Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Sõpruse Puiestee uus plaat

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Sõpruse Puiestee uus plaat

PostitusPostitas pronto 17:10 2. Dets 2004

Teavituseks niipalju, et Sõpruse Puiestee uus plaat "XX Sajandi Lapsed" on nüüd väljas ja täna-homme enam-vähem kõikjal müügis kah.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Turin 17:57 2. Dets 2004

Tänud :)
http://www.datee.ee/users/skyline

Tänavail met-
roos ma longin
viivad tund-
matusse rongid
öös.
Turin
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

Re: Sõpruse Puiestee uus plaat

PostitusPostitas Marat Sar 23:45 2. Dets 2004

pronto kirjutas:Teavituseks niipalju, et Sõpruse Puiestee uus plaat "XX Sajandi Lapsed" on nüüd väljas ja täna-homme enam-vähem kõikjal müügis kah.

Tähendab see seda, et kui ma nyyd läheksin näitekeks Magistrali plaadipoodi täna, neljapäeval (kell ei oleks veel liiga palju) siis ma saaksin selle endale. Või homme, reede hommikul?

Mulle ei meeldi pika tilliga järjekordades seista.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 1:25 3. Dets 2004

Marat Sar kirjutas:Mulle ei meeldi pika tilliga järjekordades seista.

Puiestee foorumis on kirjas poodide nimekiri, kuhu partiid on välja saadetud. Teoreetiliselt peaks neil sellisel juhul olema solema. Kuid alati on võimalik see, et pood mingitel veidratel kaalutlustel tahab lasta sind omas mahlas praadid ja ei pane seda lihtsalt välja.

Uuendus: Kristiine CD100-s oli väidetavalt juba müügil.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 23:50 3. Dets 2004

pronto kirjutas:
Marat Sar kirjutas:Mulle ei meeldi pika tilliga järjekordades seista.

Puiestee foorumis on kirjas poodide nimekiri, kuhu partiid on välja saadetud. Teoreetiliselt peaks neil sellisel juhul olema solema. Kuid alati on võimalik see, et pood mingitel veidratel kaalutlustel tahab lasta sind omas mahlas praadid ja ei pane seda lihtsalt välja.

Uuendus: Kristiine CD100-s oli väidetavalt juba müügil.

Jaajah. Läksin täna ostma aga jäin hiljaks ja võtsin hoopis. Nick Cave`i uue topeltalbumi Abattoir Blues / Lyre of Orpheus. Rõve hea kraam muuseas. Olete ehk kuulnud?

Millest ma tegelikult rääkida tahaks oleks Puiestee uus album. Ma pakuks välja, et arutaks seda teemat siin, mõnusas sopis, kus võibolla neid tööstusesiseseid sõlmesid esineb vähem ja yldse on atmosfäär kuidagi... ee... chillim.

Kui on yks asi, millest Puiestee foorumis erakordselt raske ja vaevaline rääkida on (paljude muude asjade seas) siis on see Puiestee muusika.
Minu kysimus siis selline - ole hea, Pronto ja räägi miele, mida sa arvad Sõpruse Puiestee uuest plaadist. Oletame hetkeks, et salakaamerad on kinni pandud ja Teleekraani ette on riputatud idylliline pilt Tallinna vanalinnast.

On hea album?
On parem kui eelmine?
su lemmikpalad?
Nõrgad punktid?

Ma vaatan, et mehed on veits naturaaltrummi põristama hakanud - kas Puiestee on nyyd (vabandage mu väljendus) veidi "rokisem"?

Kas uus album on eelmisest negatiivsem/positiivsem?
Disko oli ju Vennaskonnal Aulega koos tehtud - kuidas uus Disko kõlab?

Jne. Õudsalt mõnus oleks lugeda tervemeelseid mõtteavaldusi selle grupi teemadel. Ja pealegi - ma tahaks teada, mida ma homme ostan.

Et siis - tee reklaami palun! Aga tee seda normaalset reklaami. Mitte seda "album tuleb välja see-ja-see-kuupäev, laulude nimistu on selline-ja-selline". Oleks tõeliselt, siiralt teretulnud.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 18:54 4. Dets 2004

Kõigepealt ma arvan, et sa pead ise kuulma. Esiteks ei ole uus plaat rokisem, kuigi osad lood seda kahtlemata on. Pigem kipun ma arvama, et elektroonika ja rocki tasakaal on umbes sama või isegi elektroonika kasuks kui esimesel.

Esimene plaat oli minu arvates parem, kuid see pole ilmselt ka üllatus, sest see plaat on pigem esimese järg ja selle peal on üksjagu rohkem eksperimenteeritud kui esimese peal. Muide Nick Cave on lõpp kõva sõna ja mõnes mõttes ka SP üks mõjutajatest, hea kuulda, et su valik oli selline.

Teine plaat on pigem evolutsioonilisem, kui revolutsioonilisem. Kolmas plaat ilmselt redefineerib (rafineerib) Puiestee veelkord ümber, kuid sinna läheb veel aasta või kaks aega.

Muide, minu väidetega võib-olla osa inimesi ei nõustu, kuid paraku on asjad nii nagu need on. Aeg, ruum ja võimalused on lihtsalt vahepeal muutunud, kuid inimesed on jäänud samaks.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 16:23 6. Dets 2004

Üks uudis seoses uue plaadiga kah: saabusin just tagasi koosolekult, kus me leppisime Margus Piltiga kokku, et Tallinna plaadiesitlus toimub 22. detsembril Rock Cafes Zelluloosis.

Seekordne üritus on keeruline ka selletõttu, et sinna on piiratud arv pileteid võimalik saada, sest ruum ei mahuta oluliselt üle 900 inimese. Piletihind tuleb tõenäoliselt 125.- krooni ja seekord tuleb täiesti ebatraditsionaalselt väga pikk kontsert, kus SP mängib vähemalt kaks setti.

Eelmüügiga seotud informatsioonist teavitan ma hiljem, sest osa detaile on veel täpsustamisel.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 16:24 7. Dets 2004

Seoses üleüldise halaga teemal "Meil on siis firma jõulupidu!" Nihkub kontsert edasi teisipäevale, 28. detsembrile.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragongate 18:34 7. Dets 2004

aitäh ostan kindlasti
mis te kõdunete seal maas mehed,tulge parem ja tapke mõni ORK maha
Dragongate
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kyra 10:23 9. Dets 2004

Tartu plaadiestitus eile Illusioonis oli täitsa..mõnus. Kuigi vanemad laulud läksid siiski rohkem peale. Läksid ja lähevad.
use this chance to be heard
Kyra
Turist

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll