Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eesti Fantaasia Kommuun

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:36 11. Veebr 2004

Irve kirjutas:Aga kas see kopeerimine või eeskuju võtmine on halb?

Isegi juhul, et see on nii... siis mina selles midagi halba ei näe. Ja muide... kui keegi näeb, siis võiks ta selgitada, et mis selles halba on ja kuidas?
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 23:46 11. Veebr 2004

mõned on ennemgi öelnud et ma olen kopeerinud dragonit.. sellisel juhul seletage kuidas ma olen teid järgi teinud?
http://www.fantaasia.ee Eesti fantaasiafännide kodu
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 23:53 11. Veebr 2004

Antud juhul pidasin silmas kujunduse osa. Kipub jääma mulje, et liiga palju on üle võetud üks-ühele, et seda uueks loominguks pidada. Ju mul on liiga palju autoriõigustega tegemist olnud :)

Kui rääkida tundumistest, siis... tundub mulle, et Teie, lugupeetud Shadow, olete viimasel ajal muutunud kuidagi kiivaks selle Dragoni Foorumi osas
...kord võtate raevukalt sõna uute tulijate/kirjutajate vastu ja siis jälle kukute jagama süüdistusi plagiaadis...

Isand Uuk näeb miskipärast ainult ründamisi ning vaatab kenasti mööda kaitsmistest. Eks nähakse ikka eelkõige seda, mida näha tahetakse. Vähemalt ei räägi ma inimestega privas ühte juttu ja avalikult teist. Kui keegi/miski meeldib, siis igal pool, ja kui ei meeldi, siis ka igal pool. ;) Ning sõna "tundub" rõhutab seda, et tegemist on minu isikliku arvamusega. Rõhutan - arvamusega. Minu arvamus ei pea olema viimse instantsi tõde.
Foorumi suhtes kiivas? Ei tea... Uhke olen selle koha üle küll.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 23:57 11. Veebr 2004

Shadow kirjutas:Antud juhul pidasin silmas kujunduse osa. Kipub jääma mulje, et liiga palju on üle võetud üks-ühele, et seda uueks loominguks pidada. Ju mul on liiga palju autoriõigustega tegemist olnud :)

Kui rääkida tundumistest, siis... tundub mulle, et Teie, lugupeetud Shadow, olete viimasel ajal muutunud kuidagi kiivaks selle Dragoni Foorumi osas
...kord võtate raevukalt sõna uute tulijate/kirjutajate vastu ja siis jälle kukute jagama süüdistusi plagiaadis...

Isand Uuk näeb miskipärast ainult ründamisi ning vaatab kenasti mööda kaitsmistest. Eks nähakse ikka eelkõige seda, mida näha tahetakse. Vähemalt ei räägi ma inimestega privas ühte juttu ja avalikult teist. Kui keegi/miski meeldib, siis igal pool, ja kui ei meeldi, siis ka igal pool. ;) Ning sõna "tundub" rõhutab seda, et tegemist on minu isikliku arvamusega. Rõhutan - arvamusega. Minu arvamus ei pea olema viimse instantsi tõde.
Foorumi suhtes kiivas? Ei tea... Uhke olen selle koha üle küll.

ning mida ma olen kujunduse mõttes võtnud maha draguun.ee-lt?
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 0:07 12. Veebr 2004

Pistan vahele:

Miks just Kommuun? Kas tõlgite inglismannide keelset sõna "community"?
Ühesõnaga, mulle jätab kommuun liiga kanepise, volkarbussilise, pikapatsilise ja lillelise mulje.

Udutont, äitäh vooderdamise eest, seda ma just mõtlesingi.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 0:09 12. Veebr 2004

Payl kirjutas:Pistan vahele:

Miks just Kommuun? Kas tõlgite inglismannide keelset sõna "community"?
Ühesõnaga, mulle jätab kommuun liiga kanepise, volkarbussilise, pikapatsilise ja lillelise mulje.

Udutont, äitäh vooderdamise eest, seda ma just mõtlesingi.

jah inglismannide sõna.. kuna ei ole see ju portaal.. kuna on ju foorum ja jututuba ka veel.. ei ole ju fooru.. kuna on portaal ja jututuba veel.. ei ole jututuba, kuna on ju foorum ja portaal veel..

ning mu nimi pole forc3.. see on f0rc3.. ehk eff null err tsee kolm..
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 12:43 12. Veebr 2004

minupoolsed vabandused Payli ees, kelle post modereerimise k2igus kaduma l2ks...
Payl kirjutas:Keskkond? Seltskond? Kogukond?
On kellelgi mõtteid antud teema kohta?

(jätkame privas)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pätsa 12:50 12. Veebr 2004

Olen siin mõnda aega seda teemat jälginud ja leian, et Uuk'il on täielikult õigus. Shadow aga püüab aga kaudsete solvangute abil oma ülemvõimu või tarkuseastet demonstreerida, mis tal minu puhul küll ei õnnestunud.
Samas on ka Kaupo jutul mõte. Ma jätsin ise ka oma suure weebilehe töö pooleli, kuna polnud kedagi kellele see oleks meeldinud... :3:
Viimati muutis pätsa, 12:26 20. Veebr 2004, muudetud 1 kord kokku.
seikleja
pätsa
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 12:54 12. Veebr 2004

Lööd ühe pea maha Demon, kasvab üheksa asemele. :D

Aga kasutan minagi võimalust, et ses sõjatihane v vari heitluses sõna sekka öelda: sekundeerin musttulpi. Mitte küll selles osas, et lahing peaks maha peetama avalikult, kuid sooviksin kuulda lõpptulemusest, kui selleni kunagi jõutakse; vastasel juhul jääb plekk mõlema osalise nime määrima.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 16:49 12. Veebr 2004

Udutont kirjutas:Lööd ühe pea maha Demon, kasvab üheksa asemele. :D

ka sina, bru..udutont?! :P

l6pptulemuse kui fakti teadaandmise osas pole keegi k2tt ette pannud, kyll aga l6pptulemuseni viiva arutelu/l88mingu puhul.

ei tahaks hakata teemasid lukku keerama ning l6puks ka hoiatusi jagama, aga ei madin ise ega suvalise osapoole argumentide kommenteerimine kellegi teise poolt pole dragon.ee avaliku osa teema...
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 16:56 12. Veebr 2004

Nonii. Ehk võib üks asjaosaline ka suu lahti teha. :)

Nagu ka Udutondile ennist öeldud sai, olen selle poolt, et inimesed oma isiklikud sassiläinud suhted omavahel ära klaariksid. Kui asi avalikuks teha, kakleb varsti pool foorumit ühel või teisel poolel kaasa ja see on küll viimane asi, mida tahaksin.

Kannatust niikauaks. Küllap aeg näitab. :)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hulkur 19:01 12. Veebr 2004

Kui nüüd teema juurde tagasi tulla

Küll oldi kurjad kriitika peale, aga näed, seda võeti tegelikult kuulda ja tehti asi paremaks - tutvustust kohe kenam lugeda, kui veel need lingid/failid kah suuremaks saaks oleks mina kohe päris rahul

f0rc3 kirjutas:foorumist saab nii jututuppa,portaali esilehele ja foorumi esilehele.. vaata kaarti.. seal kõik ilusti pandud.. btw..

Kui javascripti pole, siis pole ka kaarti

Siit edasi võiks kakelda vaid kujunduse üle ja selle koha pealt hoian mina oma suu ikka nii kinni et ilma KGB abita seal midagi ei kostu, või siis ainult natukene.

ja sügavad kummardused Irve poole, kes mind nii kenasti sekundeeris
2B or not 2B = FF
Hulkur
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas vanessa 22:39 12. Veebr 2004

Hulkur kirjutas: kui veel need lingid/failid kah suuremaks saaks oleks mina kohe päris rahul

Ja linkide taga võiks olla paar sõna juttu, mis link see selline on ja mida viidatavalt lehelt leida võib (ehk miks see link üles on pandud)
Ähvardavate jäämägede vahel, igilumes, lösutas karilejooksnud aurik. Selle sisemuses peituski Vanessa unelm - aardekamber...
vanessa
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 0:44 17. Mai 2004

igastähes on nii foorumil kui ka portaalil uus ja ilus väljanägemine.
f0rc3
Vanem õpipoiss

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll