Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

rollim2ngurite kogunemine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 18:21 28. Jaan 2003

Vamos kirjutas:aga see koht ainult soojal ajal eeldatavasti pakub täit mõnu. sest ei lehmanahad ega vatitekid ei olnud piisavad jõhkrate miinuskraadide keskel end vapra talitalvitujana tunda.

Praktika on näidanud, et karmkülmadel varakevadeöödel on Nõiamaja lehmanahad mõnedele vahel abiks olnud ;)
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas marx 0:09 29. Jaan 2003

Inimestel on komme ise endale põnevust luua...

Ohjaa. Tegevuseks võib ka lugeda seda kui juba natuke hiljem õhtupoole metsa jänesejahile minna. ;) Kaine peaga ei ole mõtet üritamagi hakata, aga kui natuke juba head ja paremat kõrist alla läinud, siis on tegevusi rohkem kui vaja.

Üks lauamäng on mul tegelt endalgi olemas. Sain kingiks mingi samat laadi dungeon crawl mängu LotR-i põhjal. Tegemist oleks küll ainult max paaritunnise mänguga kuna hõlmab endas ainult endale mõõgaga teed läbi Moria tegemist. Asi on üsna ajuvaba, kuid seda saab mitu korda uuesti ja uuesti mängida. Ise polegi veel viitsinud seda proovida ja ausaltöeldes, on Udutondi välja pakutud variant ilmselt parem.
marx
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 0:26 29. Jaan 2003

Udutont kirjutas:Vahva! :D Olgu usinad Surra ja Arlis alati paksult õnnega koos!

Marat Sar kirjutas: Teha kogu värk LARP-stiilis?

Kui nii, siis mingis 'pehmes' vormis. Mitte nii, et kui sul ikka käekaitseid või boffermõõka ette näidata pole, siis aidaa! [Ma kindlustan seljatagust, saate aru. Ma ei ole LARPi fänn ja õmblemine pole mu meelistegevus.

Pole isegi suurem LARPImees. Ma ei mõelnudki mingit larpamist. ROhkem nagu organitoorse kylje pealt. LARPI klassikaline orgunnimine noh. Et osalusmaks j.n.e.

Aga see on vist saast. PArem on ikka: kõik tulevad kohale ja pannakse julmalt träägunit.

Hero Questi mängisin kunagi väga-väga ammu. Endal oli ka see mäng. Täitsa tore oli. Sissejuhatus träägunisse või nii. Kunagi mõtlesin, et see päkapikku mudel oli seal ikka jõle armas - võtaks träägunis kasutusele. Aga mäng oli kadunud. Nagu tina tuhka.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 2:00 29. Jaan 2003

Mina tulen kaa! Ajaks sobivad need kõik variandid...

Ei loobu kunagi heast suhtlemisest mõttekaaslastega.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 19:30 29. Jaan 2003

P6him6tteliselt v6ib mind kah tulijate hulka liigitada... Nagu h22letusest n2ha, siis t6enoliseim aeg on aprilli 3. n2dalivahe... Siis nagu k6ixe soojem (teoreetiliselt)...
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 19:37 29. Jaan 2003

Praegu pole veel midagi kindlat, aga võib juhtuda, et meie rahvas tuleb täies koosseisus. Küll ilmselt ainult laupäevaks. Aga need on VÄGA esialgsed andmed, nii et palun ärge veel midagi uskuma hakake.
Igatahes - kellel on kostüüm, pange selga. Saab lõbusam.
Shadow
Saladuste kaitsja

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll