Leht 1 koguhulgast 1

Masslahingud pinksilaual

PostitusPostitatud: 21:35 25. Jaan 2003
Postitas Udutont
Kas keegi oskab öelda, mis on pinksilaua mõõdud?

Nakitsesin natuke 2nd ed Battlesystemi kallal ja nuputasin, kust head lauda saada. Torkas pähe, et pinksilaud peaks olema enam-vähem sama suurusega kui standard lahinguväli. Kas ikka on? Standardväli on 4x8 jalga ehk ~120x240cm, saab (kuidagi) hakkama ka 3x6 jalaga ehk ~90x180cm

Et siis keegi lahke (spordi)inimene oskab äkki vastata? Tänud!

PostitusPostitatud: 22:49 30. Jaan 2003
Postitas Marat Sar
Nukralt istub see teema siin ilma vastusteta :cry:

Ära loodagi, et ma tean vastust. Aga internet in ju imeline! Otsi kooglist! "Table-tennis+official rules" näiteks... :)

Tegelikult ei tulnud ma siia syldse sellest rääkima. Ma tahtsin lihtsalt mainida, et eepiline lahing pinksilaual tundub täitsa lahe idee... Kui sul on vaja kedagi, kes juhib sinu eest kuutesadat ebasurnut siis nende Isand Dister tuleb ilmselt hea meelega.

PostitusPostitatud: 19:48 18. Veebr 2003
Postitas Udutont
Tänan ..ee.. toetavate avalduste eest! :D

Esialgu on masslahingute pidamine rohkem idee tasandil. Proovisin vahepeal 2nd ed Battlystemit 3ed peale konvertida, et tavaline 3ed D&D RPG haakuks probleemideta (taustal möirgava) masslahinguga, aga esialgu pole sellega ajapuuduse tõttu kuigi kaugele jõudnud. Kui aga peaks kuskile jõudma, siis korraldan meeleldi 10kond testlahingut, kuhu ootan ka isand Disterit, kui ta vähegi viitsib tulla. :)

Ahjaa, ise küsin ise vastan: mõõtsin vahepeal pinksilaua üle ja sain tulemuseks ~5x9jalga. Ideaalne!

PostitusPostitatud: 19:55 20. Veebr 2003
Postitas raunok1
pinksi laud maksab keskmiselt 7 tonni, kas oled kindel, et ei oleks parem teha laud saepuruplaadist nagu mina (mootorsaega pole midagi lihtsamat kui seda välja lõigata) ja siis lõikad pooleks ja paned hinge (mööblihinge mida on kõigil vanadel vene kappidel pakkuda) ja "nock your self out"

PostitusPostitatud: 20:42 20. Veebr 2003
Postitas Udutont
Isetegmise mõte on iseenesest hea, aga ma ei plaaninud pinksilauda osta. Pinksilaudu, mida aega-ajalt masslahingute tarvis saab kasutada, vedeleb nii mõnegi asutuse või tuttava keldris. Hea teada, et need põhimõtteliselt sobivad. :D

PostitusPostitatud: 9:52 21. Veebr 2003
Postitas raunok1
aga kas sa siis kavatsed elu lõpuni kÄia oma sõpradega mingi sõbra või firma keldris ise oleks vast siiski parem teha, aga samas kui on muidu hea koht miks mitte

PostitusPostitatud: 10:15 21. Veebr 2003
Postitas Shadow
Ilmselt pidas Udutont silmas seda, et pinksilauda on võimalik liigutada firma keldrist tema keldrisse.

PostitusPostitatud: 13:05 21. Veebr 2003
Postitas Udutont
Shadow kirjutas:Ilmselt pidas Udutont silmas seda, et pinksilauda on võimalik liigutada firma keldrist tema keldrisse.


:o Madu, just sellise kommentaari võimalust silmas pidades kustutasin eelmise kirja lõpust 'ja pealegi käivad paljud pinksilauad kokku ja neil on rattad all'. :lol: Tegelikult muidugi veaksin pinksilau kohe oma keldrisse, aga mul pole keldrit. Mul pole tegelikult kodus üldse kohta, kuhu selline jurakas nii ära mahuks, et selle ümber ka liikumisruumi oleks. Nii et kui ei taha piirduda masslahingutega ainult suvel, pean ikkagi võõrasse keldrisse hiilima.

PostitusPostitatud: 13:13 21. Veebr 2003
Postitas Shadow
Või transpordid selle mõne sõbra keldrisse või garaaži. Sõbrad, olge valvsad :P

PostitusPostitatud: 14:32 21. Veebr 2003
Postitas uuk
Udutont kirjutas:Tegelikult muidugi veaksin pinksilau kohe oma keldrisse, aga mul pole keldrit.

Jaa-jah... räägi-räägi... Endal on kuuldavasti linnas mitmeid ruumikaid keldreid. Osad lausa mitmekorruselised ilu- ja dekoratiivkeldrid.
Inimesed, olge te nüüd valvsad. Udutont veab sinna mitte ainult pinksilaudasid vaid põhimõtteliselt kõike, mis kätte satub. Pinksilaudadest räägib ta siin niisama, suusoojaks. Eks ta uurib, et kuidas suhtutakse sellesse keldriteemasse. Nähtavasti tahab elusaid inimesi oma koobastesse tassima hakata. Võeh!

PostitusPostitatud: 16:14 21. Veebr 2003
Postitas Udutont
uuk kirjutas: Jaa-jah... räägi-räägi... Endal on kuuldavasti linnas mitmeid ruumikaid keldreid. Osad lausa mitmekorruselised ... Inimesed, olge te nüüd valvsad. Udutont veab sinna mitte ainult pinksilaudasid vaid põhimõtteliselt kõike, mis kätte satub. Pinksilaudadest räägib ta siin niisama, suusoojaks. Eks ta uurib, et kuidas suhtutakse sellesse keldriteemasse. Nähtavasti tahab elusaid inimesi oma koobastesse tassima hakata. Võeh!


Kamoon! Mis kelder? See mitmekorruseline on danzeon... Ja ma ei vea sinna inimesi kokku vaid nad tulevad ise. Tavaliselt ikka neljastes gruppides: üks turske sell, üks kõhetu koonusekujulise mütsiga sell, üks vahitornlane ja siis veel üks sell, keda tavaliselt näha pole (aga kogemustest juba tean, et kuhu kirvega äsada ). Ühesõnaga saad aru, mul poleks mingit mõtet pinksilauda enda juurde tassida: see viidaks kohe minema või lõhutakse ära. Isegi ust ma enam ei paranda, see lüüakse maha isegi siis kui ma seda lukku ei pane. Ja kõik ainult selle pärast, et mu nimi on udutont ja mul on danzeon.... :rolle:

PostitusPostitatud: 17:06 21. Veebr 2003
Postitas Dister
Sa ei taha ometi öelda et sul on Päris Oma Danžeon? Levelitega? Valguse kiirusel sigivate (arvatavasti määdžik) rottidega ja kurjade ämblikkudega?
Aga mida sa siis imestad et sinna rahvast kokku voorib. Kõik syndinud rpgshinkud tuleksid kui nad sinu koobastiku lõukeišoni kusakilt salajaste kaartide pealt välja uurida suudaksid. See kõhetu koonusmees on arvatavasti thiif (ehki mitte liiga hea lokpikskilliga, sest uks ma saan aru reeglina bäššitakse maha?) ja see nähtamatu vend arvatavasti fotonegatiiv-haldjas (sellest ka tema erakordselt hea varjudes liikumise oskus). Otsivad varandusi need adventuurerid, mis muud!
Kirjuta ruunidega ukse peale siin elab Elminster ja kyll nad ära kaovad. Sest temale vaevalt keegi vastu hakata julgeb. Ta on ju nii KÕVA.