Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Tallinn kajab: Kaarli puiestee pärnade kaitseks

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 17:48 25. Okt 2004

YnX kirjutas:Oi kas keegi tundis end taas puudutatuna või, kui armas, ja muideks ma ei loopinud kedagi pasaga, lihtsalt nentisin kurba tõsiasja ning lisaks... mu ema rääkis, et minagi kuulun kahjuks inimeste hulka ikkagi, seega sõimasin tegelikult iseennast ka natukene.

Samas ma postitasin eelneva üksnes kuna tahtsin näha, kes ärritub, kuna udutont sina seda tegid, siis ilmselt haavas või mis?

Ahaa, sinu arvates vastatab postile ainult see lugeja, keda post ärritab/haavab? Ühtlasi näid sa vihjavat, et kui keegi sinu labaste solvangute peale ärritub, siis järelikult oligi see inimene sinu labased solvangud ära teeninud...

Muuseas, ma ei usu sinu juttu sellest, et postitasid üksnes selleks, et näha, kes ärritub. Kasvõi mitte sellepärast, et kui see oleks olnud tõesti üksnes eksperiment oleksid sa enne eksperimendi paljastamist andnud aega reageerida ka teistel selles teemas sõna võtnutel. Kurb küll, aga minu arvates on üsna ilmne, et sinu 'pasapalli' jutt oli ajendatud erapoolikust suhtumisest antud teemasse.

Mis puutub ise-enda sõimamisse, siis kahtlemata on sul õigus.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 17:51 25. Okt 2004

Udutont, isegi kui ma oleksin soovinud vastu solvata või sinu väiteid tagasi lükata, ei oleks ma seda suutnud paremini teha kui sina asjaga hakkama said just.

...cheers... :D
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 17:57 25. Okt 2004

Ma unustasin asja bookmarkidesse panna. Ma soovitan kasutada sellist otsingutrajektoori, kui soovid materjali leida: Euroopa pärn on "lime tree" ja ameerika pärn "basswood". Lisa otsingusse sõna "dendrology" ja näiteks "city". Kui sellest väheks jääb, viska juurde midagi haljastusest ja linnaplaneerimisest. Ma isegi ei mäleta milline oli täpne sõnadekogum, milledest ma vajalikud kanded leidsin. Igatahes oli see minu poolt kokkuvõte erinevatest lehtedest. Refereeritud on ka ühte meie kodumaist dendroloogiaspetsi hr Sibulat.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 18:03 25. Okt 2004

pronto kirjutas:Ma unustasin asja bookmarkidesse panna. Ma soovitan kasutada sellist otsingutrajektoori, kui soovid materjali leida: Euroopa pärn on "lime tree" ja ameerika pärn "basswood". Lisa otsingusse sõna "dendrology" ja näiteks "city". Kui sellest väheks jääb, viska juurde midagi haljastusest ja linnaplaneerimisest. Ma isegi ei mäleta milline oli täpne sõnadekogum, milledest ma vajalikud kanded leidsin. Igatahes oli see minu poolt kokkuvõte erinevatest lehtedest. Refereeritud on ka ühte meie kodumaist dendroloogiaspetsi hr Sibulat.

Tänan!
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 18:11 25. Okt 2004

Udutont kirjutas:Tänan!

Ja kui sa edaspidi tahad, et sinusse üleolevalt ei suhtutaks, siis käitu sellele vastavalt.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 19:02 25. Okt 2004

pronto kirjutas:
Udutont kirjutas:Tänan!

Ja kui sa edaspidi tahad, et sinusse üleolevalt ei suhtutaks, siis käitu sellele vastavalt.

:lol: Kas sa ei leia, et sinu viimases kommentaaris on tubli annust üleolevat suhtumist? Pealegi ei pidanud ma silmas üksnes üleolevat suhtumist minusse vaid kõigisse foorumikasutajatesse. Ka selles teemas võtsin sõna (või pigem fleimisin) alles, siis kui 'vaidlus' oli juba mõnda aega käinud ning läbi lennanud sõnad nagu 'Sina kui linnapoiss võib-olla ei saa sellest aru' jms

Nii igaks juhuks: ma ei ole tulihingeline pärnade kaitsja. Mul pole midagi selle vastu kui linnahaljastust mõistlikult uuendatakse. Võtmesõna ongi 'mõistlikult'. See kuidas sa pärnade väljavahetamist esitasid oli minu hinnangul kaugel mõistlikkusest:
:arrow: selgelt erapoolik nägemus, e.g. mahavõtjate vastased olid puhtalt poliitilised nagu naeruväärsed kesknoored;
:arrow: kummaline kui mitte öelda totter loogika. eg. linnahaljastuse hooldamisel tuleb lähtuda samadest põhimõtetest kui viljapuude hooldamisel, kuigi terve mõistus ütleb, et linnahaljastuse ja viljapuuaia funktsioonid on põhimõttelised erinevad.
:arrow: põhjendamata argumendid. Esitasid argumente kui ilmseid tõdesid. Mitte ühegi argumendi juures ei viidatud allikale, isegi faktiargumentide juures mitte. Võib-olla piisaks suure osa argumentide puhul sinu enda sõnast juhul kui sa oleksid, ja me kõik teaksime, et sa oled, vastava ala tunnustatud spetsialist. Ükskõik, kas oled või ei ole, me ei tea sellest. Konkreetseid viiteid pole toodud siiani. See, et kuskil netis on midagi kirjutatud ei ole viide. Aga vähemalt on nüüd võimalik soovi korral katsetada, kas netiotsingud annavad enam-vähem sellised tulemused kui sa väidad.

Kokkuvõtvalt võtsin sõna mitte pärnade iga hinna eest säilitamise eest vaid konkreetselt sinu postidest läbi kumava ülbusega segatud võhiklikkuse vastu (või vähemalt nii mulle tundus). Abstraktsemalt öeldes, võtsin sõna sinu stiili vastu. Ning fleimisin, sest see sinu stiil (mitte ainult selles teemas) oli kaunikesti ära tüüdanud. Mul on hea meel, et stiil lõpuks vähemalt selles teemas siin muutus, ma ei tea, kas tänu fleimile. Positiivne üllatus igatahes. :)
Viimati muutis Udutont, 19:16 25. Okt 2004, muudetud 1 kord kokku.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 19:14 25. Okt 2004

Mõnikord tundub, et te langete minu tasemele. :D
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 19:18 25. Okt 2004

riion1 kirjutas:Mõnikord tundub, et te langete minu tasemele. :D

:roll: Üllatusi tuleb nagu raba: milline enesekriitika! Seni, kuni enesekriitikat on mõõdukas koguses, on see suurepärane omadus. :7:
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 19:25 25. Okt 2004

riion1 kirjutas:Mõnikord tundub, et te langete minu tasemele. :D

Kusjuures ma vaatan siin sama asja, kuigi ma ei mõelnud sinu tasemele langemist. See mis siin toimub on oluliselt nõmedam kui see mis sina teed.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 17:45 26. Okt 2004

On inimesi, kelle avaldustesse on raske mitte üleolevalt suhtuda. On inimesi, kellega ei viitsi vaielda ja on inimesi kellega on tore niisama lõõpida (mis kõrvaltvaatajale tundub tihtipeale üleoleva suhtumisena).
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 21:44 26. Okt 2004

Foorumile jalutab toogastatud Sõjatihane, loorberipärg peas turritamas.
"On inimesi erinevaid," lausub ta mõtlikult.
Seejärel teeb kandva pausi ja lisab mõõdetult, "ka tihased pole kõik ühesugused".

Metsik Sõjatihane on täna väärikuse kehastus, mitte ainult tooga vaid ka ta ise on üleni lumivalge. Jääb mulje, et ehtne marmorist Autoriteet ja Klassik on meie keskele laekunud. Lähemal uurimisel selgub siiski, et see on tuhksuhkur millega ta oma antiikseteks lokkideks kähardatud suled katnud on.
"Ma räägin, järelikult olen ma olemas."
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas beyond 10:24 16. Nov 2004

pärnus vahetati ka puud välja
ja mis siis?
hoopis ilus on
tegelikult oleks vaja kesklinnas veel vahetada, sest majade fassaadid lagunevad liigsest niiskusest.. need hiiglased pärnad ei lase ju kivil kuivada
ja neid pole ka elu jooksul pügatud
Hello World! This is me!
beyond
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 12:20 16. Nov 2004

Eks neid aeg-ajalt ole ikka pügatud, aga mitte süstemaatiliselt vaid umbes nii, et ainult tüvi jäi püsti ja viimati tehti seda minu mäletamist mööda nõuka ajal. Omal ajal see linnaarhitekt, kes sinna selle allee planeeris nägi oma visioonis neid puid ette poole madalamatena. Näiteks vabariigiaegsete fotode pealt on seda üsna hästi näha, kuidas värk välja peab nägema.
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 13:10 16. Nov 2004

Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 14:08 18. Nov 2004

Siin on kommentaar Delfist ühe teise uudise raames:
Planeeringu kohaselt kaoks Vabaduse väljakult parkimisplats ja see ala vabaneks jalakäijatele.

Autod kolitaks Kaarli puiestee ääres asuvate tenniseväljakute asemel rajatavasse 400kohalisse maa-alusesse parkimismajja.

Parkla peale luuakse haljasala.
Kes see tolvan üldse pakkus, et parkla tahetakse pärnade asemel rajada?
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll