Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Rate.ee

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 10:26 10. Mär 2005

See on selliseid teemasi, kus iga inimesel on õigus, ainuld enda kohta, mitte teiste.
Ja siin lähevad arvamused omavahel sõtta.
Aga noh, milleks siis teemad on välja mõeldus, eks ikka arutamiseks ja vaidlemiseks.
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cygnus 10:39 10. Mär 2005

riion1 kirjutas:See on selliseid teemasi, kus iga inimesel on õigus, ainuld enda kohta, mitte teiste.
Ja siin lähevad arvamused omavahel sõtta.
Aga noh, milleks siis teemad on välja mõeldus, eks ikka arutamiseks ja vaidlemiseks.

muideks, vastupidiselt üldlevinud arvamusele ei vii vaidlus tõeni.. see viib vereni..
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme..
Cygnus
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mortac 11:16 10. Mär 2005

Filosoofiline mõttetera...
Maailm on hukas, kuid muretseda pole mõtet: üks inimene ei suuda midagi muuta... niiet tuleb oma elu lihtsalt nautida.
a.k.a Don't worry, be happy...
mortac
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas cherryanny 21:39 10. Mär 2005

Huvitav kas need kes kirjutavad rate vastaseid kirju kas neil on rate tõttu mõni suhe nässu läinud või äkki kadestab oma tuttavat kes leidis sealt elu armastuse :P Endiselt toimub võitlus rate vastu tõeline viha. Minu uni ei ole rate tõttu rikutud ega ei ole ka rahulikum. Seda ei suruta ju peale nagu risti usku suruti. Tundub et mõni inimene kes rate vastaseid kirju kirjutab tunneb ennast lihtsalt üksikuna, neile tuleks mõni muu leht teha mina pakun välja näiteks www. date .ee :P
Kas sa kuuled ulgumist???... ei?... siis on see minu viga
cherryanny
Asjatundja

PostitusPostitas Golburk 22:50 10. Mär 2005

cherryanny kirjutas:Huvitav kas need kes kirjutavad rate vastaseid kirju kas neil on rate tõttu mõni suhe nässu läinud või äkki kadestab oma tuttavat kes leidis sealt elu armastuse :P Endiselt toimub võitlus rate vastu tõeline viha. Minu uni ei ole rate tõttu rikutud ega ei ole ka rahulikum. Seda ei suruta ju peale nagu risti usku suruti. Tundub et mõni inimene kes rate vastaseid kirju kirjutab tunneb ennast lihtsalt üksikuna, neile tuleks mõni muu leht teha mina pakun välja näiteks www. date .ee :P

Hmm, mis mul selle vastu on?
Kahjuks pole aega sulle uurimustööd kirjutada, sest mul on vaja ka oma elu elada.
p6hilisex p6hjusex un se kribamis tyypika......arvates ett see un ägge ja nummi
See on asi mis ajab südame pahaks, eksju?
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 20:03 11. Mär 2005

Su suhtumine on mõttetu, inimest ei saa selle järgi hinnata, kus ta käib, kuidas ta kirjutab jne.

Te räägite nagu oleks ainsad targad siin maailmas.
Teate, te ei ole, ükski inimene pole. Kohutav, eks.
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Imrahil 20:27 11. Mär 2005

riion1 kirjutas:Su suhtumine on mõttetu, inimest ei saa selle järgi hinnata, kus ta käib, kuidas ta kirjutab jne.
.

saab küll! ja väga hästi veel! ehk keegi seletab sulle täpsemalt ära miks kui sind see huvitab.
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 23:21 11. Mär 2005

Aga mille järgi siis inimesi hinnata? Paku välja..
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

PostitusPostitas Golburk 0:00 12. Mär 2005

riion1 kirjutas:Su suhtumine on mõttetu, inimest ei saa selle järgi hinnata, kus ta käib, kuidas ta kirjutab jne.

Te räägite nagu oleks ainsad targad siin maailmas.
Teate, te ei ole, ükski inimene pole. Kohutav, eks.

Jee, jah mina olengi kõige targem.
Whii, ego möllab!
No kuule, mina ja pean end targaks? Sama hästi võiks kass koera sünnitada.
Muide, just selle järgi saabki hinnata inimest, see on inimese käitumine. Või pakud välja et inimest tuleks hinnata välimuse, lõhna, maitse ja värvi järgi?
riion1 kirjutab veel ükskord, olgugi jätab mulje nagu ta juba kirjutas:Inimest tuleks hinnata välimuse, lõhna, maitse ja värvi järgi!

Selle ennustusega ei mõelnud ma midagi pahasti!
Selle tsitaadiga ma lihtsalt vaatan tulevikku, vahepeal jääb mulje nagu riion õhutaks teemat üha uuesti ja uuesti.
Poliitika ja Religioon, seal näeb seda vähemalt vähem inimesi.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 0:16 12. Mär 2005

Selle tsitaadiga ma lihtsalt vaatan tulevikku, vahepeal jääb mulje nagu riion õhutaks teemat üha uuesti ja uuesti.

Kuule, Müts, kuidas selle paja ja katlaga oli?
Sul endal on siin teemas juba miski 12 postitust, varsti lehetäis kirjas. ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas Golburk 0:29 12. Mär 2005

Shadow kirjutas:

Kuule, Müts, kuidas selle paja ja katlaga oli?
Sul endal on siin teemas juba miski 12 postitust, varsti lehetäis kirjas. ;)

Ojaa, aga see pole mitte teemaarendus vaid postid teema maha surumise jaoks, tean, peaks vait jääma, aga siis pole sel mingit tolku.
Ikka räägitakse sellest edasi, et roosad on lahedad ja sinised on nõmedad. Igale sinisele keda reidis näen panen kohe ühe.
Aga mina naiivselt loodan, ühel ilusal päeval kui koidab õiglusetund ning loputatakse see teema koos kõigega Poliitika ja Religiooni alla. Siit leiab ka põhjuse miks ma siin teemas taidlen.
Kas see kord sähvad sa veel millegagi Vari ;) ? Enda jaoks tegin asja selgeks, loodetavasti ka sinu jaoks.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 11:54 12. Mär 2005

Minu jaoks on asjad ammu selged. Parim viis teemat lõpetada on sinna mitte kirjutada. ;) See, millega siin tegeled, rohkem arendab kui lõpetab.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 12:15 12. Mär 2005

Mina loobun siin vaidlemisest. Inimest ei saa muuta, inimene saab muuta ainuld iseend. Ega ma ei püüdnud muuta ka midagi, ma püütsin öelda, et rates on omad plussid aga need kadusid kuhugi mitme sõimava posti vahele ära.
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kadikas 3:15 13. Mär 2005

Igaühele jääb oma arvamus!
kadikas
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 1:19 14. Mär 2005

Vat see viimane on siin küll 110% õige!!! Üldiselt ma ei saa üldse arugi mida te siin loodate selle teema mahategemisega???...hoolimatta faktist, et foorum oli algselt mõeldud RPG-st rääkimiseks on siin igavene hulk muu alla käivat teksti aga kas neid on lukustatud???...EI OLE
Beastmaster
Meister tuleloitsija

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll