Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Suhtlusprobleemid-kuidas üle saada?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 21:53 3. Dets 2004

Mina kohtan praktiliselt iga päev inimesi, kes mind ära tappa tahavad....mina ei lase ennast nendest morjendada...absoluutselt...kõnnin alati pea püsti ja trotslikult...kõnnin nesit mööda väärikalt ja rahulikult....ja nemad ei vaata mulle otsagi.....ma lihtsalt olen säärane...ahjaa...ja siis hakkavad nad mind veel rohkem vihkama...."äää...sa vastik madalalaubaline macho....me vihkame sind" pagan las need haned kaagutavad....
Paadikas...kui näed inimest, kellega sul on asju klaarida...ära põgene...säilita rahu....ja veel...hoia rüht sirge....tee ennast suureks.....see aitab rohkem kui enda alavääristamine ja pea õlgade vahele tõmbamine......
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 0:10 4. Dets 2004

Väike kõrvalepõige: Aprikoos, ma ei taha sind tappa (veel), aga kui ma kunagi sinu arvuti juurde satun, siis ma sult selle punkti nupu klaviatuuri pealt ära varastan. :)
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 16:02 4. Dets 2004

fakk mai saa tegelt aru, mis sa paadikapten istud ja kirud ja mõtled kogu aeg mingeid seisundeid ja asju ja probleeme endale välja, miks ei või sa endale elu lihtsamaks teha ja lihtsalt olla ja nautida seda, mis on, mitte nutta taga seda mida tahaks... enam ei ole nii nagu väikse põnnina et vingud ja virised veits ja kasvataja käsib teistel lastel suga mängida... võta rahulikult ja lõpeta hala.
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 18:16 4. Dets 2004

sondor kirjutas:fakk mai saa tegelt aru, mis sa paadikapten istud ja kirud ja mõtled kogu aeg mingeid seisundeid ja asju ja probleeme endale välja, miks ei või sa endale elu lihtsamaks teha ja lihtsalt olla ja nautida seda, mis on, mitte nutta taga seda mida tahaks... enam ei ole nii nagu väikse põnnina et vingud ja virised veits ja kasvataja käsib teistel lastel suga mängida... võta rahulikult ja lõpeta hala.

Ega ma ei hala sugugi-lihtsalt vaatan silma faktile, et konarused vaja maha lihvida ja teiste inimestega koostööd arendada.
Ma kusagil juba mainisin-kui ma teeks teid kõiki maha stiilis "te ei armasta mind ja tahate mulle ainult kurja"-vaat see oleks juba halamine. Aga mina töötan iseendaga ja iseenda eluvaldkondade paremaks muutmise nimel.
Nautida seda mis on-üksindust ja muid hetkel kaelasolevaid probleeme, jah, ja mitte osaleda seltskondlikes ettevõtmistes? Nalja teed vä?
Kui tahad vaid mind koos mu probleemidega maha teha ja ei näe asja erapooletult, siis hoia oma suumulk ja sõrmed millegi parema jaoks. Sinusugune oskab vaid suitsiidimõtteid sisendada :lol:
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 18:38 4. Dets 2004

paadikapten kirjutas:Ega ma ei hala sugugi-lihtsalt vaatan silma faktile, et konarused vaja maha lihvida ja teiste inimestega koostööd arendada.
Ma kusagil juba mainisin-kui ma teeks teid kõiki maha stiilis "te ei armasta mind ja tahate mulle ainult kurja"-vaat see oleks juba halamine. Aga mina töötan iseendaga ja iseenda eluvaldkondade paremaks muutmise nimel.
Nautida seda mis on-üksindust ja muid hetkel kaelasolevaid probleeme, jah, ja mitte osaleda seltskondlikes ettevõtmistes? Nalja teed vä?
Kui tahad vaid mind koos mu probleemidega maha teha ja ei näe asja erapooletult, siis hoia oma suumulk ja sõrmed millegi parema jaoks. Sinusugune oskab vaid suitsiidimõtteid sisendada :lol:

see ongi hala...mis abi sa sellise jutuga saad...ma usun et sa pole siit eriti midagi teada saand mida sa enne poleks teadnud (aga mine sa tea)... ainult oma tähelepanunälga saad siin veits kustutada... sellise jutuga sa ei võidagi eriti sõpru, et ärge nii mulle ütelge, sest, pidage meeles, olen depressioonis ja te tekitate mus suitsiidimõtteid...
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 19:05 4. Dets 2004

Ärge pange tähele, Sondor lihtsalt mäletab veel, kuidas ta omal ajal Võitlustandril minu käest peksa sai ja nüüd tahab revanshi saada.
Mõtled sa ikka veel, et olen omasooihar? :roll:

Mina lihtsalt uurin ennast, vaatan probleemidele silma ja räägin neist ka inimestega, et leida lahendus, kui endal mõistus otsas. Ma tegutsen, mitte ei anna alla. Ma ei istu paigal ja ei kuuluta, et "te ei armasta mind". Ja kui su koera-IQ seda ei mõista, siis ära haugu.

Või kui tahad end mu peal välja elada, haara oma boffermõõk pihku ja kutsu mind duellile, selle vastu poleks mul küll midagi .
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 19:47 4. Dets 2004

lootusetu
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 20:09 4. Dets 2004

sondor kirjutas:lootusetu

Kardad, jah? :P
Ah ei hakka rohkem teemat sinu jamaga läbustama.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 20:10 4. Dets 2004

Dragonath kirjutas:Väike kõrvalepõige: Aprikoos, ma ei taha sind tappa (veel), aga kui ma kunagi sinu arvuti juurde satun, siis ma sult selle punkti nupu klaviatuuri pealt ära varastan. :)

Ma ei mõelnudki, et sina mind tappa oled tahtnud....seda on tahtnud umbes kolm inimest...avalikult teatanud, et nad soovivad mulle halba....ja mis puutub punktidesse...vat nendega on nüüd niisugune lugu et.....minu punkte...ei puudu keegi....ma suren kui te mult need ära võtate...heh...te ei saa seda teha...mitte keegi....ütle nüüd, mida minu hingamispausid teile häda teevad? Ei tee....täitsa kenad on isegi.......
mis puutub sondori ja paadika vahelisse suhtesse hetkel, siis...teate...ma tean seda....tüüp jumalast sõimab mind interneti teel...aga päriselus....kõnnib minust mööda ja ei tee juttugi....olen ise üritanud juttu üles võtta...keeldub minuga rääkimast...aga juba samal õhtul saadab mulle ähvardava kirjasõnumi, milles ta ütleb kuidas ta mind vihkab......
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 20:19 4. Dets 2004

Kodanik Aprikoosimisiganes,
lihtsalt kui neid väga häirivaid hingamispause ja punktikesi liig palju kuhjub, siis pole ime, et su järgele tapahimu kasvab :lol:
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 23:07 4. Dets 2004

Palun lahkesti teil ennast põlema panna...eks tulge mind siis tapma...mul ei ole selle vastu midagi....aga tehke seda siis kiiresti ja puhtalt.....näete...pea juba langetasin.....kes tahab surmahoobi teha?
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Siegfried 23:15 4. Dets 2004

Oh...............sind........................küll,..............................ega............ma......................siis................paha..................pärast :)
Siegfried
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 13:26 5. Dets 2004

Fleim! Sõda! Veri ja rupskid! :1:
Taasavada Tanner !

Kallis Aprikoosikivi, ega keegi ju paha pärast. Aga ausalt, mugavam ON lugeda, kui laused on normaalselt punktidega eraldatud üksteised ja niiedasi. Ega need reeglid päris niisama lambist ikka ei sündinud, mingisugune esteetika (ma vist mõtlen tegelikult mingit teist võõrsõna, aga ta ei tule hetkel meelde) on nende taga ikka olemas.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll