Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Male soiku jäänud

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Male soiku jäänud

PostitusPostitas Isand Tiiger 17:30 24. Nov 2004

Kurb on tõsiasi, et maleharrastajaid nii väheks on jäänud (jutt käib eriti Tartust). Ei ole korralikku kohvikut või huvilisi või aega või... Kunagi ammustel aegadel leidus maletajaid, kes vabal ajal igas nurgas võistlusrõõmu pakkusid, nüüd aga...
Kurvad on need lood...
Või tahab keegi vastupidist tõestada?
Isand Tiiger
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 17:34 24. Nov 2004

Soikus vast mitte, suvel sai nii mõnigi õhtu või päev sõbra suvilas sisustatud male mängimisega.

Kohvikute kohta pole õrna aimugi, veel vähem Tartu kohta, aga mängijate puudus küll ei tohiks olla ;)

Kui Tallinnase peaksid sattuma ja sittagi teha pole, siis saame kokku ja peame mõned mängud maha, täitsa tõsiselt :)
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Isand Tiiger 17:36 24. Nov 2004

Mnjah, maleisu pärast oleks paha iga päev pealinna sõita. Ent kui satun sinna, siis miks mitte.
Isand Tiiger
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 18:20 24. Nov 2004

Tartus oli Illekas malelaud täitsa olemas mingi aeg. äkki on nyyd ära likvideeritud, ei tea. aga kysida tasub. seal mingi seltskond semiootikuid yksvahe malet mängis, aga sellest on vist paar aastat möödas kah. nende taseme kohta ei oska midagi asjalikku ytelda.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 18:26 24. Nov 2004

Aga Zavoodist võib küll väga sagedasti leida igat masti maletajaid (ja muidu toredaid inimesi kah!) 8)
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

Re: Male soiku jäänud

PostitusPostitas yxindus 18:31 24. Nov 2004

Isand Tiiger kirjutas:Kurb on tõsiasi, et maleharrastajaid nii väheks on jäänud (jutt käib eriti Tartust). Ei ole korralikku kohvikut või huvilisi või aega või... Kunagi ammustel aegadel leidus maletajaid, kes vabal ajal igas nurgas võistlusrõõmu pakkusid, nüüd aga...
Kurvad on need lood...
Või tahab keegi vastupidist tõestada?

ära jama :)
igatahes on minul ja mu kursavennal komme kolmapäeval zavoodis üks kuni mitumitu mäng mängida ning pisut arutada maletamise üle. kuna ülikooli maleklubi on soikus, siis asendab seda tasahilju ise harrastamine. ntx ka täna kell 21 zavoodis.
kuna zavos on ainult yks male, siis meil kombeks oma lauda kaasas kanda.
otsi mõni kord üles või paku mõni alternatiivne aeg.
ia meelege mängiks :)
yxindus
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 20:39 24. Nov 2004

Olen mõne sõbraga mõnikord mänginud, aga kuna alustasin suht hiljuti, on vaja reegeldus veel endale korralikult selgeks teha... Praktika vastu pole midagi. Kes õpetada soovib-andku tulla. Kuid kabe on mul käpas, võin seal mõnegi tüübi selili panna :)
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 20:50 24. Nov 2004

Mina mängisin juba viieselt. Vanema sugulasega, kes õpetaski mind. Laagris sai osaletud ka malevõistlusel, kus päris peksa ei saanudki. Aga hiljuti mänginud enam pole... Kuigi sooviks..
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas GrimReaper 22:59 24. Nov 2004

Ma väidaksin et male ei ole soiku jäänud ja tean väga paljusid kes seda mäbgivad. Ja nii üllatav kui see ka poleks on enamus maletajaid minu ringkonnast nooremad inimesed. Tartu kohta ei tea minagi suurt. Aus olla siis ka tallinna kohta mitte. Kui siis huvikeskustes teinekord. Kui ikka mängida tahad, siis vastase leiad ikka.
I don't want to start, Any blasphemous rumours
But I think that God's Got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
GrimReaper
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas juks 0:17 25. Nov 2004

Ise olen ka tartus mänginud siin ja seal, kuid minu jaoks on tõsiseks probleemiks see et, ühel momendil(kui piisav tase saavutatud) muutub mäng parajaks tõenäosusteooriaks. Liiga palju ette mõtlemist(nagu kõikvõimalikud 10-20 käiku)
Senised saavutused:
Tuhandes haiku
juks
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

Re: Male soiku jäänud

PostitusPostitas fey 3:37 25. Nov 2004

yxindus kirjutas:igatahes on minul ja mu kursavennal komme kolmapäeval zavoodis üks kuni mitumitu mäng mängida ning pisut arutada maletamise üle. kuna ülikooli maleklubi on soikus, siis asendab seda tasahilju ise harrastamine. ntx ka täna kell 21 zavoodis.
kuna zavos on ainult yks male, siis meil kombeks oma lauda kaasas kanda.
otsi mõni kord üles või paku mõni alternatiivne aeg.
ia meelege mängiks :)

ma NÄGIN teid seal ;)
teil oli see papist malelaud ja karbi sees nupud... :roll:

hästi huvitav oli jälgida...
Kas praegusel ajal on siis mõni pummeldamine? Noore kuninga aegu peeti küll pillerkaari - ei pandud tähelegi, kuidas pool linna maha põles.
fey
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alton 9:42 25. Nov 2004

Fey sa polnud ainus, kes neid nägi, aga mängimise kohta nii palju, et zavoodis saab ikka iga nädal korra kaks mängitud, kui sinna satub.
Vestluslõik zavoodis
A: Ma võin sulle sütenööriks hakata
B: (kahjuks ei kuulnud kuna laudkond naeris liiga kõvasti)
Alton
pommimees

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 11:35 25. Nov 2004

Esiteks, ülikooli maleklubi ei ole soiku jäänud. Muuhulgas korraldatakse 8.-10. septembril taaskord TÜ meistrivõistlused, kuhu on mängima oodatud kõik, viiest tõsisemast partiist huvitatud algajast suurmeistrini. Kuna mina kolisin Tallinna, etgeleb TÜ Maleklubiga edasi Indrek Kuusk (telefon 526 4949). TÜ Maleklubi kõige suuremaks probleemiks on oma ruumi puudumine, koos käiakse Akadeemilise Maleseltsi ruumis endises Tartu Spordikoolis Turu tänav 8.

Teiseks, linna peal mängimisega on tõesti probleeme. "Zavoodis" pole siiski eriti loomingulist õhkkonda ja muuseas ka räme suitsukas. "Krambambuli" pani Kilk remonti. "Wernerisse" paar aastat tagasi kolinud rentnik on üdini ebakultuurne isik, kellele jääb peale male ka kohvikuõhkkond kui selline arusaamatuks (üks viimaseid saavutusi oli vilkuva Coca-Cola reklaami ülesseadmine). Tartus ei käi alla mitte male, vaid kohvikukultuur üldiselt. Loodme, et kui vana kohvik jälle tööle hakkab, see viga veidi paraneb, kuid kuskil pole kirjas, et sinna diskosaali ei tehta.

Kõikvõimalikele küsimustele antud teemal vastan meelsasti.
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 11:53 25. Nov 2004

zumzum-i soovitan. seal on sobilik kujundus :)
kui malelaudu ei ole, siis paluge need muretseda.
http://www.zumzum.ee annab kontaktiks kairit@zumzum.ee
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 11:59 25. Nov 2004

Surra kirjutas:zumzum-i soovitan. seal on sobilik kujundus :)
kui malelaudu ei ole, siis paluge need muretseda.
http://www.zumzum.ee annab kontaktiks kairit@zumzum.ee

Zumzumis on malelaud olemas, mille Harri Paabo omal ajal ostis. Küll aga vihjati seal mulle pärast remonti, et enam pole tegu väga malesõbraliku kohaga.

TÜ MV juhendi link ka: http://www.maleliit.ee/modules.php?prin ... e&artid=40
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll