Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

rollim2ngurite kogunemine

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:03 27. Jaan 2003

Heheh, ega mingit organiseeritud asja ei saagi normaalselt teha -- keegi ei viitsi.
Aga lihtsalt kokku saada, nimesid nägusid kokku viia jne võib vast ikka. Kes tahab võib mängida, kes tahab võib etlust teha, aga nii korraldades on vast kõige inimeselikum.

Soovijatele Marati kärutamine ja tema oksejugade suunamine pahaaimamatute njuubide pihta ja õhtut kroonib 13 aastaste ühisväitlus teemal "miks peaks larpi alampiir olema 13".
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 21:05 27. Jaan 2003

ja pohmase hommiku puhul häälitsusvõistlus aaarrgghhhnnnghhggnnn!!!
Anglachel
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anderian 10:06 28. Jaan 2003

käed üles ja jällegi kord peab tunnistama - irvel on õigus. korraldada ei viitsita niikuinii, eriti kui peab mõtlema kuid ja kuid ette. minu osavõtmatu arvamus oleks siiski, et lihtsalt välja röökides (meil on siis nädalavahetusel seal ja seal kogunemine, tulge ka) on ilmselt võimalik rohkem saavutada.
Anderian
Rändlaulik

Kasutaja avatar

orgunn

PostitusPostitas surra 11:33 28. Jaan 2003

mingi osa orgunnist võin enda peale v6tta.
eelmisel kevadel sai muide tehtud nõiamajas yritus http://www.laftehus.ee/~surra/liiga/

pakkuge välja veel kohti, kus teha võiks.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 12:45 28. Jaan 2003

No teeme siis, Surra, nii, et mina tulen sulle appi ja teeme selle ära?
Kõigepealt tuleks paika panna aeg, millal see toimub ja pakun ,et kas enne kevadist sessi (ega ma täpselt ei teagi, millal see on), või pärast seda. Igatahes tuleb koolidega arvestada. Ühesõnaga, paneks aja paika.
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 12:55 28. Jaan 2003

Enne kevadist sessi oleks mu arvates vägagi pro. Oleks ka käpp :)
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:57 28. Jaan 2003

öelge mulle aeg plz siis.
võiks teha kevadel, aga kuna sesside-vahel auk on?
surra
veider molekul

PostitusPostitas Külaline 13:03 28. Jaan 2003

Surra kirjutas:öelge mulle aeg plz siis.
võiks teha kevadel, aga kuna sesside-vahel auk on?

maikuu algus äkki? aprilli l6pp? munapyhad (18-21 aprill see aasta)? korraldaks hääletuse sellel teemal, m6ne elu ylikoolis ongi pidev sess ja sellepärast ta midagi teha ei saa. aga mängida võiks umbes sellise aja peale umbes, sest ja kuigi siis on ka kõikvõimalikud konverentsid ja muud asjad.
Külaline

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:47 28. Jaan 2003

panin vastava kysitluse yles:
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:07 28. Jaan 2003

Demon kirjutas:kolisime selle jutuga eraldi teemasse, asi hakkas DMide v2lja6petamisest veidi m88da minema ;)

mida meil vaja on?

* koht
* aeg
* orgunnija(d)
* rahvas
* n2nn

noh
a) kohaks oleks nõiamaja (suht-koht temaatiline ja ka kukrule hää.
b) aeg oleks aprill ilmselt (ootame ära hääletus-tulemused)
c) hetkel mina ja arlis (ilmselt tuleb vastavalt sisule iga yrituse jaoks mingi juht valida)
d) rahvas on ju tore :) muhedad drägonistid ja larparid :)
e) seda jõaub :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 15:34 28. Jaan 2003

Ojaa... lükatigi veerema. Sobib.
Orgunnimisega ma ei tegele... tahan lihtsalt saada :D
Mina põmst ootan tegelikult sellest esialgu yhte õdusat kogunemist koos "mõne" õllega. Väga palju ei maxa vast organiseerida ette... koha peal saab improda, see annab alati parimaid tulemusi. Raffas kokku ja siis alles vaatab mis toimuma hakkab. Ja teades tundes addikuid ning ka mõningaid larpareid, siis kui ikka ei viitsi siis ei viitsi... ja kui viitsib siis ikka korraga ja HÄSTI palju... see põhimõte käib kõige kohta.

:o A yx pakkumine... kas keegi viitsib hakata mõtlema selles suunas äkki, et olex nõus tegema yhe vaffa addipela õllestele pervertmaniakkidekarjale :roll:
Vaja olex yhte VÄGA julget poissi... või siis tydrukut (no igax juhux lisasin, femistid hakkavad ahistama muidu... teate kyll :D ) kes miski läbuploti kokku kuhjax... mina see ei ole! ;)

Muidugi saab ka niisama lihtsalt limonaadi trimbata ja teha teatud nalju, millest ainult teatud seltskond aru saab... rääkida lilledest ja liblikatest jne...
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

PostitusPostitas Külaline 15:39 28. Jaan 2003

mina näiteks arvan, et asi ikkagi saab olema sisukam, kui õlu :)
Külaline

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 17:46 28. Jaan 2003

Anonymous kirjutas:mina näiteks arvan, et asi ikkagi saab olema sisukam, kui õlu :)

Nõustun. Alati on nii, et isegi, kui kõik kardavad ürituse liiast vaikust või rahva mittesegunemist, siis nad enamasti eksivad. Inimestel on komme ise endale põnevust luua - seega oleks see plaan hirmus tore. Isiklikult pooldaksin küll rohkem suve poole, kuid kui on, siis on. : )
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 17:58 28. Jaan 2003

Miskipärast ma ei usu eriti, et rollimänguritel omavahel jutust puudu tuleb ning sellest tulenevalt pole ka mingisugust sohtlusblokki. naljadest saavad kõik aru... teema on suurem osa ajast ka tuttav... vist... irw :D
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 18:00 28. Jaan 2003

Vahva! :D Olgu usinad Surra ja Arlis alati paksult õnnega koos!

Marat Sar kirjutas: Teha kogu värk LARP-stiilis?

Kui nii, siis mingis 'pehmes' vormis. Mitte nii, et kui sul ikka käekaitseid või boffermõõka ette näidata pole, siis aidaa! [Ma kindlustan seljatagust, saate aru. Ma ei ole LARPi fänn ja õmblemine pole mu meelistegevus. ]

Ainult õlut vms juua ja ohjeldamatult padrata on täitsa nii. Mingi RPG vastu (vahepalana) pole mul ka midagi; võtan mängijana ;) meeleldi osa. Aga kuidas sellega nii toime tulla, et miskit pidi saavad kõik osa?

Kuigi mulle ka pigem meeldib nõuda ja ise mitte midagi teha :), siis hirmsa ponnistuse hinnaga (millele loodan taevasseküündivat tunnustust) võin ma laenata Hero Quest'i - selline ilus D&D stiilis lauamänguline Dungeon Crawl (vt post scripti). Seda saab ilma erilise ettevalmistuseta rohkem või vähem rollimänguliselt pelada. Kuigi osavõtjaid saab max olla 4 PC + DM, on 'seiklused' suht lühikesed, mis tähendab, et rahvas võib kiiresti vahetuda.

P.S. Hero Questi kohta väljavõte ühest varasemast kirjast:
Udutont kirjutas: Kuna see on dragoniteemaline foorum, siis võiks mainida ka Hero Questi ja Advanced Hero Questi. Sisuliselt on tegu D6D väga lihtsustatud variantidega. Näevad ilusad välja. Nt. kui teed lahti ukse (miniatuurne lihtne 3d uksemudel), siis pannakse nähtavale kõik, mis ruumis on. Nt Riiulid, kaminad ja orcid. Kõik 3d mudelid muidugi.
Udutont
Arhimaag

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll