Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Muud mängud.... 2nd world war shooterid!!?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Muud mängud.... 2nd world war shooterid!!?

PostitusPostitas Zenthar 15:48 25. Jaan 2003

Mulle on alati meeldinud shooterid ,niisiis kui keegi on mänginud mida arvate :Battlefield1942,RTCW(return to castle of wolfestain),Medal of honor,deadly dozen.

kui keegi oskab veel midagi soovitada siis oleks tänulik
Zenthar
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

Re: Muud mängud.... 2nd world war shooterid!!?

PostitusPostitas Kurat 13:24 26. Jaan 2003

Zenthar kirjutas:Mulle on alati meeldinud shooterid ,niisiis kui keegi on mänginud mida arvate :Battlefield1942,RTCW(return to castle of wolfestain),Medal of honor,deadly dozen.

kui keegi oskab veel midagi soovitada siis oleks tänulik

RTCW on läbimängitud ja single player amm ei paku pinget aga hoopis teine asi on võrgus mängida, seda ma teen siiamaani http://www.hk.tpu.ee/hps ;)
El Diablo horrible sangriento!
Kurat
Tõeotsija

PostitusPostitas Paganarh 11:51 28. Jaan 2003

WWII "shooterid" on mul ka suht meelisteema. siiski, neid on väga vähe, kuna RTCW'd ma WWII shooteriks ei pea- minujaoks on ta nõrk james bondi värk... aga BF1945'e shortcut on mul kenasti alati desktopil olemas :D vägavägaväga tore pela :) kahjuks pole veel netti kodus, niiet pean lammutama bottide vastu (kes pärast mängu patchimist on tunduvalt paremaks läinud). Iga jumalapäev on mul vähemalt tunniajane BF1945 sessioon :7:

Operation Flashpointile tehakse ikka veel WWII Mod'i ootan seda kannatamatusega...
eh
Paganarh
Shamaan

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll