Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Dark Galaxy mängijate punanurgake :)

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 22:59 10. Veebr 2003

Trexxx kirjutas:
3. Juhul kui DG team pakub võimalust liigutada accounte mõnda teise sektorisse, hoolitsege selle eest et võimalikult palju meie pundist saaksid informeeritud, ja liigutatud, siis moodustame oma liidu icon_smile.gif

Ma ei saa sellest aru. kas seda on varem juhtunud?
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 23:04 10. Veebr 2003

vana mängu alguses oli see võimalik
Trexxx
Võlur

PostitusPostitas Paganarh 10:40 11. Veebr 2003

accoundi liigutamisega oligi üldjuhul nii, et kui mõni mängija kes ei tundnud ennast piisavalt kõva olevat tahtis "ülagalaktikatest" (11, 12) ära saada, siis oli tal selleks võimalus antud, juhul KUI tal ei olnud fleete, teist planeeti või polnud mõne alliantsiga liitunud.

eks näis mis juhtub muidugi kui server käiku lastakse kuid kui selline võimalus antakse siis IMO võiks eesti mängijad kõik koos okupeerida ära ühe alumise galaktika sektori. Shanss on, et me saaksime seal kiirelt ja korralikult kanna ära kinnitada.

mina üldiselt ei soovi ülagalaktikas olla. seal istuvad seltsimehed kes mängivad DG'd 24h7... ja nende vastu on mäng suht pointless.
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 10:54 11. Veebr 2003

on idee regada meid kõiki korraga sisse uute mängijatena, siis satume ühte kohta, vanad accoundid võib kustutada :)
Trexxx
Võlur

PostitusPostitas Paganarh 10:57 11. Veebr 2003

kahjux vanu accounte siiski kustutada ei saa. vähemalt hetkel mitte. muidu kustutaks küll :)
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 22:07 11. Veebr 2003

Kuulge, ma ple veel ühtegi eesti soost mängijat uues dg-s näinud.
Igaks juhuks lõin ma alliansi nimega HORD;)
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 22:15 11. Veebr 2003

Mõttekam on vast liituda esialgu tugevaima liiduga oma sektoris. ja hiljem, kui oleme võimelised sektorite vahel lendama, saame luua ühise allianci. Sest me oleme ju küll ühes galaktikas, aga eraldi sektorites.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 10:58 12. Veebr 2003

Sector: 11:38
Alliance: Council of the Lords
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

PostitusPostitas Aweron 19:20 12. Veebr 2003

Uus mäng hakkas pihta. edu kõigile siis :)
muide hall mis sektoris sa asetsed?

PS: kes veel ei tea siis selline pidavat olla parim alguse ehitusplaan:

1. leisure centre
2. mineral extractor
3. solar generator
4. metal mine
5. mineral extractor
6. metal mine
7. mineral extractor
8. metal mine
9. mineral extractor
10.solargenerator
11.farm
12.metal mine
13.farm
14.mineral extractor
15.farm
16.metal mine
17.solar generator
18.living quarters
19.research lab
20.launch site
21.shipyard

build outposts

kahjuks ei oska öelda kui hästi see täppi läheb ;)
Aweron
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 20:02 12. Veebr 2003

SEKTOR 31:
Liitume siis dark Empirega. neil juba 19 liiget.
Mina liitun... NÜÜD!
Nad on hetkel mängu 7-s alliance.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

Dark Empire

PostitusPostitas pronto 20:23 12. Veebr 2003

Aeg kirjutas:SEKTOR 31:
Liitume siis dark Empirega. neil juba 19 liiget.
Mina liitun... NÜÜD!
Nad on hetkel mängu 7-s alliance.

Ma olen kah nüüd liitunud selle kambaga.
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas heru 20:30 12. Veebr 2003

ja ka mina :)
"I don't want to achieve immortality through my work. I want to achieve it through not dying." -- Woody Allen
heru
metsHaldjas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 16:12 13. Veebr 2003

täitsa lõpp, eestlastest saaks päris kõva alliansi aga kõik liituvad mingite x erikuradikinomeestega:). :D
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 16:24 13. Veebr 2003

Hall!
Liituda saad ainult alliga, mis on sinu sektoris. Küll me kunagi liitume omavahel, kui oleme võimelised sektorite vahel lendama. Seni kui oleme galaktikas laiali, peab igaüks alguses ise hakkama saama :)
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 16:29 13. Veebr 2003

Avastasin meilipostkasti puhastades, et Paganarh oli kunagi mulle saatnud sellise teksti. Oli algajale ikka väga abiks küll asjade mõistmisel. Ehk on kellelgi veel abi:

kõikidel planeetidel on vastavalt nende suurusele random protsendiga ressursid. Home Planetil on alati (ja kõigil) 60%.
Home planet on täiesti safe zone- mitte keegi ei saa seda ära võtta ega sinna lennata.
abudance värk on lihtne- kui tavalise extractori "imamisvõime" on ütleme 600 metalli tunnis, siis 60% planeedi abudance korral on siis 60% 600'st
ja nii kõigi ressurssidega. On olemas ehitised-rajatised mis kas suurendavad abudancet või siis toovad sisse konstantse arvu ressursse hoolimata vastavast abudancest.
Näiteks Solar generator ja Fusion reactor- Solar toob sisse energiat vastaval protsendile, Fusion reaktor kindla arvu. niisiis kui satud mingile planeedile mille energia protsent on alla 50%, siis on kasulikum ehitada fusione, kuna kasutegur on suurem. muidu on alati solar.
sama teema on farmi ja food replicatoriga. Kuna koduplaneedil on kõik 60%, siis pole neid spets-ehitisi vaja.

Töölised: On baas, kolonistid. Kui hakkad midagi ehitama, muutub vastav arv koloniste workeriteks. ülejäänud kolonistid sigivad edasi. samuti kui eluruum on täis sigitud (ntx 100K koloniste) ja ehitad 2000 sõdurit, muutub 2000 kolonisti sõduriteks. Sama teadlastega.
Kolonistid tahavad kringleid (food). Kui su farmide sissetulek on 120, siis sa suudad sellega ära elatada 120K inimesi. !!Ettevaatust- kolonistid võivad julmalt ületada selle 60K piiri, elades selle söögi arvelt mis sa kogunud oled. ja kui nad selle ka nahka pannud, hakkavad nad kõngema ja populatsioon langeb sellele tasemel mis söögisissetulekul on. Siiski soovitan soojalt teha farme ikka päris palju.

Nii. planeedi suurus. mida suurem on planeet seda vihasem ta on. mis siis et väiksel planeedil võib olla metalli protsent 100%, aga sina ei anna ehitada niipalju mininguid. Niiet mida suurem, seda parem.

põhimõtteliselt mis sa pead nüüd tegema:
*saama ASAP metalli sissetuleku 1000 peale ja mineraali vähemalt 700 peale
*ja nüüd, kas miningute vahele või pärast neid (parem vahele) on sul vaja ehitada leisure center (usu mind- alguses on populatsiooni üldarv väga valus teema- nad lihtsalt ei sigi nii kiiresti kui vaja ja Leisure parandab seda varianti natuke)
*sinna juurde on vaja teha solar generaatoreid. seda sa saad jälgida- palju mingi ehitis elektrit võtab ja palju seda sul parasjagu toodab.
*siis on sul vaja kindlasti Launch Pad'i. see saab sinu impeeriumi edasise arengu "südameks". ilma selle ehitiseta ei saa orbiidile asju ehitada.
*kui Launchpad tehtud, ehita Habitat- see on eluruumi suurendamiseks kosmose arvelt- kuna maapind on palju väärtuslikum kui orbiit, siis tuleks selle ehitise just kosmosesse ehitada (eluruumi variant maa peal on ka olemas- Living Quarters)
*ja nüüd, kui on tekkinud ka piisavalt töölisi, siis tadaa: "Ship Yard" - väääga tähtis
*Shipyard valmis on, siis KOHE Outpost Ship (see on kallis ja teeb teda kaua). ja väga soojalt soovitan ehitada kohe 3 Outpost Shippi ja saata nad laiali.- sinu algne planeedilimiit on nimelt 4 planeeti (koos koduplaneediga)
*ja nüüd kui kõik need väga tähtsad asjad tehtud on, on vaja Researchi. Kui ehitis valmis, saab training'u alt treenida Scientiste. Siin tuleb nüüd kasuks see üleliigne söök mis vahepeal kogunenud on. mida rohkem sööki on, seda rohkem sa ka Scientiste saad. Mida rohkem on neid munapäid seda kiiremini research läheb (muidu võib mõni võtta nt. 270 tundi) mul on hetkel ntx 7000 teadlast ja nad saavad hakkama küll praegu.

ja see mida researchida, teine teema. ja üldse fleetide käsutamine jne. näpud valutavad juba lihtsalt :)
Aeg
Tähenärija

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll