Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Natuke Patriotismi

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Millise meloodia saatel peaks neid sõnu esitama?

Juba linnukesed
3
5%
Meil aiaäärne tänavas
2
3%
Põhjamaa
13
22%
Ei tea, lorilaule ei laula
7
12%
(Seisan püsti, käsi südamel ja üürgan nii, et töökaaslased mind lolliks peavad.)
35
58%

Hääli kokku : 60

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 16:07 10. Apr 2004

Darka kirjutas:a kelle meelest on Eesti hümniks üldse vale laul valitud?...justnagu eestlased ise ei oskaks omale hümni teha..Paciusel on võib-olla tõesti täitsa kena viis, aga mina küll ei saa aru miks sellel peaks mingitki seost olema Eesti hümniga..vahva küll ju kuulata 'oi, Eesti hümn mängib!' kui soomlased medali saavad, aga mulle pole see viisike küll nii armsaks saanud et seda kuidagi mõne Eesti viisiga asendada ei täiks..

Nõustun nii selle kui teiste samasisuliste postitustega. Tahaks oma hümni, ei taha enam soome oma...

Kuigi samas, ärge muretsege, varsti laulame kõik kohustuslikus korras, käsi südamel, ja pilk kollaste tähekestega sinisel lipul, Euroopa hümni...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 16:31 10. Apr 2004

muide (kui jutt juba sinnapoole kiskus): kysiksin puhtalt huvi pärast, kas Euroopa Liidu lipu põletamine on õiguslikult samaväärne mõne riigi lipu põletamisega? või on ta samaväärne näiteks Statoili, Rahvusvahelise Postiliidu või Prussakovi-nimelise rattayhingu lipu põletamisega? puhtalt huvi pärast kysin. kui eurovastased omi kampaaniasi tegid, siis nad seda võimalust ei kasutanud. ma nii ootasin (ja yhtlasi mõtlesin selle lipu põletamise õiguslikku kylge). see oleks muidu loidu kampaaniat veidi elavamaks teinud. nyyd on juba hilja, muidugi.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 19:10 10. Apr 2004

*kuna niikuinii viisi ei pea pole vahet mis viisi järgi üürata :D+lollakaefekt on ammu saavutatud. *
Aga siiski, kellelt valmiks meie päris oma hümn? (kui märk tuli välismaalt, hümn välismaalt, krt mis maa me oleme nii.)
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 23:29 10. Apr 2004

ohpuu kirjutas:muide (kui jutt juba sinnapoole kiskus): kysiksin puhtalt huvi pärast, kas Euroopa Liidu lipu põletamine on õiguslikult samaväärne mõne riigi lipu põletamisega?

Jah.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 23:55 10. Apr 2004

Ei näe küll põhjust, miks selle hümni pärast nii palju higistada. Hümn on Soome, lipp EÜS'i oma, rahvuslind pole ka enamusaega kohal vaid puhkab soojal maal ja rahvuslill on tegelikult umbrohi. Laul on ilus. Ajame parem kangust ja las soomlased vahetavad hümni ära :) ...
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 7:22 11. Apr 2004

Starfild kirjutas:Ei näe küll põhjust, miks selle hümni pärast nii palju higistada. Hümn on Soome, lipp EÜS'i oma, rahvuslind pole ka enamusaega kohal vaid puhkab soojal maal ja rahvuslill on tegelikult umbrohi. Laul on ilus. Ajame parem kangust ja las soomlased vahetavad hümni ära :) ...

Laul on saast, rahvuslill tegelikult ravimtaim, silmailu ja rukkipõllu kaaslane. Ajame parem kangust ja saadame kadakasakste pealesunnitud hümni prügikasti. Koos tsaarivalitsuse kubermangupitsati pealt võetud kolme kutsikaga.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 14:58 11. Apr 2004

hallsilm kirjutas:Laul on saast, rahvuslill tegelikult ravimtaim, silmailu ja rukkipõllu kaaslane. Ajame parem kangust ja saadame kadakasakste pealesunnitud hümni prügikasti. Koos tsaarivalitsuse kubermangupitsati pealt võetud kolme kutsikaga.

Loodan, et kirjasid eelmise purlakil peaga Heiki. Ära unusta kust Sa palka saad.
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 15:09 11. Apr 2004

hallsilm kirjutas:Koos tsaarivalitsuse kubermangupitsati pealt võetud kolme kutsikaga.

Ja mis oleks siis tõeline EESTI värk? Mis asendaks neid "kutsikaid"? Mina ei saa aru, kas tõesti kõik "laenud" on siis koogutamine ja eestluse vastane? Eriti kui absoluutselt ei ole vahet kas seal on kutsikad, linnud, aurumasinad, niikaua kui neid seostatakse Eestiga.

Või langesin ma hallsilma järjekordse provokatsiooni ohvriks :) ...
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kesteine 17:19 12. Apr 2004

Starfild kirjutas:Ja mis oleks siis tõeline EESTI värk? Mis asendaks neid "kutsikaid"? Mina ei saa aru, kas tõesti kõik "laenud" on siis koogutamine ja eestluse vastane? Eriti kui absoluutselt ei ole vahet kas seal on kutsikad, linnud, aurumasinad, niikaua kui neid seostatakse Eestiga.

Ehh, aga kui vahet pole, äkki paneks siis need aurumasinad, see oleks lahe ja igati originaalne. Või veel parem, paneks pesumasinad...

Ehh, tegelikult pole mul nende "kutsikate vastu midagi"
Komm mit mir ins Abenteuerland
das Eintritt kostet den Verstand...

minu blogike
kesteine
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dragonass 19:52 12. Apr 2004

LOL :roll:
Neljas variant oli v2ga pull :roll:

Lisage kuues variant ka:"ma olen hell parm ja ei laulagi"

:D

Tuju läks kohe rõõmsamaks...
I am 17% addicted to Counterstrike. What about you?
Dragonass
Asjatundja

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll