Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Masslahingud pinksilaual

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Masslahingud pinksilaual

PostitusPostitas Udutont 21:35 25. Jaan 2003

Kas keegi oskab öelda, mis on pinksilaua mõõdud?

Nakitsesin natuke 2nd ed Battlesystemi kallal ja nuputasin, kust head lauda saada. Torkas pähe, et pinksilaud peaks olema enam-vähem sama suurusega kui standard lahinguväli. Kas ikka on? Standardväli on 4x8 jalga ehk ~120x240cm, saab (kuidagi) hakkama ka 3x6 jalaga ehk ~90x180cm

Et siis keegi lahke (spordi)inimene oskab äkki vastata? Tänud!
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 22:49 30. Jaan 2003

Nukralt istub see teema siin ilma vastusteta :cry:

Ära loodagi, et ma tean vastust. Aga internet in ju imeline! Otsi kooglist! "Table-tennis+official rules" näiteks... :)

Tegelikult ei tulnud ma siia syldse sellest rääkima. Ma tahtsin lihtsalt mainida, et eepiline lahing pinksilaual tundub täitsa lahe idee... Kui sul on vaja kedagi, kes juhib sinu eest kuutesadat ebasurnut siis nende Isand Dister tuleb ilmselt hea meelega.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 19:48 18. Veebr 2003

Tänan ..ee.. toetavate avalduste eest! :D

Esialgu on masslahingute pidamine rohkem idee tasandil. Proovisin vahepeal 2nd ed Battlystemit 3ed peale konvertida, et tavaline 3ed D&D RPG haakuks probleemideta (taustal möirgava) masslahinguga, aga esialgu pole sellega ajapuuduse tõttu kuigi kaugele jõudnud. Kui aga peaks kuskile jõudma, siis korraldan meeleldi 10kond testlahingut, kuhu ootan ka isand Disterit, kui ta vähegi viitsib tulla. :)

Ahjaa, ise küsin ise vastan: mõõtsin vahepeal pinksilaua üle ja sain tulemuseks ~5x9jalga. Ideaalne!
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 19:55 20. Veebr 2003

pinksi laud maksab keskmiselt 7 tonni, kas oled kindel, et ei oleks parem teha laud saepuruplaadist nagu mina (mootorsaega pole midagi lihtsamat kui seda välja lõigata) ja siis lõikad pooleks ja paned hinge (mööblihinge mida on kõigil vanadel vene kappidel pakkuda) ja "nock your self out"
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 20:42 20. Veebr 2003

Isetegmise mõte on iseenesest hea, aga ma ei plaaninud pinksilauda osta. Pinksilaudu, mida aega-ajalt masslahingute tarvis saab kasutada, vedeleb nii mõnegi asutuse või tuttava keldris. Hea teada, et need põhimõtteliselt sobivad. :D
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 9:52 21. Veebr 2003

aga kas sa siis kavatsed elu lõpuni kÄia oma sõpradega mingi sõbra või firma keldris ise oleks vast siiski parem teha, aga samas kui on muidu hea koht miks mitte
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 10:15 21. Veebr 2003

Ilmselt pidas Udutont silmas seda, et pinksilauda on võimalik liigutada firma keldrist tema keldrisse.
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 13:05 21. Veebr 2003

Shadow kirjutas:Ilmselt pidas Udutont silmas seda, et pinksilauda on võimalik liigutada firma keldrist tema keldrisse.


:o Madu, just sellise kommentaari võimalust silmas pidades kustutasin eelmise kirja lõpust 'ja pealegi käivad paljud pinksilauad kokku ja neil on rattad all'. :lol: Tegelikult muidugi veaksin pinksilau kohe oma keldrisse, aga mul pole keldrit. Mul pole tegelikult kodus üldse kohta, kuhu selline jurakas nii ära mahuks, et selle ümber ka liikumisruumi oleks. Nii et kui ei taha piirduda masslahingutega ainult suvel, pean ikkagi võõrasse keldrisse hiilima.
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 13:13 21. Veebr 2003

Või transpordid selle mõne sõbra keldrisse või garaaži. Sõbrad, olge valvsad :P
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 14:32 21. Veebr 2003

Udutont kirjutas:Tegelikult muidugi veaksin pinksilau kohe oma keldrisse, aga mul pole keldrit.

Jaa-jah... räägi-räägi... Endal on kuuldavasti linnas mitmeid ruumikaid keldreid. Osad lausa mitmekorruselised ilu- ja dekoratiivkeldrid.
Inimesed, olge te nüüd valvsad. Udutont veab sinna mitte ainult pinksilaudasid vaid põhimõtteliselt kõike, mis kätte satub. Pinksilaudadest räägib ta siin niisama, suusoojaks. Eks ta uurib, et kuidas suhtutakse sellesse keldriteemasse. Nähtavasti tahab elusaid inimesi oma koobastesse tassima hakata. Võeh!
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane
 
Postitusi: 1119
Asukoht: taevas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 16:14 21. Veebr 2003

uuk kirjutas: Jaa-jah... räägi-räägi... Endal on kuuldavasti linnas mitmeid ruumikaid keldreid. Osad lausa mitmekorruselised ... Inimesed, olge te nüüd valvsad. Udutont veab sinna mitte ainult pinksilaudasid vaid põhimõtteliselt kõike, mis kätte satub. Pinksilaudadest räägib ta siin niisama, suusoojaks. Eks ta uurib, et kuidas suhtutakse sellesse keldriteemasse. Nähtavasti tahab elusaid inimesi oma koobastesse tassima hakata. Võeh!


Kamoon! Mis kelder? See mitmekorruseline on danzeon... Ja ma ei vea sinna inimesi kokku vaid nad tulevad ise. Tavaliselt ikka neljastes gruppides: üks turske sell, üks kõhetu koonusekujulise mütsiga sell, üks vahitornlane ja siis veel üks sell, keda tavaliselt näha pole (aga kogemustest juba tean, et kuhu kirvega äsada ). Ühesõnaga saad aru, mul poleks mingit mõtet pinksilauda enda juurde tassida: see viidaks kohe minema või lõhutakse ära. Isegi ust ma enam ei paranda, see lüüakse maha isegi siis kui ma seda lukku ei pane. Ja kõik ainult selle pärast, et mu nimi on udutont ja mul on danzeon.... :rolle:
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 17:06 21. Veebr 2003

Sa ei taha ometi öelda et sul on Päris Oma Danžeon? Levelitega? Valguse kiirusel sigivate (arvatavasti määdžik) rottidega ja kurjade ämblikkudega?
Aga mida sa siis imestad et sinna rahvast kokku voorib. Kõik syndinud rpgshinkud tuleksid kui nad sinu koobastiku lõukeišoni kusakilt salajaste kaartide pealt välja uurida suudaksid. See kõhetu koonusmees on arvatavasti thiif (ehki mitte liiga hea lokpikskilliga, sest uks ma saan aru reeglina bäššitakse maha?) ja see nähtamatu vend arvatavasti fotonegatiiv-haldjas (sellest ka tema erakordselt hea varjudes liikumise oskus). Otsivad varandusi need adventuurerid, mis muud!
Kirjuta ruunidega ukse peale siin elab Elminster ja kyll nad ära kaovad. Sest temale vaevalt keegi vastu hakata julgeb. Ta on ju nii KÕVA.
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608


Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6