Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Ultramelanhool Vanalinnastuudios 27. Mail

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Ultramelanhool Vanalinnastuudios 27. Mail

PostitusPostitas Marat Sar 16:39 21. Mai 2004

24/05/04 ilmub ansambli Ultramelanhool debüütalbum "Must apelsin".

Ultramelanhool on
Robert Kurvitz - vokaal, täiendavad löökriistad, tekst ja konsept
(mõned tunnevad teda ka Marat Sar`ina)
Tõnis Veelmaa - klahvpillid ja muusikaline kompositsioon
Martin Harak - kitarr ja muusikaline kompositsioon
Meelis Niine - bass
Raoul Kurvitz - trummid

Esiklapse sündi tähistatakse 27.-ndal mail kell 21.00 kontserdiga "Bänd
astub lavale" Vanalinnastuudio suures saalis.

Teadmiseks tulijatele.
. Kontserdil ei kasutata senikuulmatut helitehnikat ega seninägematut
valgusshowd
. Ei kasutata pürotehnilisi efekte ja kontserdi lõpul ilutulestikku ei
tule
. See ei ole Ultramelanhooli ainus kontsert sel aastal Eestimaa
pinnal, juba sügisel saab neid jälle näha - kuulata
. Trummar ei vigasta ennast ja ansambli lavaline koreograafia on
täiesti seadmata
. Saalis ei ole õlletelki ega VIP-tsooni, samuti ei saa osta
grillvorste ja kotletisaia. Vabandame.

Ainus põhjus kohaletulemiseks - enne sügist ei ole ilmselt teist võimalust
kontrollida, kas on tegu eestikeelse rock-muusika peidetud pärliga või on
see järjekordne plaadifirma haip.

Sissepääs 75 krooni. Piletid müügil tund enne algust kohapeal.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 16:45 21. Mai 2004

Kuna Sa bändiga Tartusse tuled?
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 17:29 21. Mai 2004

uuk kirjutas:Kuna Sa bändiga Tartusse tuled?

Sygisel. Ilgelt tahaks Tartus esineda. Pole kunagi korralikult õnnestunud.
Aga see ei ole praegu tähtis. Tähtis on see, et järgmine neljapäev saalist kakskymmend õõtsuvat hatifnatti vastu ei vaataks. :)
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 17:35 21. Mai 2004

Vaatame, kas saab tulla kellegagi. Üksi ei viitsiks, kuigi võimalus on olemas.
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

BÄND BÄND

PostitusPostitas Pecike 20:16 21. Mai 2004

Kas teil oma kodulehekülg juba on ?
Kui siis mis on selle aadress?
Aga FÄN klubi?

Ette tänulik Pecike
Lihtsalt halb inimene
Pecike
Rändlaulik

Kasutaja avatar

Re: BÄND BÄND

PostitusPostitas Marat Sar 18:44 26. Mai 2004

Pecike kirjutas:Kas teil oma kodulehekülg juba on ?
Kui siis mis on selle aadress?
Aga FÄN klubi?

Ette tänulik Pecike

Ei ole yhtegi neist. Lehekylg olgu korralik või yldse mitte ja aega ei ole, et tegeleda. Ykspäev tuleb. Fännklubid on ilged ja rõvedad nähtused. Kuulajaid kutsuks ikka pigem "kuulajateks" või siis "muusika austajateks".
Marat Sar
Tuleloitsija

Re: Ultramelanhool Vanalinnastuudios 27. Mail

PostitusPostitas Sande 18:56 26. Mai 2004

Marat Sar kirjutas:
Teadmiseks tulijatele.
. Ei kasutata pürotehnilisi efekte ja kontserdi lõpul ilutulestikku ei
tule
. Trummar ei vigasta ennast ja ansambli lavaline koreograafia on
täiesti seadmata
. Saalis ei ole õlletelki ega VIP-tsooni, samuti ei saa osta
grillvorste ja kotletisaia. Vabandame.

no kurat mis sa arvad, miks me muidu kontsertil käime :P
Kõik, mis ei tapa, teeb haiget.

Tegelt ka!
Sande
Manatark

Kasutaja avatar

Re: BÄND BÄND

PostitusPostitas uuk 12:22 27. Mai 2004

Marat Sar kirjutas: Fännklubid on ilged ja rõvedad nähtused. Kuulajaid kutsuks ikka pigem "kuulajateks" või siis "muusika austajateks".

Nojah... aga korralikul bändil ikka tavaliselt tahes-tahtmata on fännklubi...
Ja üldse.. kuidas sellest "kuulajate" ja "muusika austajate" jutust siis ikkagi aru saada... Mis teil ei ole siis groupie´sid ka või? Nalja teete või, mis bänd te niimoodi üldse olete?

Kui ei, siis... väga tõrjuv teist, igatahes. Vot sealt need "õõtsuvad hatifnatid" tulevadki - bändi enese hoolimatusest. Kontserdil ikka peab igasugust tavapärast tralli toimuma (nagu näiteks pesu lavale lennutamine ja spontaansed orgasmid saalis hittide ajal, mõistagi ka asjakohane tulevärk ja kostüümide paraad. Kuule... issand halasta... kas äkki... ei, mu vana süda jätab õudusest lausa lööke vahele... ega ometi... Teil ju ON taustal tantsiv tüdrukute trupp?!? Või... EI, ära ütle, et ei ole).
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Taliesin 15:01 27. Mai 2004

Jah, täiesti õige. Kas sa, Marat Sar, arvad, et me oleme mingid loomad või? Me oleme ikkagi inimesed ja meil on vaja kõrgemat meelelahutust, kus ikka leidub tantsutüdrikuid ja tulevärki ja muud selliseid asju, mida Uuk kirjeldas. See on ikka ju kultuuriüritus. :P

Hea küll, aga mul on ikkagi üks küsimus. Kas mängitav muusika on ikka melanhoolne ja nukker nii nagu peab? Viimasel ajal ei ole ma korrralikku melanhooliat kuulda saanudki.
Või on ansambli nimi iroonilisena mõeldud?
suurte autodega veetakse surma /päev on tuhm/ kivi on hall /elekter ei anna armastust/ -fs-
Taliesin
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 15:13 27. Mai 2004

võibolla loen ma liiga palju Postimehe kultuurikylgi, aga minus tekitab sõna 'kultuuriyritus' varsti juba umbes samasugust vastumeelsust kui mõte tantsutydrukutest.

nii et ärge tulge asja kultuuriyrituseks sõimama, enne kui ta pole selleks veel osutunud.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 15:35 27. Mai 2004

ohpuu kirjutas:võibolla loen ma liiga palju Postimehe kultuurikylgi, aga minus tekitab sõna 'kultuuriyritus' varsti juba umbes samasugust vastumeelsust kui mõte tantsutydrukutest.

nii et ärge tulge asja kultuuriyrituseks sõimama, enne kui ta pole selleks veel osutunud.

Inimeste ootused ja eelistused osutuvad ikka väga erinevateks...

Minus näiteks ei tekita tantsutüdrukud absoluutselt mingisugust vastumeelsust, vastupidi. :) Tantsutüdrukud on head. Kultuur koos tüdrukutega on eriti hea. Mina ei ole siiamaani suutnud aru saada, miks ei ole võimalik näiteks raamatukogust raamatut koos ettelugejanna ja tantsutüdrukutega laenutada. See on lihtsalt ning harilikult halb, et see nii on - täiesti mõistetamatu kurjus.

Ja mõistagi on tsiteeritud Ohpuu avaldus ilmseks ja selgeks näiteks, et ei maksa ohjeldamatult meediat tarbida - see näib põhjustavat kohutavaid moonutusi inimese mõttemaailmas ning lihtsad ja loomulikud rõõmud (nagu seda on kultuur ja plikad) muutuvad inimesele vastumeelseteks ning õõvastavateks. Parem ärge lugege ajalehti.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:47 27. Mai 2004

uuk kirjutas:Parem ärge lugege ajalehti.

jaa-jah, ärge lugege lehti, ärge vaadake telekat ega kuulake raadiot.
parem sulgege silmad, toppige kinni kõrvad ning pistke pea mulla alla :lol:
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 17:10 28. Mai 2004

ohpuu kirjutas:

Nii, siit annab kohe hea vihase teema välja kiskuda :D
Kuule Ohpuu, kas Sina oled ka see tüüp, kes jagab asju kultuurseteks ja ebakultuurseteks ? Räägid äkki meile, mis osutab, et vot see asi on küll üks tõeline Kultuuriüritus? Ja mis mitte.. :D
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 20:37 28. Mai 2004

et kultuuriyritus või? nimetan kolm: "Grease", Grillfest ja "Jesus Christ Superstar". jälgige reklaami.

ja jah, ma yritangi lugeda lehti nii vähe kui võimalik ja neistki seda osa, mis ei asu kultuurikylgedel... lihtsalt seda, et kui siingi hakatakse rääkima kultuuriyritustest ja tantsutydrukutest, pole see koht palju parem Postimehe kultuurikylgedest.

minu mõte oli lihtsalt see, et parem on kultuuriga otse tegeleda, näiteks toredate viisipidajate poistega koos laulda (eelistades saunalava muudele lavadele), kenade tydrukutega koos tantsida või siis minu poolest kas või raamatuid-luuletusi kirjutada selle asemel, et kultuuriyritustest ja tantsutydrukutest rääkida, sest see on rohkem nigu kultuuriajakirjaniku leib, kui tal suurt millestki kirjutada pole (esimeses sõnas on 18 märki, teises 17, koos sõnale järgneva tyhikuga vastavalt 19 ja 18; võrdle seda arvu selle 3000 või 5000ga, mis artiklis olema peab - head pikad sõnad, kasutad vaheldumisi paar korda mõnes lauses, llisad artikli žanritunnused ja maht täis!).

see ettelugejate mõte on hea, oh Uuk. peaaegu äriidee lausa. võiks kunagi sellise teenistuse pysti panna, värvata keni tydrukuid ettelugejateks, kes yhtlasi võivad ka raamatukogus või raamatupoes käia ja soovitud raamatu kohale tuua ja ette lugeda.

ja yldse. kultuurist rääkida on enamasti vastik, vastandus kultuurne/ebakultuurne on lausa ilge (see on pärit nõukogude kultuurist ja selle primaarne kasutusala oli liigitada inimesi nendeks, kes prill-lauale istuvad, ja nendeks, kes sinna jalgupidi peale ronivad). parem oleks ilma nende mõisteteta hakkama saada. muidugi oleks kõigiti auväärne tarvitada kultuuri mõistet ainult selle algupärases ladina tähenduses ehk maaharimist märkivana, aga tänapäeval tekitaks see ainult asjatut segadust.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 12:28 29. Mai 2004

ohpuu kirjutas:ja yldse. kultuurist rääkida on enamasti vastik, vastandus kultuurne/ebakultuurne on lausa ilge (see on pärit nõukogude kultuurist ja selle primaarne kasutusala oli liigitada inimesi nendeks, kes prill-lauale istuvad, ja nendeks, kes sinna jalgupidi peale ronivad).

Noh, kuule, see on pärit juba iidsetest aegadest :) Ja jääb vist ka nii. Momendi Euroopa kultuuritrend on istudes kusemine ja seistes sittumine või kuidas see nüüd täpselt oli...
Aga seda, et sul on ametist tingitud iiveldus teatud sõnade pärast, on täitsa naljakas :) Ma ajasin kunagi ühe meha närvi, kui Pegasust puhvetiks nimetasin . See oli midagi sarnast :D
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll