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 22:58 9. Dets 2004

Siegfried kirjutas:Aga kuule Paat, äkki peaksidki ennast Rate.eesse sisse kandma.
Siis lased kõigil ennast kommenteerida ja ei ole mingit ütlemist, et vale koht ja kao hullumajja. Päris tõsiselt ;)

kallis haldjas, säärase suhtumisega viid sa teise enesetapu äärele...dragon ja rate on suhteliselt sarnased foorumid....lihtsalt ühes arutatakse kumb on parem, kas Loreaal või Meibellin ja teises arutatakse kuidas kääbikud ja haldjad lilli nuusutavad ja piipu teevad ja õltsi panevad ja arvavad, et see on omaette ajalugu ja teadus....ühed peavad oma maailma keskpunktiks meibellini kasutamist ja Jackassi trikkide järgi tegemist ja teised peavad elu tähtsaimaks ja ainuõigeimaks asjaks ühe teatud raamatu igaõhtust lugemist ja ühe teatud filmi sajakordset vahtimist.....ja siis need inimgrupid solvavad üksteist......vahet ei ole....ühesugused õelad inimesed, pouserid ja oma arust modellid/lingvistikaajalooprofessorid on MÕLEMAS foorumis.....ühed solvavad sind siis kui sa talle pildi eest kolme paned ja teised siis kui sa ei ole nii "lahe intelligent" kui nemad....see on mingis mõttes rahvuslik õelus....ärge arvake midagi, et dragon on parem kui rate.....samuti on ääretult nõme öelda umbes nii "PÄHH....see teine Sõrmuste isanda teemaline foorum on nii MAGE...äääääää icicicicic...see on nõme sest seal ei räägita TÕSISTE MEESTE JUTTU nagu meie LAHEDAS foorumis...meie foorum on lahe....ajame kõik neegrid ja tibid ja rullnoksid minema...tapame maha....meie oleme TOLKIINIKUD....meie oleme lahedad....kõik teised on AHVID....KÕIK on ahvid"

näide: LAHE SÕRMUSTE ISANDA FOORUM: kes postitab postituse teemal "Mu isa on väga haige ja suremas. Ma olen nii õnnetu...sõbrad, aidake mind" saab säärased vastused:"Keri hullumajja sa nõme neeger, sa haige lits, kuradi reit on sinu ainuõige koht...tahad bänni saada???"

kes postitab teemal "Kuidas kääbik Ilo Kangepuki toitumisharjumusi on võimalik võrrelda inglise kuninganna aluspesueelistustega ja kuidas päkapikk Gimli algupära on seotud India kirvejumala Parasuramaga" saab vastuseks postitused "Sina oled meie lahe kasutaja...asjalik jutt...jaajaa....teeme sinu moderaatoriks...sa oled eliitkasutaja...jah...tõsiselt lahe teema....oled tarkpea...tublitubli musikene...jah...inglise kuninganna eelistused seoses pitsilise pesuga on tõepoolest ajalooliselt väga filigraansed blablablablablablablablabla"

näide kats: MAGE SÕRMUSTE ISANDA FOORUM(tibide ja rullnokkade ja muude hullude massikulturistide jaoks): kes postitab postituse teemal "Mu isa on väga haige ja suremas. Ma olen nii õnnetu...sõbrad, aidake mind" saab säärased vastused:" Mul on nii kahju sellest kuulda. Tead, sõber, sa võid meie kõigi peale loota...meil on siin üks tore laul....see kindlasti aitab su lootust suurendada....me kõik oleme südames sinuga...ära muretse (embav emotikon umbes viis korda...naljakas, aga südamlik)
hiljem võite kinlad olla, et tuleb vähemalt kolmelt eri kasutajalt murelikke privaatsõnumeid emotsionaalsete kaastundeavaldustega....

Kes postitab sellel teisel teemal see saab sarnased vastused....lihtsalt.....kasutajaskond on sõbralik...see ongi mageda ja laheda Tolkieni loomingu temaatilise foorumi vahe.......
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 23:24 9. Dets 2004

Mina küll ei ütleks, et Dragon.ee Tolkiiniteemaline foorum oleks. Muidugi on siin Tolkiinist juttu, aga kui sa juhuslikult märganud pole, siis on siin ka palju muid teemasid peale Ilo Kangepuki söömisharjumuste ;)

Ja nagu Uuk juba kord öelnud on, on täringuveeretajad idikad... Seda arvavad umbes kõik peale täringuveeretajate... Samamoodi arvavad ratevärdjad, et Meibellin on lahe. Aga meie arvame, et nemad on idikad...

Soovitus Paadikale: ära siis aja nii pervesset juttu! Ja meil kõigil on tõusud ja mõõnad... Lihtsalt loodame, et need sinu omad kiirelt otsa saavad ja sa oma kurvas meeles meile enam selliseid teemasid lugeda ei tee ;)
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 23:29 9. Dets 2004

No ega ma ei tahtnud meelega midagi halba kellelegi, lihtsalt soovisin inimesele head, kuna tal on tõsised probleemid.
Võib-olla tõesti, naist ta elu lõpuni endale küll ei saa, aga see eest võib reidipedede seas kõva minek olla.
Mis selles nii imelikku siis on, inimesed ju kõik.
Või mes?
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 23:29 9. Dets 2004

Kuule, Aprikoosikivi, oled sa päris kindel, et sa seda kohta mõne teise foorumiga segi ei aja? ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 23:58 9. Dets 2004

kusjuures ma ei ole ainult seda foorumit silmas pidanud....lihtsalt....kogemused.....enda kogemused....teiste kogemused....olen nimelt kasutaja ühes "magedas Tolkiini foorumis" seal jah....inimestel on suured probleemid....keegi ei häbene oma muresid foorumi peale "välja oksendada" nagu ütles üks isik mulle mürgiselt....teema kus eriti oma muresid välja elatakse kannab pealkirja "Kõik kristlased, rääkige oma kogemustest...." KRISTLASED!!!! appi....see on ju midagi eriti õudsat....Tolkien ise oli katoliiklane....kummardas "ristilöödud närakat"....see kohutav ristiusk on aluseks sellele korrale, mille alusel Tolkien Arda välja mõtles....siin leidub mitmeid, kelle mentaliteet on à la KRISTLASED AHJU....MAAUSK ON AINUS ÕIGE JA HEA!!!!! kuulge....kes siis niimoodi suhtub....minu suhtun maausku igati hästi....miks ma peaks halvasti suhtuma.....halvasti suhtun ma säärastesse haigetesse inimestesse....mitte usku.......aga siin suhtutakse halvasti mitte ainult võimuahnetesse inimestesse, kes end kristluse kilbi taha ajaloo jooksul peitsid, vaid ka headesse inimestesse, kes usuvad, et maailmas ka midagi head ja ilusat ehk leidub.....
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tauron 0:03 10. Dets 2004

Aprikoosikivi kirjutas:kusjuures ma ei ole ainult seda foorumit silmas pidanud....lihtsalt....kogemused.....enda kogemused....teiste kogemused....olen nimelt kasutaja ühes "magedas Tolkiini foorumis" seal jah....inimestel on suured probleemid....keegi ei häbene oma muresid foorumi peale "välja oksendada" nagu ütles üks isik mulle mürgiselt....teema kus eriti oma muresid välja elatakse kannab pealkirja "Kõik kristlased, rääkige oma kogemustest...." KRISTLASED!!!! appi....see on ju midagi eriti õudsat....Tolkien ise oli katoliiklane....kummardas "ristilöödud närakat"....see kohutav ristiusk on aluseks sellele korrale, mille alusel Tolkien Arda välja mõtles....siin leidub mitmeid, kelle mentaliteet on à la KRISTLASED AHJU....MAAUSK ON AINUS ÕIGE JA HEA!!!!! kuulge....kes siis niimoodi suhtub....minu suhtun maausku igati hästi....miks ma peaks halvasti suhtuma.....halvasti suhtun ma säärastesse haigetesse inimestesse....mitte usku.......aga siin suhtutakse halvasti mitte ainult võimuahnetesse inimestesse, kes end kristluse kilbi taha ajaloo jooksul peitsid, vaid ka headesse inimestesse, kes usuvad, et maailmas ka midagi head ja ilusat ehk leidub.....

DAAAAAAAAAHHHHHH!!!!! :1:
*otsib kruvikeeraja ja asub Aprikoosi klaviatuurist punktiga klahvi välja kangutama*
Death is light as a feather, duty is heavier than a mountain.
Tauron
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 0:09 10. Dets 2004

Õuhh. :x
Viimasel ajal on tõesti selline tunne olnud, et peaks vist kõik muud peale oma Privafoorumite ära blokkima.
Ja aina tugevamaks läheb.

Jah, huvitavad lingid jäävad nägemata, aga samas ei näeks ka näägutamist.
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 0:15 10. Dets 2004

Tauron kirjutas:DAAAAAAAAAHHHHHH!!!!! :1:
[size=18]*otsib kruvikeeraja ja asub Aprikoosi klaviatuurist punktiga klahvi välja kangutama*

:lol: Pessimist otsib kruvikeeraja, optimist tänab õnne, et punktide asemel semikooloneid või @-märke pole kasutatud...
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 0:54 10. Dets 2004

Tauron, mulle ei meeldi sinu avatar...sellel on nii nõme nägu peal......ja mulle ei meeldi, et sa kollaselt kirjutad, sest kollane ei ole minu lemmikvärv ja mulle ei meeldi need tärnid ja mulle ei meeldi see smaili....kirjuta lihtsalt kuiva lamedat teksti või veel parem....mine üle reitirahva kirjakeelele.....
no anna andeks....minu punktid on minule vajalikud....sinul ei ole õigust neid minult ära võtta...tule ja tapa mind ära...ainult nii takistad sa minul punktide kasutamist.................
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

PostitusPostitas Golburk 1:30 10. Dets 2004

Aprikoosikivi kirjutas:Tauron, mulle ei meeldi sinu avatar...sellel on nii nõme nägu peal......ja mulle ei meeldi, et sa kollaselt kirjutad, sest kollane ei ole minu lemmikvärv ja mulle ei meeldi need tärnid ja mulle ei meeldi see smaili....kirjuta lihtsalt kuiva lamedat teksti või veel parem....mine üle reitirahva kirjakeelele.....
no anna andeks....minu punktid on minule vajalikud....sinul ei ole õigust neid minult ära võtta...tule ja tapa mind ära...ainult nii takistad sa minul punktide kasutamist.................

Oh my!
Palun, drägonirahvas andke mulle juba bänn.
Aitäh.
Aprikoos, annan soovituse, ära tee välja ja mine ära kui sulle siin ei meeldi.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 8:40 10. Dets 2004

Aprikoos :evil:

Kui sa kavatsed hakata mu toetust kuritarvitama, siis tuleb leppida ka võimalike tagajärgedega. :evil:
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 9:40 10. Dets 2004

Golburk kirjutas:Aprikoos, annan soovituse, ära tee välja ja mine ära kui sulle siin ei meeldi.

Kui sa pointile pihta ei saanud, siis on sul ilmselt aeg endal auramise peale mõtlema hakata.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

PostitusPostitas prozak 13:13 10. Dets 2004

Mõnus varahommikune annus banaalsust ja lauslollust.
prozak
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 14:23 10. Dets 2004

Kallis aprikoosiõieke.

Kui sa oma suu esimest korda paadikapteni eelmises teemas lahti tegid, siis arvasin ma, et sa oled lihtsalt loll. Mõnda sellist on varemgi siin foorumis nähtud. Ning mitte kunagi kuigi pikalt. Eelkõige aga arvasin ma, et sa oled äärmiselt ebaviisakas ja tüütu. Niisiis võtsin endale vabaduse natuke sinu arvel nalja. Et vähemalt oled sa natukenegi naljakas ja allud provokatsioonile ülihästi. Kui muud ei saa, ehk saab natuke naerda. Naer on terviseks.

Siis aga hakkasid sa kogu foorumit ründama. Ikka oli naljakas, kuidas üks pisike tige tegelane vehib rusikatega. Natuke Sõjatihase moodi. Ainult et sõjatihane saab naljast aru.

Seejärel saabus Sinu privaatkiri mulle. Siis ma enam ei naernud. Sest mulle jõudis kohale, et tegu ei ole mitte lihtsalt rumala ja tüütu inimesega, vaid vaimselt häiritud inimesega. Sellist ma rohkem torkima ei hakanud.

See aga ei vabanda Sinu ülbust kõigi forumantide suhtes. Sest sa oled muutnud häirivaks. Kogu foorumi korduv solvamine ja mitmete liikmete eraldi solvamine ei ole naljakas.

Seega teen ettepaneku nii meie kui aprikoosikivi huvides bännida nimetatud kasutaja dragon.ee foorumist.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 14:32 10. Dets 2004

Tea kas tasub, äkki oli lihtsalt raske lapsepõlv.
Siit saab uue litaka ja valab järgmine kord oma valu terve ühiskonna peale välja.
Siegfried
Haldjate sõber

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll