Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Lemmik

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas liiisbet 12:03 1. Juul 2005

aga nii kurb kui see ka pole,asjad ongi tähtsad. ega sa saaks ju olla õnnelik, kui sul pole mitte midagi. ainult istuksid om alemmikloomade ja sugulaste-sõpradega kuuse all. iga inimene tahab kodu, voodit, asju, asju asju... pisikesed asjad teevadki suure täiuslikumaks.
loodan,et minust nüüd õieti aru saadi...

igastahes minu lemmik asi oleks raamitud foto minu aastasest õetütrest. ta on seal nii armas! enda beebi-und magamas :)
või siis sajandivanune foto(mida on pliiatsiga teravustatud) mu vana-vanematest. ilusa vana puitraami sees. :)
I want to shine like a star but I don't want to fall with them.
liiisbet
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 14:24 1. Juul 2005

nojah, ja osa asju on sellised, mis oleks justkui kehaosad või niivõrd kylge kasvanud, et nendeta hakkab raske. nt: kell käe peal, mugavad kingad jalas, telefon käepärases taskus, patsikumm, prillid või kuuldeaparaat. see pole enam kultus, vaid igapäevane praktika. mõned on väitnud, et me oleme juba praegu paljuski kyborgid: mina näiteks sõltun ysna palju käekellast ja taskutelefonist, et keeruline on ilma hakkama saada, paljud harjumused jooksevad kokku.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fire drake 15:58 23. Juul 2005

mul ei ole vist eriti lemmikuid asju :roll:
perhaps myself
ja on ka häid asju aga kõik head asjad on sama head
Fire drake
Põhupea

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil