Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

filmisoovitused/hoiatused

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

filmisoovitused/hoiatused

PostitusPostitas surra 15:31 2. Sept 2004

teen siia alla kah yhe sellise teema, sest osad head filmid ei mahu horrori või fantasy alla.

closer - paistab tulevat hea draama mike nichols-ilt (wolf , the birdcage)

after the sunset - toredate näitlejatega tempokam meelelahutus
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 12:44 3. Sept 2004

braindead - järjekordne sombidega õudusfilm. lõpuks pöörab nii farsiks ära kui muruniitjad mängu tulevad. pärast seda ei ole ükski õudusfilm tundunud õudse poolegi. kahjuks ei tea kust saaks seda välja arvatud, sõber laenas tartu linna raamatukogust või kuskilt selle kassetti.

soovitan soojalt kes tahab naerda. ja keda ei sega ülepingutatult verised ja "vägivaldsed ning õudsed" stseenid
...
tomz
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 9:14 9. Sept 2004

"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 16:09 9. Sept 2004

Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:01 10. Sept 2004

Täna 21.30 TV3-st "Kolmeteistkümnes sõdalane"
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 22:52 10. Sept 2004

902 pKr ja Skandinaavia mehed kannavad plaatrüüsid. Nunnu. :)
Kristjan Oad
Tuleloitsija

PostitusPostitas Thoren 23:09 10. Sept 2004

ja mitte ainult, metalli on nii et tapab, mõõk on vägagi tavaline ja labane relv ning üks vend oli voobsje hellebardiga nagu mäletan, lisaks sellele pole ka probleem 2käemõõgast scimitar teha :D

oh jumal, see on naljakas film, soojalt soovitan, vähemasti mina
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas looom 1:37 11. Sept 2004

Thoren kirjutas:ja mitte ainult, metalli on nii et tapab, mõõk on vägagi tavaline ja labane relv ning üks vend oli voobsje hellebardiga nagu mäletan, lisaks sellele pole ka probleem 2käemõõgast scimitar teha :D

oh jumal, see on naljakas film, soojalt soovitan, vähemasti mina

oli jah see jätab mulje nagu saaks 2hst 30 miniga scimmi teha.
:roll: :roll:
Dont forget kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is!
looom
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 13:04 11. Sept 2004

Kõige ajuvabam ja mõttetum film, mida vaadata, on raudselt "Julmad Kavatsused 3" Aga Jaapani film "Võlur" on täiesti tore elamus...ja videolaenutuse näitsik reklaamis neid filme nii:"Julmad kavatsused" on niiiiiiiii supper hea film! Võlurit ärge vaadake...see on nii mõttetu japside jura...ma ei saand sellest üldse aru..."
maitsed on erinevad...mis mul muud öelda
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 13:54 11. Sept 2004

K+&n kirjutas:902 pKr ja Skandinaavia mehed kannavad plaatrüüsid. Nunnu. :)

Hmm, sul on õigus. Kuigi, kas sulle on korraks äkki turgatanud, et võib-olla on tegemist ilukirjandusliku teosega, ja et võib-olla oli filmi peaeesmärgiks meelt lahutada (=raha sisse tuua), mitte sada protsenti tõetruu olla?

Thoren kirjutas:ja mitte ainult, metalli on nii et tapab, mõõk on vägagi tavaline ja labane relv

Noh, loogiliselt võttes oli viikingiajastu (800-1100 pKr) viikingitel nutsu küllaga ja viikingimõõgad pole ka teab mis haruldus (mulle on näiteks meelde jäänud kuskilt muuseumidest).

Oh jaa, esmaspäeva õhtul tuli vist selline film nagu Valgus Koortis (grammatika baseerub kuuldud sõnastusel), mis näitas inimeste elu nõukogude ajal. Keegi juhtus seda vaatama?
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 14:01 11. Sept 2004

Esiteks selgita endale, kes täpselt olid viikingid. Ja ei, nad ei olnud müütilised Pöhja sõjardid, kelle peale ei hakanud tuli ega raud. Ja ei olnud nad ka sünnist saati sõdalasteks koolitatud spartalik rahvas.

Mõõgad on säilinud, kuna need pandi kalmedesse. Keda maeti kalmedesse? Pealikuid. Mõõk oli enne aastat 1000 üsnagi tseremoniaalne relv, mille omamine näitas ka sotsiaalset staatust. Keskmisel mehel oli ikka oda/tapper/nui/vibu.
Kristjan Oad
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 15:43 11. Sept 2004

ken park...ei teagi et kas soovitus või hoiatus...igaljuhul meeldejääv film...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 16:09 11. Sept 2004

K+&n kirjutas:Esiteks selgita endale, kes täpselt olid viikingid. Ja ei, nad ei olnud müütilised Pöhja sõjardid, kelle peale ei hakanud tuli ega raud. Ja ei olnud nad ka sünnist saati sõdalasteks koolitatud spartalik rahvas.

Mõõgad on säilinud, kuna need pandi kalmedesse. Keda maeti kalmedesse? Pealikuid. Mõõk oli enne aastat 1000 üsnagi tseremoniaalne relv, mille omamine näitas ka sotsiaalset staatust. Keskmisel mehel oli ikka oda/tapper/nui/vibu.

Mina kirjutas:Hmm, sul on õigus. Kuigi, kas sulle on korraks äkki turgatanud, et võib-olla on tegemist ilukirjandusliku teosega, ja et võib-olla oli filmi peaeesmärgiks meelt lahutada (=raha sisse tuua), mitte sada protsenti tõetruu olla?

Okei, nüüd näitasid mulle. Tead tõesti relvade ajaloost üht-teist.
Aga ükskõik kui palju "fakte" (ajalugu on ikka suhteliselt oletustel baseeruv) sa siia ka ei loobiks, mitte miski ei muuda fakti, et Kolmeteistkümnes Sõdalane pole ei dokumentaal- ega ajalooline film. Seega PEAKS ka olema arusaadav, et filmi tegijatele EI OLE eriti oluline olla ajastutruu.
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 16:42 11. Sept 2004

ma olen juttude järgi kuuld, et "13. sõdalane" olla täitsa kobe fantasy-film.
pole kuuld, et oleks pooldokumentaalne või ajalooline kostyymidraama.
setõttu arvan, et võiks dekoratsioonide ja rekvisiidi poolest olla täpselt sama ajalooline (või operetlik) nagu mõne ryytliromaani, nt Wolfram von Eschenbachi "Parzivali" või "Gallia Amadisi" või siis Shakespeare'i "Macbethi" või "Hamleti" või "Suveöö unenäo" lavastus või ekraniseering.
(need kõik on ju kah aegilmas ja koha poolest ysna täpselt paika pandud või paikapandavad, samuti kui seesama "13. sõdalane".)
kahjuks ei näind ise ka seekord, kuigi olen pikki aastaid seda filmi näha taht.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 16:51 11. Sept 2004

Ma pigem kiidaksin seda filmi. Selline viikingiõhustik oli tuntav. Mulle meeldis igatahes. 8)
Kirves
Ruunitundja

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll