Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

mis aega kuulud?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Re: mis aega kuulud?

PostitusPostitas hallsilm 16:37 28. Juul 2004

Kriku kirjutas:Kui Sulle antaks valida, millises ajas ning kohas elada, siis kuidas vastaksid?

Eeldusel, et kuuluksid igal juhul enamvähem keskklassi hulka, mitte liiga rikas ega liiga vanem, mitte orjana ning samas ka mitte hertsogina.

20 000 aasta pärast. Mõnes rahumeelses ja ohutus inimestega asustatud Galaktikapiirkonnas, täiesti elamiskõlblikus ja töökorras kosmoselaevas. Ilma Vish -i riugasteta a´la elan keskklassi roboti või tulnukana sobivast toidust ja joogist lagedas kohas, millele läheneb suur komeet jne jne.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aurin 16:44 28. Juul 2004

Kumb on ilusam, vaadata kuidas su kaaslasest kuul puhtalt läbi läheb või kidas ta tükkideks raiutakse, mina arvan, et tänapäeva sõda on selles suhtes puhtam.

Elaks antiik kreekas, ja sõtta läheks ka sellel ajal kergejalaväelasena (vibu ja nahk turvisega).
(685) "Throw your soldiers into position from whence there is no escape, and they will prefere death to flight." - The Art of War
Aurin
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aravos 16:46 28. Juul 2004

ma tahaks viikingite ajal olla.
kuskil rahulikult farmis olla. viikingid ei olnud ju ainult rüüstajad :)

sõjas... ma ei tahakski eriti sõjas olla. üks-kõik mis ajas :rolle:
Aravos
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tommi 16:47 28. Juul 2004

Aurin kirjutas:Kumb on ilusam, vaadata kuidas su kaaslasest kuul puhtalt läbi läheb või kidas ta tükkideks raiutakse, mina arvan, et tänapäeva sõda on selles suhtes puhtam.

püssikuul on väike osa õudustest, ega napalmist põlenud inimesi, kiiritada saanud ohvreid ja juppideks lennanud inimliha pole ka tore vaadata
Kui Gandalf Frodoga "Kappava Poni" kõrtsi jõudis, oli jooming juba alanud
Tommi
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 17:55 28. Juul 2004

korralik kuul on peaaegu, et yks humaansemaid asju t2nap2eva s6jas... v2hemalt tundub nii k6igi tehnikayllitiste taustal, mis on vaikselt s6jas kasutusele v6etud... muud asjad on juba vaikselt jubedad...

kui lastaks elada, siis vast valiks kas antiik-kreekas / rooma keisririigis v6i siis keskaegses euroopas (~15 saj.)...
S6dadest hoiaks kus kurat eemale... igasugustest... aga kui muud absoluutselt yle ei j22ks, siis vast osalejana k6ige v2hem vastumeelt oleks m66kade-kilpide aegne s6da... kui oleks v6imalus olla mingi kehatu vaatleja, siis tahaks vast korra 2ra n2ha selle, kuhu j6uab s6jatehnika enne seda, kui taandutakse taas kivide-kaigaste aega...
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 18:27 28. Juul 2004

Pikajuukselise hipina. Oleks tüüp ja omaks Volkswagen vänni, mil oleks rahumärgid ja lillekesed. Suitsetaks kanepit ja vänni tagaosa oleks sekrodroom... Loomulikult toimub kõik see hipide kuldajastul... :D
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Taliesin 18:49 28. Juul 2004

Kui antaks valida, siis elaksin Periklese aegses Ateenas. Umbes nii ajastatud, et enne Peloponnesose sõda ja enne Kolmekümne Türanni valitsust. (ma pole ajaloos eriti tugev ja täpseid aegu ka ei mäleta, aga ilma sõdadeta poleks siis ka vist saanud, kas mitte Pärsia sõjad umbes mõnikümned aastad enne Peloponnesose oma polnud?)

Aga tegelikult on ka tore elada tänapäevas. Põhjus on tegelikult lihtne - Periklese ajal polnud ju drägunit ega muid tänapäeva leiutisi-loometöid :P
suurte autodega veetakse surma /päev on tuhm/ kivi on hall /elekter ei anna armastust/ -fs-
Taliesin
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 18:53 28. Juul 2004

Vanal ajal sa suht elasid sellises maailmas, kus sa oma karakteriga ringi seikled.
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas necromancer 19:40 28. Juul 2004

Vabadus. Võrdus. Vendlus.

Vaesus. Viletsus. Vihkamine.

Veri. Vein. Veel verd.

18. sajandi lõpp ja 19. algus Pariisis...
Viimati muutis necromancer, 19:44 28. Juul 2004, muudetud 1 kord kokku.
Keegi teine...
necromancer
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kesteine 19:42 28. Juul 2004

No mina olen suht mugav inimene ja elaksin mõnes mugavas ajastus. Nö turismimõttes võiks erinevaid proovida, no et nt pool aastat vana kreekas, siis pool aastat mammutiajastul, pool aastat keskajas jne
Aga kui nagu püsivalt kusagil elada, siis pigem tulevikus (mis nagu teada on ilus ja roosiline). Või minevikus mõnes sellises ajas, kus naisi ei koheldud kui orjasid või madalamaid veel (ehk mis oli ilus ja roosiline).
Komm mit mir ins Abenteuerland
das Eintritt kostet den Verstand...

minu blogike
kesteine
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas docsf 20:28 28. Juul 2004

Kõik sõltub sellest kas ma saan minevikku kaasa viia oma praegused teadmised. Kui seda saab siis tahaksin ma minna enne ristisõdijate aegsesse Eestisse.
Kui ma oma teadmisi kaasa viia ei saa siis ma elaksin kusagil 220 BC paiku Sürakuusas.
Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:45 28. Juul 2004

hmm...
minna ntx ajas 5 aastat tagasi ning hakata suureks prohvetiks? :P

ei, tegelikult olen ma praeguse ajaga suht rahul, minnes kuhugi kaugesse minevikku hakkaksin ma kindlasti puudust tundmast neist 1001 pisiasjast, mille peale esmapilgul ei tulegi, nii loomulikud n2ivad nad meile praegu
olevik on minu jaoks piisavalt huvitav :)
samuti oleks kahju lahkuda k6igist neist huvitavatest inimestest, kellega olen tutvunud

ning tegelikult huvitab mind rohkem ka see, mida toimub edaspidi, aga ei taha v2ga tulevikku hypata, osa aega "j22b vahele"

...mis ei t2henda, et mind ei huvitaks ajalugu, lihtsalt ma tunnen et p2rast pikemat v6i lyhemat perioodi kuskil minevikus veetes sooviksin ma ikkagi tagasi "oma" aega
aga kui saaks ajas selliseid "turismireise" teha, siis hea meelega alustaksin ~100 miljonit aasta taguse sauruste ajastuga, hyppaks siis paarikymne tuhande aasta tagusesse mammutikyttide juurde, sealt paartuhat enne kristust egiptlaste juurde, vaataks veel 2ra antiikrooma ja kreeka, kiire kokkuv6tte :P 5-15 sajandi euroopast ning siis "koju" tagasi :P
Viimati muutis Teemon, 20:59 28. Juul 2004, muudetud 1 kord kokku.
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 20:47 28. Juul 2004

Meso-Ameerikas, just enne Kolumbuse tulekut.
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 22:05 28. Juul 2004

Kas Norras viikingiajastul, või siis Suur-Britannias enne roomlaste sissetungi.
Merlon
Manatark

PostitusPostitas Thoren 22:49 28. Juul 2004

Huvitav näha, et on nii palju sõjahimulisi inimesi. Apokalüpsis on lähemal kui arvasin jne.

Täiesti omalaadne oleks mõnus primitiivide ajastu hõimu shamaanina. Tõmbad igasuguseid piipe, põletad rohtu ja segad möga kokku. Külarahvas teeb huvitavat muusikat ning õhtuti mängitakse eksootilisi ringmänge ümber suure lõkke stiilis "Otsi kohta kus sa saad ja lükka teine sisse." näide ühest tolle aja populaarsemast üle-tule-hüppamis-mängust.

Teine variant oleks Himaalaja mäesti enne seda kui hiinlased selle enda omandiks kuulutasid. Ajal mil see veel oli vaba maa ning kuhu inimesed ei tikkunud niisama kuna ellu jääda oli raske. See eest ma leian, et seal on ilus ilm ning võluvad vaated läbi udu ja lumetormide. Igati ilmekas.
Thoren
Haldjate õpilane

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll