Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Muinaseesti võitluskunstid

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas Thoren 20:01 4. Mai 2004

Merlon kirjutas:Kõik eelnev jutt on muidugi tore, aga tahaks ikkagi teada mida peavad tegema need õnnetud, kes õppisid näiteks wing tsuni. Seal ju kimonot ei ole. Nii et küsimus: Kas peale kimono tohib miskit muud kanda?

reprasent wing tsun lööb tagumenti

nagu öeldud ka dressid on lubatud ning olen raudbolt kindel et gi pykste kohta pole ka mingit kobisemist...seega wing tsunile omaselt gi pykste ja t-särgiga saab hakkama kyll ma leian

vähemasti ma ise plaanin sinna minna gi pykstes ja t-särgiga....või kuna suvi siis ainult gi pykstes
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 11:43 5. Mai 2004

Thoren kirjutas:nagu öeldud ka dressid on lubatud ning olen raudbolt kindel et gi pykste kohta pole ka mingit kobisemist...seega wing tsunile omaselt gi pykste ja t-särgiga saab hakkama kyll ma leian

vähemasti ma ise plaanin sinna minna gi pykstes ja t-särgiga....või kuna suvi siis ainult gi pykstes

Mul sõber läheb sinna. Ise ma ei lähe vist. Kuigi tahaks puhta kurjuse rõõmust minna kohale ja tõmmata sumo niudevöö ümber ... ikkagi Tõusva Päikese Maa riie :D
hallsilm
Lohede õpilane

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll