Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Naisterahvastele

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Mida arvate mu teemast?

Haige värk-kao hullumajja!
30
75%
Tubli-vähemalt oled julge!
10
25%

Hääli kokku : 40

Kasutaja avatar

Naisterahvastele

PostitusPostitas paadikapten 20:59 7. Dets 2004

Järgnev küsitlus on just neile siinsetele neidudele, kes mind juba mõnda aega tunnevad, olgu siis larbitrennides või mujal... Aga ka meesterahvad võivad osaleda. Neiud, kes mind veel ei tunne, aga tahaksid suhelda, märkigu ära lihtsalt variant f ;)

1) Kuidas suhtud minusse?

a) ei salli või vihkan sind
b) olen su vastu külm ega soovi sinuga suhelda, mind ei huvita su isik.
c) olen su vastu külm, kuid sul on võimalik võita mu respekti.
d) mul pole midagi sinuga suhtlemise vastu.
e) soovin sinuga suhelda.
f) soovin sinuga lähemalt tutvuda.

2) Neile, kes valisid variandid c, d või e:
mis häirib sind minu juures, mida võiksin muuta, kuidas jne?

Palun vastata ausalt ja siiralt. Kuna inimene nelja silma all on julgem, soovitan vastata privas (või meiliga, kui soovite-meili saamiseks kirjutage privasse). Las foorum jääb neile, kes arvavad, et olen dauni sündroomiga vms vaimse puudega ja kes tahavad mulle seda välja öelda-saangi rohkem naerda.

Kui ma teaks, kuidas edasi tegutseda, poleks ma seda iba üles pannud. Aga on vaja lahendada mõndagi-näiteks lähenemised valedele isikutele, mille arvele langeb tunduv osa tagasilöökidest suhtluses. Seega nii mulle kui sellele isikule on parem, kui ta ausalt vastab-midagi halba sellest ei juhtu, ma töötan ju iseenda, mitte teiste muutmise nimel.
"Külmadega" ma tahan suhtlemise lõpetada-kui, siis ehk vaid ametlik suhtlus (äritehingud jms) ning sedagi nii vähe kui võimalik.
Muuseas-Sondor, ära sina siia tule, ma tean juba küll, millise vastusevariandi sa valid :P
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 21:16 7. Dets 2004

Uuh, kuule, sa oled ikkagi inimene, mitte ankeet. Suhteid ja suhtumist ei saa niiviisi liigitada. Ja kuidas peaksid tutvuda soovivad meesterahvad suhtuma punkti c) ?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chloe 3:29 8. Dets 2004

Kallis Paadikapten!
See lugu on pühendatud sulle...

Elas kord seitsme maa ja mere taga kullast palees võimas valitseja. Jutud tema kuningriigi hiilgusest, tarkadest tegudest ja mõistlikust meelest olid kaugele teiste rahvaste sekka jõudnud. Alamad austasid kuningat ning riigis valitses kord. Tema õnne ei rikkunud miski, peale...kolme sigakoleda idikast tütre.
Kui rikkaliku kaasavaraga printsessid jõudsid naitumisikka, ei tahtnud ükski prints ei kaugel ega lähedal nendest kuuldagi(isegi kott peas ei aidanud).
Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem...
Ühel päeval marssis suurde lossi tüüp(pilt on siin): http://www.hot.ee/hrcpilt/shrek_kott.jpg ja nimetas ennast printsiks.
Kuna ta ei suutnud printsesside vahel valida ja kuningas ähvardas ta poolest kuningriigist ilma jätta, kui ta kiirelt ei tee, siis kosis see tüüp http://www.hot.ee/hrcpilt/shrek_kott.jpg kõik kolm.
Valgete roosidega üleujutatud paleeaias peeti seitse päeva rõõmurikast pulmapidu, ning seda prallet teab rahvasuu veel kaua mäletada.
Printsid, kes neidudest keeldusid, hakkasid neid peale seitset päeva pidutsemist hoopis teises valguses nägema, ja nad nutsid kibedalt.
Kott-peas-tüüp, tema naised sõid roosat taevamannat ja muutusid sellest imeilusateks liblikateks ning lendlesid loojangu poole.
Nad elasid õnnelikult pooles kuningriigis oma elupäevade lõpuni ning kui nad veel surnud pole...elavad siiani.

Ja...noh, kui keegi peale seda lugu ikka veel kurb on...siis...

I thought love was
Only true in fairy tales
Meant for someone else
But not for me
Love was out to get to me
That's the way it seems
Disappointment haunted
All my dreams

And then I saw her face
Now I'm a believer
Not a trace
Of doubt in my mind
I'm in love
I'm a believer
I couldn't leave her
If I tried
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 19:05 8. Dets 2004

Näen vaimusilmas pilti suurest sildist "Dragon.ee tutvumisportaal".
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 20:21 8. Dets 2004

Eri osakond: Suhte ja armuprobleemid.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 20:35 8. Dets 2004

Ja tehke siis juba osakondadeks jaotamise osakond ka. :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

Re: Naisterahvastele

PostitusPostitas hallsilm 21:19 8. Dets 2004

paadikapten kirjutas:dauni

Selline artikkel: "Ükski eesti naine pole dauni tahtnud"

http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=68050
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

Re: Naisterahvastele

PostitusPostitas Imrahil 23:07 8. Dets 2004

paadikapten kirjutas:Järgnev küsitlus on just neile siinsetele neidudele, kes mind juba mõnda aega tunnevad, olgu siis larbitrennides või mujal... Aga ka meesterahvad võivad osaleda. Neiud, kes mind veel ei tunne, aga tahaksid suhelda, märkigu ära lihtsalt variant f ;)

1) Kuidas suhtud minusse?

a) ei salli või vihkan sind
b) olen su vastu külm ega soovi sinuga suhelda, mind ei huvita su isik.
c) olen su vastu külm, kuid sul on võimalik võita mu respekti.
d) mul pole midagi sinuga suhtlemise vastu.
e) soovin sinuga suhelda.
f) soovin sinuga lähemalt tutvuda.

alguses ei tahtnud siin teemas m*lisema hakkata kuna see neidudele oli mõleldud, aga siis kui nägin et mõned seda soovitust ikkagi eirasid siis räägingi. see kisub juba "rate-i " likuks kätte: a la vajuta 1 kui ma meeldin sulle, vajuta 2 kui ma ei meeldi sulle .... ( täielik s*tt ning rõvedus on see rate.ee minu arust ) mõtle kui nüüd kõik kasutajad hakkaksid selliseid teemasi tegema, mis siis sellest foorumist järgi jääks, see on ikkagi fantasy foorum. mitte mingi tutvumis portaal nagu Markus juba ütles
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 23:33 8. Dets 2004

Aga kuule Paat, äkki peaksidki ennast Rate.eesse sisse kandma.
Siis lased kõigil ennast kommenteerida ja ei ole mingit ütlemist, et vale koht ja kao hullumajja. Päris tõsiselt ;)
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 13:43 9. Dets 2004

*%@&!!!
Mida te jamate? Ei saa olla nii, et konkreetsel teemafoorumil räägid ja ajad oma isiklikke suhteprobleeme. Selleks on olemas eraldi foorumid ja jututoad. Mitte et lukku vaid täiesti ärakustutada võiks sellised teemad siit. Lihtsalt, et väga vale koht. Kui tandrikangelasel endal taktitunne ja arusaamine kohasusest puudub siis võiks see vähemalt modedel olemas olla. PUNKT
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:06 9. Dets 2004

adminid arutasid seda teemat.
leidsime, et keda teema ei huvita või lihtsalt ei meeldi, see eirab teemat ja ei postita (enam) siia - ilma diskussioonita pole ka teemat.

paadikapten: kui näed, et siinsed kaasforumandid ei taha sel teemal enam suhelda, siis palun ära suru end peale.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 14:48 9. Dets 2004

Huvitav on muidugi see, et antud teemat valdavalt meesterahvad kommenteerivad. Kas siis kõigis meis on peidus nii palju naiselikkust, et tunda ennast puudutatuna?
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 19:27 9. Dets 2004

Olgu, kustutage see teema ära-mitte midagi pole looma hakanud.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 19:58 9. Dets 2004

Ooda, Sa ikka adresseerisid selle vallalistele? Mina küll välja ei lugend.. Mis hea pärast peaks üks täitsa kinnine naisterahvas Su vastu huvi äkitsi tundma? Mh?
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 20:26 9. Dets 2004

Kinnistele ma ei räägi-kui ka sina selline oled, siis ära loodagi kuulda. :P
paadikapten
Loitsija

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil