Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kostüümi kandmine tänaval jne...

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 17:39 27. Aug 2004

korra sai jõulu eel mindud läbi tartu raekoja platsi suure ovaalse punase kilbiga. vastutulejate reaktsioone ja näoilmeid oli küll naljakas vaadata., mõni tädike oli lihtsalt nii imestunud et ta silmad käisid kolbas ringi ja ei teadnud kuhu vaadata. eesmärk oli muidugi toimetada kilp puntist a punkti b mitte edvistada.

aga kaks sõpra kunagi läksid korstümeeritult wilde kohvikusse ja raha oli neil suures kukrus 1qkrooniste müntidena. puhtalt rahva šokeerimiseks.

aga rõngassärgi jutust. äkki mõni kes sellega ringi käib elab lihtsalt nii hullus getos et iga nurga peal võib nuga saada kui ei ole ennast metalliga kaitsnud ? :D
...
tomz
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 16:22 29. Aug 2004

Aga jah, kui ma päev ennem J-LArpi pidin Dookeri rõngassärgi Tartu toimatama, keep seljas ning chain hõlmade vahelt välja paistma, lehvisin läbi Reivi eelse seltskonna ning irvitasin nende nägusid. Antud juhul polnud tegu ju eputamisega, vaid käeotsas on seda väga mõtetult raske kanda, nagu enamus inimesi juba seda teavad.
tomz kirjutas:aga rõngassärgi jutust. äkki mõni kes sellega ringi käib elab lihtsalt nii hullus getos et iga nurga peal võib nuga saada kui ei ole ennast metalliga kaitsnud ?

Viimaseaja sündmusi arvestades, siis tuleks rõngasärk mingil määral ikka kasuks!
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Golburk 17:16 29. Aug 2004

Näänänää.
Mind ikkagi üle ei löö.
Ma käisin oma kostüümiga mööda Tartut.
:)
Hea et lõuga ei saanud.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 21:13 29. Aug 2004

Yrgnaine kirjutas:Aga jah, kui ma päev ennem J-LArpi pidin Dookeri rõngassärgi Tartu toimatama, keep seljas ning chain hõlmade vahelt välja paistma, lehvisin läbi Reivi eelse seltskonna ning irvitasin nende nägusid.

reivarid vaatsid nagunii: "norRrmaalne!.... see seal on endale eriti hullu riietuse reivimiseks teind.... ta vist küll berliini tänavareivilt tuleb"
:D
...
tomz
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:23 29. Aug 2004

Golburk kirjutas:Näänänää.
Mind ikkagi üle ei löö.
Hea et lõuga ei saanud.

Selle triibulise narrikostüümiga? :lol:
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 21:38 29. Aug 2004

Dragonath kirjutas:Ma mõtlen, et kui inimesed on näinud Mansonit telekast ja teavad millist muusikat ta teeb, siis nad - nähes gootikuid - saavad aru, et tegemist on Mansoni fännamisega.

:? Ei saa aru... Aga mine sa tea, mida kõike inimesed järeldavad. Sest eesti gootikutest ei vänna vist eriti keegi Mansonit, ja kui mõni vännab, olgu Marilin temaga.
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 22:22 29. Aug 2004

Point on selles, et kui sa näed gooti kostüümiga tegelast tänaval, ja oled ka telekast sellise kostüümiga tegelast mingis kontekstis näinud, siis loogiline oleks järeldada ju, et telekas nähtud tegelane on mõtteviisilt sarnane tänava tegelasega. Isegi kui see arvamus on vale/eelarvamus, on vaatajal inimesel siiski MINGI teadmine gooti riietusega tegelasest.
Aga kui sul tuleb mingi suvaline helevalges mantlis tüüp vastu, ja sa pole juhuslikult telekast/raamatust/internetist teda näinud, siis sa lihtsalt ei tea kuidas asjasse suhtuda, ja 'vaatad imelikult', sest midagi paremat ei tule pähe.
Ausalt öeldes, ma ei tea miks inimesed niimoodi teevad. Siin on kindlasti mingi psüühika värk mida psühholoogia tudeng arvatavasti seletada oskaks. Mina aga ei ole mingi tudeng veel, seega pean piirduma teoreemitsemisega.
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 17:35 30. Aug 2004

terep12 kirjutas:
Golburk kirjutas:Näänänää.
Mind ikkagi üle ei löö.
Hea et lõuga ei saanud.

Selle triibulise narrikostüümiga? :lol:

Hihi, reivilisi sai siis ikka täiel rinnal shokeeritud :roll:
Sest mingi hetk läks selline seltskond reivieelsel päeval "dumdum" muusikutest mööda:

Neiu maani mustas keebis,kapuuts peas.
ligi 2 m. noormees, rõngas särk seljas, lõhkised teksapüksid haaknõelte ning nahktagi peal.
neiu roosa peaga ning huule, nina ning muude rõngastega, üldse karmi välimusega tädike,
neiu mustas maani keebis, kapuuts peas.

selline neljane seltskond pani reivilased suulahti jõllitama :D
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marit 18:03 1. Sept 2004

tegelt see on küll suht nõme kui mõni vend jõllitab nagu segast kui bofritega LARPivarustuses bussijaama loivama juhtud. Aga juhtub
marit
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 21:24 1. Sept 2004

Siis jõllita vastu. Alati on huvitav jälgida, kuidas nad selle peale piinlikust tundes kusagil mujal olemist teeselda püüavad.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 9:46 2. Sept 2004

Kas keegi on marti jooksmas käinud oma Fantasy kostüümiga?

Sorontur- su allkiri on üks mu lemmik tsitaate :7:
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jack 11:01 2. Sept 2004

Yrgnaine kirjutas:
Neiu maani mustas keebis,kapuuts peas.
ligi 2 m. noormees, rõngas särk seljas, lõhkised teksapüksid haaknõelte ning nahktagi peal.
neiu roosa peaga ning huule, nina ning muude rõngastega, üldse karmi välimusega tädike,
neiu mustas maani keebis, kapuuts peas.

selline neljane seltskond pani reivilased suulahti jõllitama :D

tõesti imelik. huvitav, miks peaks keegi midagi sellist üldse vaatamagi vaevuma?
small blue absence
jack
Shamaan

PostitusPostitas Tähepuu 15:17 2. Sept 2004

Aga miks ei tohi jõllitada?
Eks kostüümi kandjad ju soovivad kindlasti ka , et neid tähele pannakse.
Või käib keegi kostüümiga mööda tanavat ja mõtleb: Jumala pärast, et keegi ei vaataks. Ma ei usu hästi, jõllitamine kostüümi kandjale probleem on.
Kui näen huvitavat kostüümi siis jõllitan (oma arust küll lihtsalt vaatan)
huviga. Miks mitte!
Tähepuu
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 15:28 2. Sept 2004

Jõllitamine ei pea ju negatiivne olema. Tänaval me ju kõik silmadega otsime midagi uut ja huvitavat, midag ilusat (näiteks mm.. magusaid vastassoopoole esindajaid ;) ).

Ja huvitav kostüüm tõstab sind massist esile. Inimesed vaatavad sind rohkem. Ja kui veel ennast niimoodi hästi tunned, siis saab toitu sinu ego. Nartsissistlikud raiped, nagu me kõik oleme :P
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 15:40 2. Sept 2004

samwise kirjutas: Nartsissistlikud raiped, nagu me kõik oleme :P

Kui juba taimed jutuks tulevad, siis... sõjatihane on pigem midagi trifiidi laadset.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll