Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Lumi, Talv, Rõõm

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Mis tundeid tekitab lumi sinus?

Jätab külmaks.
8
8%
Brrr! Ära siit Tenerifele!
6
6%
Mõnna :)
44
44%
Ei istu eriti.
8
8%
Tahaks hõljuda koos lumega...
33
33%

Hääli kokku : 99

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 20:11 18. Nov 2004

Lund lubati juurde-näib, et ilmataat on oma deprekast üle saanud (tuletagem meelde neid musti talvesid, varem olid) :P
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 20:39 18. Nov 2004

Lumi? Mis lumi? Kus? :D

Tegelikult on imelik tunne kyll. Mingi rezhiim on vist sees, et tunne on talvine. Ootan p6nevusega.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kadikas 22:54 18. Nov 2004

Selle õppeaasta esimene lumi langes meil 16. november, umbes viisteist minutit peale üheksat.Emotsioone oli kõigil mitmesuguseid ja õpetaja läks ka kohe nii õnnelikuks, et pani meid kirjutama kirjandit teemal "esimene lumi" Toimus siis täpsemalt eestikeele tund. :D
Aga tore on mõelda, et on jälle alanud üks tore ja pikk talv ning kaugel pole aeg millal päkapikud sussi sisse tulevad :D
kadikas
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Batu 21:19 19. Nov 2004

Ma kuulun nende hulka, kellele meeldib lumi - peamine põhjus on lumelauaga sõitmise võimalus. Saunast jääauku on ka väga karastav hüpata. Muru ka ei pea enam niitma (mitte et see otseselt lumega seotud oleks, paar kuud on juba muru aja maha võtnud). Üldiselt muudab lumi koleda sügise ilusaks valgeks talveks.
Batu
Valguse hoidja

PostitusPostitas Orz 22:30 19. Nov 2004

Huvitav eksperiment oleks uue aasta alguses see küsitlus taas korraldada. Uuel aastal uue hooga! :arrow:
Orz
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Arwey 19:16 21. Nov 2004

meil oli üleklassiline lumesõda enne keemia tundi :P
ei lõbus oli ja tunnis oli külm...tglt see oli meil mitte esimese lumega vaid paar päeva hiljem..keemia klassist saab lihtsalt paremini lumele ligi kui mujalt :rolle:
Arwey
Õpipoiss

Kasutaja avatar

Re: Lumi, Talv, Rõõm

PostitusPostitas hallsilm 20:38 21. Nov 2004

Attila kirjutas:Ma ei tea kas selline teema on juvba olnud aga suva.
Hommikul kui praksi pidin minema, ohhh. Selline tüdimus oli peal et ...
A kui järsku lund sadama hakkas ning lõpuks ka päike välja tuli- mu süda laulis. Lumekrudin taldade all, palle loopivad lapsed, Toomemäest alla libisemine see ei saa külmaks jätta. Olen tõeline talveinimene. Oleks suusad kah.
Nüüd teatan ametlikult et olen suveunest üles ärganud. :D :lol:

Lumi on kahtlemata parem kui pori. Njah. Ma tean veel paljusid asju, mis on paremad kui pori. Ma ei vahetaks suve talve vastu mitte mingi hinna eest kui vöimalus oleks. Seniks aga yhinen arvamusega, et lumi on hea.
hallsilm
Lohede õpilane

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll