Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Dark Galaxy mängijate punanurgake :)

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas logerin 14:57 23. Sept 2003

mul on 1 account seal 11.38....
ja kuna mars t66le l2heb? t2pselt i mean
ja liitu ma veel ei vaata...
Viimati muutis logerin, 18:30 24. Sept 2003, muudetud 1 kord kokku.
Kõrini sellest, et k6ik kirjutavad siia midagi igavat.
logerin
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 16:13 23. Sept 2003

Kaks accounti?
Sa oled mingi nõme pettur ja multiplayer vä :x ?

Loodetavasti hakkad siiski mängima vaid ühe accoundiga, muidu pannakse su mõlemad accoundid peagi kinni ja kõigi kaasmängijate hukkamõistu pälvid ka.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 19:18 23. Sept 2003

Aeg, rahu. Las igaüks mängib nii, kuidas tahab, viitsib, jaksab. Tee ise ka endale mitu accounti kui tahad... ja kui ei meeldi, siis ära tee...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 20:16 23. Sept 2003

Igaühes meist on peidus Rehepapp...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas logerin 20:57 23. Sept 2003

igayhel on 6igus oma p2ris enda arvamusele 8)
Kõrini sellest, et k6ik kirjutavad siia midagi igavat.
logerin
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 11:54 24. Sept 2003

Kulla Priist, loe reegleid! Või loe DG suurt foorumit! Multiplayerid on väga out ja rkuvad kõigi teiste mängu. Kas Sa tead, miks eelmine round ennetähtaegselt ära lõpetati? Multide pärast!
Aeg
Tähenärija

PostitusPostitas Aweron 12:00 24. Sept 2003

Ajal on õigus, mitme accoundi omamine on reegelite vastane ja ebaaus.
Mängi ausalt, kõigil on lõbusam...

Pealegi, kuidas krt sa kahega hakkama saad? mul juba ühegagi niipalju sebimist....
Aweron
Võlur

PostitusPostitas Paganarh 12:08 24. Sept 2003

logerin kirjutas:mul on 2 accounti seal 11.38....
ja kuna mars t66le l2heb? t2pselt i mean
ja liitu ma veel ei vaata...

aiai. multi? pahapaha

palun väga, kui su teine account asub teises galaktikas või üldse servus siis miks mitte... aga ühes sektoris kahte accounti omada on väga noobilik
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 20:18 24. Sept 2003

Aeg kirjutas:Kulla Priist, loe reegleid! Või loe DG suurt foorumit! Multiplayerid on väga out ja rkuvad kõigi teiste mängu.

Kuulnud seda varemgi - nad on ebaausad, sest nad nad on tugevamad... Kammoon, sõjas on kõik lubatud. Miks peaks keegi meeleheitlikult reeglitest kinni hoidma, kui teised seda ei tee. Niikaua kuni midagi radikaalset pole multide suhtes ette võetud, jäävad ühe accountiga mängijad lihtsalt alla.

Sama on ka bug-abusidega. Kõik abuserid hakkasid ausaid mängijaid maa sisse tampima. Ühesõnaga - kui on auk või aga, siis tasub seda ära kasutada, sest keegi teeb seda ikka... Ning miks peaks alla vanduma? Pane hoopis samaga vastu.

Ma saan aru, kui kõik reeglitest kinni peaksid. Praegu aga ei tehta seda. Miks peaks ülejäänud selle all kannatama?

Kas Sa tead, miks eelmine round ennetähtaegselt ära lõpetati? Multide pärast!

Mitte ainult. Olid ka mõned bugid... Aga roundi ennetähtaegne lõpetamine iseenesest ei aita kuidagi multide vastu.

Ajal on õigus, mitme accoundi omamine on reegelite vastane ja ebaaus.
Mängi ausalt, kõigil on lõbusam...

Tõepoolest, kui kõik mängiksid ausalt, oleks tõesti lõbusam. Aga seda ei tehta. Mis annab neile (multidele siis) tahes-tahtmata eelise. Miks peaks neile see eelis kingitama?

Pealegi, kuidas krt sa kahega hakkama saad? mul juba ühegagi niipalju sebimist....

Seda muidugi kaa... Rohkemate accountidega on ka rohkem rabamist. Kes teeb rohkem tööd, see saab ka tugevamaks... Miks peaks seda kellelegi pahaks panema?

Kusjuures, hoolimata multide kaitsmisest mul endal mitut accounti ei ole. Mitte selle pärast, et ma ei teeks seda. Hoopis selle pärast, et ka mina ei jaksa rohkematega jamada...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:56 24. Sept 2003

ja kuhu me sellise ellusuhtumisega j6uame? et t2naval on igal vandil k2rbik 6lal ning maksab tugevama 6igus?
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:18 24. Sept 2003

Tänaval ei ole sõda. DG-s on. Sõjas on kõik lubatud. See selleks. Olen oma arvamuse avaldanud ning ei viitsi rohkem sel teemal mullikesi puhuda, eriti arvestades asjaolu, et tegelikult pole mul selle probleemiga mingit pistmist...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 18:51 25. Sept 2003

Priist, sorry, selle Sinu sõnavõtu peale ei suuda ma sind never enam tõsiselt võtta.
Ja mul on piinlik Sinuga samas liidus olla.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 19:13 25. Sept 2003

Rahu, see on ainult mäng. Ja nagu öeldud, ma ise seda tegelikult ei tee... Lihtsalt väljendasin oma arvamust... Nagu sinagi...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 23:30 25. Sept 2003

Mäng muidugi. Aga kes petab mängus, on pettur ka päriselus.

Ja Sina ei peta ainult seepärast, et Sul pole selleks õigust, tegelikult pead seda aga õigeks ja lausa soovituslikuks. Kuidas ma võin teada, et sa mujal samamoodi ei peta? Larp on ju ka ainult mäng? Ka päriselu on tihti mänguline. Ja paar kommi tagasi Sa kirjutasid, et tänavatel ei käi sõda - DG-s käib. Mina vaidleks vasu, et see tänavate sõda on hoopis reaalsem ja ohtlikum, DG sõda on ju meile kõigile just for fun. Just seetõttu on valetamine lubatud siis, kui Sulle tänaval kallale tullakse, sest see võib päästa Sinu elu; mängus petmine on aga mängu rikkumine teiste jaoks.

Aitab sellest vaidlusest.

Aeg, eeldab inimestest parimat ja shokeerub alati, kui tõeline pale välja tuleb (plond vist)
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 23:56 25. Sept 2003

Me kõik petame siin elus rohkem või vähem. Anna andeks, kui ma sind kuidagi solvasin, ma üritasin siin lihtsalt diskussiooni arendada. No hard feelings... Tõesti ei arvanud, et keegi ärritub niivõrd mingi netimängu pärast...

Muide, Larp sisse tuua oli löök allapoole vööd - sealne maailm on minu jaoks püha ja puutumatu. Samuti ka selle reeglid.

Aga ühes on sul tõesti õigus. Aitab sellest vaidlusest.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll