Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kiisud-kutsud, oi-oi-oi

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 20:43 20. Mai 2004

Markus kirjutas:
hallsilm kirjutas:
Markus kirjutas:Aga sa steriliseeri oma kass. Mina olen hea ja tubli ja minu isane kass on kastreeritud. :P

narr, miks sa teda ei steriliseerinud? Probleemid territooriumi märgistamisega toanurkades? Loomapsyhholoogid väidavad, et ka kastreeritud kass jätkab märgistamist. Instinkt. Äkiline iseloom? Osta kaisukaru, see ei kyynista ja ei hammusta :D

Probleem oli rohkem see, et ta oli väga kiimas pidevalt. õritas inimeste kätte peal ennast rahuldada.(Ei ma ei tea kuidas see võimalik olla saaks)

Minu kass tegi kunagi samamoodi... siis ma olin veel liiga noor et aru saada mida ta täpselt teha tahab :D
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 21:45 20. Mai 2004

Markus kirjutas:
hallsilm kirjutas:
Markus kirjutas:Probleem oli rohkem see, et ta oli väga kiimas pidevalt. õritas inimeste kätte peal ennast rahuldada.(Ei ma ei tea kuidas see võimalik olla saaks)

Jumalukene. Kas sul hakkas siis kõvaks minema ja tundsid end räpaselt? :rolle:

Hallsilm.....sa oled rõvedam kui ma kunagi oleksin arvanud. :12:

Vaata et sa ei minesta :D .

Mis aga rõvedusse puutub...kui sulle maamehe moodi ütlemine ei sobi, selgita mulle, kuidas ma peaksin sulle ilmselgeid tõsiasju serveerima ja ette heitma, millest sa mõelda ei taha, aga peaks? Võõrsõnu kasutades, nagu bioloog või loomakasvataja? (sa lähed juba ette punaseks seal arvuti taga).

Nyyd ma sain kyll kurjaks.
Heldeke, ise põhjustab kassil silitamisega seksuaalse erutuse ning siis kurdab, et loomake tema käe vastu sügavamat huvi tunneb kui tavaline hiirekunn perenaise näppude vastu suvalises talus. Ning siis retsib looma ära, sest tunneb end räpasena. Ja siis väidab, et tema armastavat kasse. Kurat.

Temal vaat on vaja hoopis seda sooja ja väänlevat kaisukaru, keda nätsutada. Ime et sa oma kassi veel roosaks pole värvinud nagu Rein Mets. Urr! Tamagotchi oleks sinusugusele paras. Uuri veidi rohkem inimese psühholoogiat ja loomade etioloogiat enne kui hakkad teisi rõvetsemises süüdistama. Minu meelest on hoopis kassi kastreerimisega kelkimine rõve 8) . Kassid las olla vabad ja sõltumatud, nii saab kõige rohkem esteetilist naudingut. Inimesed silitagu rohkem ennast või üksteist.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 22:25 20. Mai 2004

Ja sina ära keksi kui ei tea. Selles oligi peamine probleem et teda ei pidanud silitama isegi. Ja ma ütlesin, et ma olen tubli kuna siis jääb ära nende kassipoegade saamine ja siis ka uputamine.

Ma ei kavatse seda vaidlust jätkata kuna ma korra juba vaidlesin sinuga ja see ei viind kuhugi.

P.S.Tamagotchi on kole ja nõme ja igav.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonath 22:40 20. Mai 2004

Mul oli kunagi siuke kiimas koer. Lendas vahest külalistele peale... :P
Libe mõõk ei püsi peos.
Dragonath
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 22:46 20. Mai 2004

Markus kirjutas:Ja sina ära keksi kui ei tea. Selles oligi peamine probleem et teda ei pidanud silitama isegi. Ja ma ütlesin, et ma olen tubli kuna siis jääb ära nende kassipoegade saamine ja siis ka uputamine.

Ma ei kavatse seda vaidlust jätkata kuna ma korra juba vaidlesin sinuga ja see ei viind kuhugi.

P.S.Tamagotchi on kole ja nõme ja igav.

Milleks vaielda. :) Kassil ikka kassi aru. Aga seda ma ei mõista, kuidas kodusel isasel kassil poegade saamisega on. Sul on emane ka?
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 23:02 20. Mai 2004

Ei, aga naabritel on.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 23:50 20. Mai 2004

hallsilm kirjutas:Aga seda ma ei mõista, kuidas kodusel isasel kassil poegade saamisega on.

:roll: See on parim lause Dragon.ee foorumis siiani :roll:
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 23:51 20. Mai 2004

Markus kirjutas:Ei, aga naabritel on.

Nojah. Mul endal oli kunagi väga väga suur isane kass. Rannamõisa kandist tõin. Ja ma olin kohutavalt rõõmus, et kõik kassipojad ümberringi naabruses olid suurelt osalt sysimustad. Ma ei võtnud seda kassi kunagi sülle. Ja ta ei noolinud mu kätt kah...mm...tegelikult noolis, aga ainult koos kalade või toore lihaga. Küll aga meeldis mulle see, et olin pea ainuke, keda see kass enda lähedal talus ja see kuidas ta lehtede ja varjudega mängis ja kuidas ta vähemat sorti koeri taga ajas. Nagu panter :)
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 0:12 21. Mai 2004

Krafinna Kraax kirjutas:
Markus kirjutas:Aga sa steriliseeri oma kass. Mina olen hea ja tubli ja minu isane kass on kastreeritud. :P

Vandaal! Loomaarst soovitas meie kassil ka asjad ära lõigata, a ei tee. Olen näind kohiloomi, ja seda, kuidas teised kassid neid kohtlevad. Peavad mittemilleksi, või paremal juhul pandavaks. Ei ole loomaväärne elu, ei ole.

Maha tuleks tappa ka need, kes sõidavad loomadele otsa ja jätavad tee peale vedelema. Inimesed on nii toredad ja head.

Nõustun. Nii esimeses kui teises punktis. Esimeses punktis isegi suuri vaidlusi ja tigedaid lahinguid peetud... Eriti isaste kasside puhul. Parem juba pandagu magama, kui ei suuda kiimas loomaga koos elada.

Meenub lugu ühest, kellele ei meeldinud, et ta naabri koer pidevalt haugub. Niisiis lasi ta salaja omaniku äraoleku ajal koeral häälepaelad eemaldada.

Või üleüldse, ehk, kui kardad, et kass jookseb kodut minema, siis tal jalad alt ära opereerida. Ei torma enam korteris ringi, vedeleb vaikselt ühe koha peal ja on rahulik.

Või ehk ei meeldi teile see, et kass toidulõhna tundes pliidi ääres kräunub ja muidu jalgu jääb? Eemaldage ometi haistmismeel - üks kassi kõige olulisemiad tajuorganeid. Ning tõepoolest - enam ta teid lõhna tõttu köögis ei sega.

Tänapäeva ühiskonnas on inimesed harjunud kohendama kõike enda käe järgi. Kui midagi ei meeldi - muudame. Hoolimata objektist.

Täielik jama on see, et talle endale on parem ja pärast seda tunneb ta ennast tunduvalt meeldivamalt. Kust võiks keegi peale tema enda seda teada? Kas see, et ta ei oska enam oma agressiooni välja näidata, teeb ta õnnelikumaks? Loomalt on võetud ta elu eesmärk, tehtud ta naerualuseks teistele, muudetud ta mõttetuks robotiks ja kõike seda lihtsalt sellepärast, et inimesele oli tema eelnev käitumine ebamugav. Mispärast siis üldse lemmiklooma võtta, kui ei saa temaga elatud?

Võiksin sel teemal veel pikalt samamoodi jätkata, aga kell on hiline ja tegelikult on mul kiire... Pealaegi arvan ma, et olen oma meelestatuse antud teemal piisavalt arusaadavaks teinud...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 0:23 21. Mai 2004

Priist kirjutas:Mispärast siis üldse lemmiklooma võtta, kui ei saa temaga elatud?

Võiksin sel teemal veel pikalt samamoodi jätkata, aga kell on hiline ja tegelikult on mul kiire... Pealaegi arvan ma, et olen oma meelestatuse antud teemal piisavalt arusaadavaks teinud...

Suhtumine lemmikloomadesse on väga sageli nagu objektidesse, mis on enda meelelahutuseks koju toodud (nt. mänguloomaks väiksele lapsele: tühja sest, et ta kassi kiilaks ajab, peaasi, et sõrmi pistikusse ei topi vms). Näide: isa juures oli naabripoisil (ca 10 aastane) väike kirju kassipoeg. Täitsa ilus ja armas kass, keda võib kuhugi koldeesisele nurruma kujutada. Lühikokkuvõte tema elust selle poisi juures oleks: temast sõideti rattaga üle, torgati ühest silmast pimedaks, paar korda murti jalg ära, kõrvast lõigati tükk välja jne... Täielik ime, et ta üldse elus püsis. Kuigi, mitte eriti kaua.

Kui nüüd jätkata Priisti nimekirja ebasobilike kehaosade kõrvaldamise teemal:
-sööb liiga palju: eemaldame seedeelundkonna
-kakab põrandale: pärasool minema
-kraabib mööblit: käpad ära

Ühesõnaga, sel viisil ei jääks kassist just eriti palju järele. Kõrvad ehk, nendega ei saa kurja teha. Nii et mis kasu sellest kassi võtmisest siis on, kui isegi täiesti normaalne bioloogiline vajadus ette jääb? Miks inimestega nii ei tehta, ühed loomad ju mõlemad?
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 0:36 21. Mai 2004

Einoh kui ma hakkan suvalise inimese käele keerama siis aga palun, kastreerige mind.

tegelikult ma arvan et teil on õigus.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 1:24 21. Mai 2004

Sorontur kirjutas:Nii et mis kasu sellest kassi võtmisest siis on, kui isegi täiesti normaalne bioloogiline vajadus ette jääb? Miks inimestega nii ei tehta, ühed loomad ju mõlemad?

eh jah. Küllap on asi selles, et kassi ei võeta tihti sõbra, isegi mitte rotipyydjana vaid mängukannina ja kasutatakse umbes samal põhimõttel nagu nuumloomi. Sellega võiks ju leppida kui tegelased räägivad lemmikloomadest, aga kui räägitakse oma väikestest sõpradest ja peetaksegi neid oma sõpradeks ja siis retsitakse ära noh siis
on see küll kurb. :cry:
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Taliesin 7:56 21. Mai 2004

Näide: isa juures oli naabripoisil (ca 10 aastane) väike kirju kassipoeg. Täitsa ilus ja armas kass, keda võib kuhugi koldeesisele nurruma kujutada. Lühikokkuvõte tema elust selle poisi juures oleks: temast sõideti rattaga üle, torgati ühest silmast pimedaks, paar korda murti jalg ära, kõrvast lõigati tükk välja jne... Täielik ime, et ta üldse elus püsis. Kuigi, mitte eriti kaua.
:cry:
Lapsed on julmad....

Ma kardan, et me oleme teemast veidike kõrvale kaldunud - algne teema oli ju kasside-koerte varjupaigast võtmise ja koju toomisega. Aga nüüd vestleme me kasside kastreerimisest.
suurte autodega veetakse surma /päev on tuhm/ kivi on hall /elekter ei anna armastust/ -fs-
Taliesin
Tuleloitsija

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll