Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

uuk vs shadow - j2tk privas

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 0:02 12. Veebr 2004

Shadow kirjutas: Vähemalt ei räägi ma inimestega privas ühte juttu ja avalikult teist. Kui keegi/miski meeldib, siis igal pool, ja kui ei meeldi, siis ka igal pool. ;)

Nii. Kuivõrd tegemist on avalikult heidetud kindaga (ja võrdlemisi räpase kindaga) siis ma nõuaks selgitust. :evil:
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 0:15 12. Veebr 2004

uuk kirjutas:Nii. Kuivõrd tegemist on avalikult heidetud kindaga (ja võrdlemisi räpase kindaga) siis ma nõuaks selgitust. :evil:

Seda saab. Aga privas. Või messengeris. Või meilitsi. Kõik võimalused leiad minu foorumiandmetest.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas musttulp 11:37 12. Veebr 2004

Shadow kirjutas:
uuk kirjutas:Nii. Kuivõrd tegemist on avalikult heidetud kindaga (ja võrdlemisi räpase kindaga) siis ma nõuaks selgitust. :evil:

Seda saab. Aga privas. Või messengeris. Või meilitsi. Kõik võimalused leiad minu foorumiandmetest.

Pöörduksin nüüd auväärse lugejaskonna ja ka siinsete elukorraldajate väärikuse ning au poole mõistes kõiki modereerimise ja m.s. seotud probleeme, rääkimata teemavälistest postitustest.

Kui taoline auhaavamine toimub avalikult, siis avalikult tuleb see ka lahendada, või siis esitada oma vabandused, ja seda jällegi avalikult.
See on minu tagasihoidlik arvamus, kuna siin foorumis just arvamusi avaldataksegi. Üleüldine sõbralikkus ja World Peace on ju tore, kuid topeltmoraal on põlastusväärne :oops: .

Mõelge selle üle.
musttulp
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:09 12. Veebr 2004

teemavälised vaidlused paluks privas.
kui vaidlejatel on soovi tulemused kunagi avalikustada, siis tehtagu eraldi teema.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 12:38 12. Veebr 2004

kindlasti ei saa siin toimuma avalikku madinat shadow vs uuk (ega ka vs musttulp).

v6itlustandri aeg on m88das, selliseid madinaid v6ib pidada privas v6i siis mingis dragon.ee-v2lises keskkonnas.
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 13:00 12. Veebr 2004

Või üldse mitte, nagu ma alati soovitanud olen :)
Irve
paranoik

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll