Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Mardid ja sandid

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 23:38 9. Nov 2004

kesteine kirjutas:Muideks Tartu linna peal oli kohutavalt palu pisikesi marte liikumas näha (enamus mulle nii vööni), kõigil kotid paksult komme täis. Tulid meelde vanad head ajad, kui mardiks jooksmise eesmärgiks olidki kommid (nüüd on pigem see lõbu, mida lollitamine pakub....kommid on nö boonuseks)

Õe muljed: mingid minuvanused (8 aastased) said suurtelt poistelt, kel oli müts silme ees, jalaga kõhtu ja nende kommikotid võeti ära. Ise põgenesime ühte aeda ja ootasime seal. Varsti koputasime uksele ja hakkasime laulma...

Niiet... Olge ettevaatlikud!
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Batu 23:38 9. Nov 2004

Ise pole enam aastaid käinud, aga meil ka ei käida. Põhjust pole vaja kaugelt otsida - mul on kaks koera kes hauguvad kõigi peale, kes aiale 100m lähedusse jõuavad. Ja isegi kui nad seal kaugel aia taga laulaksid poleks neid sisse kuulda, ega näha.
Batu
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 23:43 9. Nov 2004

Meil käidi ka. Pakun et see on esimene kord 13 aasta jooksul, kui mitte neid aastaid rohkemgi pole.. 13 sügist pole seda maja kedagi paikselt asustanud.
Enne seda elas siin üks armas vanainimene. Ma ei teagi, kas tal käisid või ei käind mardid. Ma loodan, et käisid :)
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas necromancer 11:55 10. Nov 2004

Trexxx laulis, mitte kirjutas:Laske sisse GMid... LARPi, LARPi...

Võiks tegelikult mõni aasta rollimängureid kimbutama minna. Võim ja kidra kaasa... teeks tervele linnaosale head täringu ja seiklusõnne...
Viimati muutis necromancer, 11:57 10. Nov 2004, muudetud 1 kord kokku.
Keegi teine...
necromancer
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Enwing 11:56 10. Nov 2004

Õde käis sanditamas, osaliselt minult laenatud kostüümi-osistega. Koju tuli päris suure kommikoti ja 14 krooniga. Nagu jõulud oleks juba käes :P
Hakkame parem laulma!
Enwing
Meister

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll