Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kostüümi kandmine tänaval jne...

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas Golburk 15:52 2. Sept 2004

terep12 kirjutas:
Golburk kirjutas:Näänänää.
Mind ikkagi üle ei löö.
Ma käisin oma kostüümiga mööda Tartut.
:)
Hea et lõuga ei saanud.

Selle triibulise narrikostüümiga? :lol:

Oojaaa, vedamiseks oli käes metalltoru, ilmselt sellepärast nagu ei tahetud peksa anda. Oli suht pime kah muide. Sellise biit ja triip tüübid käisid tänaval ringi, suht kõle oli, käsi ümber metalltoru pigistatud, teises käes telefon 110 valitud :)
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paljasjalgne 16:13 2. Sept 2004

ma nt näen oma kostüümidega niiii palju vaeva ja nad tulevad kõik niiiiiii ilusad, et ma küll ei kavatse neid aint üks kord larbil kanda ja siis kapinurk vedelema jätta. loomulikult ajan tänaval ka selga. ja inimesed jõllitavad. aga vat sellest ei saa ma mitte aru, miks nad jõllitavad, sest nt see kleit millega ma ringi ajan, pole tegelikult midagi erilist.. siuke helebeež, hästi pikk ja mõnus, väga tavalise lõikega... inimestele vist lihtsalt meeldib jõllitada.. silmad on punnis ka siis kui tavariietusega ringi ajan (korralik liialdamata stiilne sektretäritädi välimus/sportlane/kaak teksapüksitüdruk- välimus vastavalt tujule) ja kõik vahivad, mitte aint mehed, niiet.. segadus.. hämming..
Orkaan Zelda ja tema Hämmastav Konnasadu
paljasjalgne
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 12:39 3. Sept 2004

jah. just.,
mõni jõllitis käibki tänaval ringi, silmad peas vilamas ja jõllitab kõike mida vähegi saab.

isegi laulupeo ajal jõllitati rongkäiku. või siis üksikuid läbi linna rahvariides liikujaid.
...
tomz
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paljasjalgne 13:50 3. Sept 2004

selliseid jõllitisi on kusjuures tohutult palju ning enamus neist kuulub sellistesse üldiselt ebatolerantsetesse inimguppidesse nagu tibid, rullnoksid ja pensionärid.
niiet.. põhimõtteliselt pole vahet, mis sa omale selga ajad ja milline välja näed. kui vähegi mittenähtamatuna ringi liigud (st taustaga ei sulandu nagu haldjamantlit kandes), siis nad vahivad ja midagi pole sinna teha. las vahivad ja olla õnnelikud/õnnetud/vihased/jahmunud/jne, vahitavate ego peaks sellest aint toitu saama :)
Orkaan Zelda ja tema Hämmastav Konnasadu
paljasjalgne
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 20:45 3. Sept 2004

Jõllitamine pungissilmadega on nõme, lihtsalt vaatamine, hoopis teine asi. Paar korda olen autodele järgi karjunud: " Vastu puud ei taha sõita?"... Vaat, et inimene pead otsast ei keera.
Aga muhedad inimesed vaatavad ja muigavad, mõni isegi naeratab. Isegi tänaval mõnele huvitavas riietuses inimsele naeratatud, teeb tuju heaks :D

Müts, mida Sa raudtoruga tegid? Nüüd me teama, mis tegelikult Necroga juhtus... :6:
Kõik naised on loomult inglid.
Kui neil tiivad murda, istuvad nad luua selga...
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Golburk 21:10 3. Sept 2004

Yrgnaine kirjutas:Jõllitamine pungissilmadega on nõme, lihtsalt vaatamine, hoopis teine asi. Paar korda olen autodele järgi karjunud: " Vastu puud ei taha sõita?"... Vaat, et inimene pead otsast ei keera.
Aga muhedad inimesed vaatavad ja muigavad, mõni isegi naeratab. Isegi tänaval mõnele huvitavas riietuses inimsele naeratatud, teeb tuju heaks :D

Müts, mida Sa raudtoruga tegid? Nüüd me teama, mis tegelikult Necroga juhtus... :6:

Raudtoru oli tuttava autoturvaraami osa mida ma talle viima pidin :P
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 23:00 3. Sept 2004

Golburk kirjutas:
Yrgnaine kirjutas:Jõllitamine pungissilmadega on nõme, lihtsalt vaatamine, hoopis teine asi. Paar korda olen autodele järgi karjunud: " Vastu puud ei taha sõita?"... Vaat, et inimene pead otsast ei keera.

Raudtoru oli tuttava autoturvaraami osa mida ma talle viima pidin :P

Jaa...jaa, seda räägivad nad kõik! :5:
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marit 11:56 4. Sept 2004

einoh, muidugi on tore, kui vaadatakse positiivse pilguga. Ja nendele negativismi propageerijatele olen ka ülbelt vastu jõllitanud a la on probleeme vä? Mida korralikum kostüüm, seda parem, kui vahitakse on täielik ego trip :D
marit
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 19:59 4. Sept 2004

Äkki mõni jõllitab sest tahab ise ka selliseid riideid...mina küll oleks säärane kui mulle mõni LARPar vastu purjetaks...eriti veel, kuna LARP on säärane "keelatud" asi minu jaoks...
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 15:11 5. Sept 2004

Aprikoosikivi kirjutas:Äkki mõni jõllitab sest tahab ise ka selliseid riideid...mina küll oleks säärane kui mulle mõni LARPar vastu purjetaks...eriti veel, kuna LARP on säärane "keelatud" asi minu jaoks...

Keelatud asi? :o
Ah jah, see oli see satanistide teooria?
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Enwing 15:37 5. Sept 2004

Aprikoosikivi kirjutas:Äkki mõni jõllitab sest tahab ise ka selliseid riideid...

Tõsi, tunnistan süüd :P Ühel goth-neiul oli ükskord hästi kena must keep, seda sai küll jõllitatud..
Hakkame parem laulma!
Enwing
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Yrgnaine 19:38 5. Sept 2004

Enwing kirjutas:
Aprikoosikivi kirjutas:Äkki mõni jõllitab sest tahab ise ka selliseid riideid...

Tõsi, tunnistan süüd :P Ühel goth-neiul oli ükskord hästi kena must keep, seda sai küll jõllitatud..

Jaa....mustad keebid on mõnusad asjad :D
Yrgnaine
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aprikoosikivi 21:15 7. Sept 2004

Mul millegipärast tahab pilk kohe vägisi gothie neiude peal pidama jääda, aga ma surun ennast alla, sest muidu hakatkse mõtlema, et olen kergemeelne...
"I hardly ever sleep, sleep is not considered deep..."
Aprikoosikivi
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 21:30 7. Sept 2004

Aprikoosikivi kirjutas:Mul millegipärast tahab pilk kohe vägisi gothie neiude peal pidama jääda, aga ma surun ennast alla, sest muidu hakatkse mõtlema, et olen kergemeelne...

millegipärast möni ronib religiooniga väljapoole lubatud ala...jalaga kanni... :rolle:

Aprikoosikivi kirjutas:
"Jeesus Maria!" karjatas eit.
"Jeesus Maria!" karjatas eit
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 21:37 7. Sept 2004

:lol:
ja mõni teine teeb selle puust punaseks ja riputab suure kella külge
...