Leht 1 koguhulgast 1

Kultuurireisid

PostitusPostitatud: 15:50 3. Veebr 2003
Postitas holmes
Kuidas toimub Kultuurireisidest tellimine (pean silmas hetkel kaupluses saadaoleva kraami kojutoimetamine)?
Kas selline asi on üldse olemas. Ja kas võimalik neilt ka haruldasemat kraami tellida, mida parajasti kaupluses pole? Et mina esitan soovi, nemad otsivad ntks e-bay vms. kaudu kätte.
Maili teel neilt igatahes infot ei saa. Saatsin neile umbes 2 nädalat tagasi kirja, millele oli tarvis väga kiiret vastust. Senimaani ootan seda. :1:

PostitusPostitatud: 15:57 3. Veebr 2003
Postitas YnX
maili teel on nendega suhtlemine yldse väga kahtlane :x , soovitan pigem kohale minna ;)

Tel: 6010900

PostitusPostitatud: 16:01 3. Veebr 2003
Postitas Teemon
yldiselt ei tasu jah eriti oodata, et nad mailidele vastaks. ma pole eriti veendunudki, et nad maile tihemini kui kord kuus loevad ja siis kah valikuliselt :lol:

kuna sinu asukohaks paistab olevat tartu, siis j22b vist kohaleminemine 2ra, parim variant oleks vast helistada.
ning ega nad jah erilise aktiivsusega silma ei paista, k2isin eelmise aasta l6pul neile jupp aega pinda et neid siia turuplatsile saada. mis oleks neile p6him6tteliselt tasuta reklaam ja kliendid. aga enam eriti ei viitsi peaga vastu seina joosta, kui nad uusi kliente (loe: raha) piisavalt oluliseks ei loe, et selle nimel 6ige pisut vaeva n2ha, siis eks neil ole paremad sissetulekuallikad, mis toovad rohkem tulu v2hema vaevaga
v6i neile lihtsalt ei l2he see RPG osa eriti korda, kaardid jms pudi-padi kraam on hoopis huvitavam. ning kes tahakski tegeleda oma jaoks igava t88ga

PostitusPostitatud: 16:10 3. Veebr 2003
Postitas YnX
Me ka siin mässasime tublisti nendega, nad paistsid kyll kole aktiivsed olema kogu "fantaasiamaailma" teema suhtes. DnD-le, LARP-le, Magicule jms oli neil plaanis... hmm... nyydsex juba 2x ilmumistähtaja yletanud 'noorteajakirjas' lehekyljed eraldada. Tegime artikli koobaste ja draakonite kohta ja puha... aga ei kippu ega kõppu. Esimesel korral väideti, et meie artikkel ei jõudnud kohale, saatsin uuesti... nyyd on vaikus. Enam ei viitsi nendega jamada ka enam ...

:x :evil: :?

niiviisi...

PostitusPostitatud: 16:44 3. Veebr 2003
Postitas holmes
Teie kogemusi lugedes tundub mulle, et tegemist mingi musta raha peseva ettevõttega, keda äritegevus tegelikult üldse ei koti :P

Huvitav, kas taoline avalik provokatsioon sunnib nende esindajaid häält tegema ;)

PostitusPostitatud: 16:47 3. Veebr 2003
Postitas Teemon
v2ga loodan, et see nii oleks, veel enamgi, et saaksin oma s6nad tagasi v6tta
:D

Pole hullu midagi

PostitusPostitatud: 17:18 3. Veebr 2003
Postitas Irve
Ise nagu olen meilind mida tahan, mingit jama pole olnud. Suht kiirelt tulevad kätte, praegu küll odav dollar muudab hinnaeelise vähemaks, aga mingi asi oli Krisostomusest tubli kaks kolmandikku kallim tellida.

PostitusPostitatud: 21:11 3. Veebr 2003
Postitas Anglachel
toohoh tillae!
nad seal endale kaa foorumi teind...paistab juba oma 2 kuud 'vilgast' elu elanud...
kohutav näeb välja muuseas... :P
aga see selleks.

nüüd saab neid korralikult kiusama hakata... :x

PostitusPostitatud: 23:56 3. Veebr 2003
Postitas Azur
Kultuurireiside hinnakiri on juba pikemat aega üles riputet olnud. Plõksi siia

PostitusPostitatud: 0:02 4. Veebr 2003
Postitas holmes
Azur kirjutas:Kultuurireiside hinnakiri on juba pikemat aega üles riputet olnud. Plõksi siia


Ma ei mõelnud hinnakirja :rolle: , mõtlesin haruldasemate raamatute jahtimist läbi netipoodide ja oksjonite. (St. kas nemad võtaksid vaevaks seda kliendi jaoks teha).
Pealegi tean nüüd inimeste kaudu, kes käisid minu palvel tlnas Kultuurireisides, et hinnakiri pole kaugeltki mitte täielik.

PostitusPostitatud: 0:14 4. Veebr 2003
Postitas marx
Minule nad ütlesid, et ma meiliksin neile mida ma tellida tahan, kuigi ma pole seda siiamaani veel teinud. Aga niipalju kui ma aru sain, oli et nad saavad paari nädalaga nii WotC kui White Wolfi käest D&D teemalisi raamatuid. Kahjuks küll out of print raamatute kohta ei osanud nad mulle midagi öelda. Vahest ehk, et kui neil veel laos alles on midagi. Kultuurireisides kohapeal on tavaliselt üsna vähe raamatuid. 2Ed ma seal näinud ei ole, aga D20 Call of Cuthflu, siis mingid core rulebookid D&Dle olid kah. Muus osas on seal aga enamasti kas Warhammeri või TCG vidinad.

PostitusPostitatud: 14:21 24. Veebr 2003
Postitas Valiant Gondorian
holmes kirjutas:
Azur kirjutas:Kultuurireiside hinnakiri on juba pikemat aega üles riputet olnud. Plõksi siia


Ma ei mõelnud hinnakirja :rolle: , mõtlesin haruldasemate raamatute jahtimist läbi netipoodide ja oksjonite. (St. kas nemad võtaksid vaevaks seda kliendi jaoks teha).
Pealegi tean nüüd inimeste kaudu, kes käisid minu palvel tlnas Kultuurireisides, et hinnakiri pole kaugeltki mitte täielik.
k6ige lihtsam on suhelda Ketzeriga l2bi MSNi sial v6id kindel olla, et ta vastab ka su kysimustele ;) aadressi saad http://foorum.sun.ee :)

PostitusPostitatud: 13:24 28. Veebr 2003
Postitas holmes
Nii. Nüüd tuleb hetk, kus humble mina peab vabandama Kultuurireiside ees. Nad on suutnud üles leida raamatud, mida olen otsinud ja vägagi vastuvõetava hinna eest. Kirjutasin kunagi siia saidile, et otsin seda ja seda out of print raamatut. Näib, et nad on foorumit lugenud ja mu raamatud ilma pikema jututa ära tellinud. Natuke üllatav siiski, et nad muretsesid raamatud ja alles siis andsid elumärki. But hey - kas pole meeldiv saada täiesti lambist, ootamatult kirja, et teie tellitud (sic!) kraam on saabunud ja ootab kättetoimetamist. Respekt, Kultuurireisid.

holms,
meeldivalt üllatunud

PostitusPostitatud: 9:14 1. Mär 2003
Postitas Irve
Mul kusjuures oli sama laks, et küsisin tellimise kohta. Natu aja pärast oli olemas. Edaspidi olen küsimisega ettevaatlikum ja tellin selge sõnaga :)