Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eesti Fantaasia Kommuun

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 21:18 11. Veebr 2004

Toon märkena ära, et mina leian, et tähtede meeleheitlik närimine debattide ajal ei ole mõistlik.
Antud juhul see, kui forc3 ütles, et http://www.fantaasia.ee foorumis musti taustu ole. Shadow mõtles tumedaid. Ka siinsamas pole tegu ainult mustadega.
Jäägem ikka mõistlikuks.

Olen seda ka varem märganud, otsustasin nüüd kõnella.

Piis änd lavv, brothas :)
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaupo 21:26 11. Veebr 2004

Darka kirjutas:sa oled saanud kuskilt arvamuse et ainus korralik kriitika on positiivne? milleks vastu vaielda selle asemel, et üritada ja teha lihtsalt paremini? kas sul on tõepoolest jäänud mulje, et nad tahavadki sind materdada kuna ise paremini ei oska ja ei tea puhtalt asjast midagi?...

Kriitika? Ta ju ütles selges Eesti keeles, et kommentaar, mitte kriitika! Pane prillid ette kui lugeda ei näe :lol:

Darka kirjutas:milleks vastu vaielda selle asemel, et üritada ja teha lihtsalt paremini? kas sul on tõepoolest jäänud mulje, et nad tahavadki sind materdada kuna ise paremini ei oska ja ei tea puhtalt asjast midagi?...

Kuidas sa ise ennast tunneksid, kui oled millegi heaga (edit: omaarust heaga) hakkama saanud ja igalt poolt voolab sisse negatiivseid kommentaare? Parem vähemalt kiitke kui millegi heaga on hakkama saadud, et see tõstaks ta enesetunnet ja innustaks paremini töötama ja soovitage ilusti täpselt mida ja kuidas paremaks muuta, näiteks 'vaata ma tegin oma saidil niimoodi ja niimoodi ja see on palju parem, kui eelmine versioon '

Mitte et, su kood on kole!! Peab vist luupi kasutama!???? ahhahaha

(lihtsalt minu arvamus)

edit: typ0
kaups (nüüdsest siis kaupmees).
kaupo
Bännitud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darka 21:56 11. Veebr 2004

..
Viimati muutis Darka, 19:19 16. Mai 2007, muudetud 1 kord kokku.
Everybody is ignorant until proven stupid, stupid.
Darka
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 21:58 11. Veebr 2004

kaupo kirjutas: Kriitika? Ta ju ütles selges Eesti keeles, et kommentaar, mitte kriitika! Pane prillid ette kui lugeda ei näe :lol:

Kriitika tähendab muuhulgas: hindav arutelu, arvustus
Kommentaar: seletav märkus; arvamuseavaldus, hinnang

Kuna sul kõiksugu keeled, nagu ladina, tunduvad hästi käpas olevat, siis ehk oskad seletada, miks Darka prille peaks kasutama?

Kuidas sa ise ennast tunneksid, kui oled millegi heaga (edit: omaarust heaga) hakkama saanud ja igalt poolt voolab sisse negatiivseid kommentaare?

Tunneksin ennast kehvalt ja arvaksin, et vist ma ikka ei teinud hästi...

Parem vähemalt kiitke kui millegi heaga on hakkama saadud, et see tõstaks ta enesetunnet ja ...

Selleks peab millegi heaga ka hakkama saama. Käesolevaga ei hinda ma kõnealuse portaali teostust vaid üksnes kommenteerin siinses teemas tehtud poste.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaupo 22:03 11. Veebr 2004

Darka kirjutas:Mina muide olen nii kõva egoga et sellest ennast küll kõigutada ei laseks ja harjutaks kuni saan ka teiste meelest hea asjaga hakkama...kõik ei saagi ju esimese korraga ideaalne välja kukkuda...ja nende kiitmiste ja muu suhtes, see võibolla ei ole kuigi hea seletus, aga minu meelest küllaltki paikaminev- nimelt! me oleme eestlased! seega võiks lihtsalt üritada aru saada ja asju mitte nii südamesse võtta..

Kõik suured meistrid olid alguses algajad. Kas pole? :)

Omadest kogemustest võin julgelt väita, et innustus ja motiveerimine aitavad tööle küll väga kõvasti kaasa! Milleks me siin oleme? Kaasfoorumlane tuleb oma tööd esitlema ja võimaluse korral kogenenumatelt abi küsima, kuid mis ta vastu saab? Kas sellist Eestit me tahtsimegi?

Edu f0rc3!
kaupo
Bännitud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darka 22:14 11. Veebr 2004

..
Viimati muutis Darka, 19:18 16. Mai 2007, muudetud 1 kord kokku.
Everybody is ignorant until proven stupid, stupid.
Darka
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaupo 22:28 11. Veebr 2004

Darka kirjutas:aga kas sa ei leia et kõva mahamaterdamine on kah väga innustav, inimene saab lihtsalt nii vihaseks et tahab teistele 'ära teha' :P (kui juba tööle hästi mõjuvatest faktoritest rääkida)
Targem oleks siiski hoida oma kiitvad kommentaaridd selleks puhuks kui oledki valmis südamest kiitma teist, ma küll ei leia et mingid haletsevad kiidulaused ('nojah, sa oled noor, jah oma vanuse kohta täitsa kena, või vähemalt normaalne') oleks põrmugi paremad kui veidi teravam kriitika, siis kaob ju 'kiitmise' mõte kui selline üldse ära...

Seda küll, kuid soovin teie tähelepanu juhtida sellele, et ma mainisin, et lisaks kiitmisele ka oskuslikul ja kogenenud moel abi osutada. Kui kõik hakkavad inimest maha materdama ja [mitte keegi] ei ole talle toeks võib ka samahästi inimene lihtsalt asjale käega lüüa, kuna saab aru, et [mitte kellelegi] pole tema looming meeldinud...

PS. See kisub juba küllaltki teemaväliseks. Ma vabandan oma poolt postitatud teemaväliste postituste eest selles teemas.
kaupo
Bännitud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 22:40 11. Veebr 2004

Tundub et siin on isegi inimesi kes suudavad ka normaalset juttu ajada.. mitte kohe maha tegema, kui mul on koodis mingi kole täpp.. või on kaks rida vahel.. kuigi poleks ühtegi vaja.. Ning mahamaterdamine pole alati inspiratsioon.. inimene võib hakata arvama(mitte küll mina), et tema ei oskagi midgi head teha.. ja kisub lehe maha ja hakkab erakuks..

ning Payl.. mis värk sele tumeda tagataustaga siis on? on see siis tõesti nii paha.. kuid samas on ju teilgi tume tagataust.. niiet teil on ju ka normaalne..
http://www.fantaasia.ee Eesti fantaasiafännide kodu
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 22:57 11. Veebr 2004

kaupo kirjutas: PS. See kisub juba küllaltki teemaväliseks. Ma vabandan oma poolt postitatud teemaväliste postituste eest selles teemas.

Sellega oled Sa juba lootusetult hiljaks jäänud. Arutagem siis need üldised küsimused loomingu ja loojate kohta rahulikult lõpuni ja küllap adminnid-moded eraldi teemaks tõstavad, kui vajadus peaks ilmnema.

kaupo kirjutas: Kui kõik hakkavad inimest maha materdama ja [mitte keegi] ei ole talle toeks võib ka samahästi inimene lihtsalt asjale käega lüüa, kuna saab aru, et [mitte kellelegi] pole tema looming meeldinud...

Ma ei arva, et oleks mõistlik taandada looming vaid tunnustuse vajadusele. Eriti veel hakata rõhutama, et midagi maksab teha vaid juhul kui see heaks kiidetakse. Kuhu jääb siis lihtsalt lustist ja tegemiserõõmust ajendatud tegutsemine? Seda esiteks.

Teiseks. Ma ei näe, et eriti tervislik oleks tegeleda kõikvõimalike Loojate/Tegijate "ninnutamisega". Tegija on oma loomult lõpp-kokkuvõttes karm tüüp - ta julgeb teha ja teab, et see ei pruugi osadele (võimalik, et paljudele või isegi mitte kellelegi) meeldida. Seada ja harjutada sellist tegelast sõltuma teiste arvamusest on olemuselt vale ning Tegijale kahjulik.

Igasugused väited teemal ja stiilis "siis ta ju ei julgegi ja maailm jääb tast ilma" on pealiskaudsed ja valed. Maailm on piisavalt suur ja mitmekülgne koht ning ka loodus ei salli tühja kohta - eks siis tuleb ärakukkuja asemele keegi teine. Lihtsalt. Nii see on olnud ja nii see ka jääb.
Räige, eks ole? Aga õiglane ja töötav. Sest lõpeks jäävad toimima need, kelle sõnum ja vajadus selle edastamiseks on piisavalt tugevad. Harilik olelusvõitlus. Viimasega seoses - jänesed ei osale kiskjate võitluses territooriumi pärast. :)
Inimesed ei ole mõjutatud mitte ainult gravitatsioonist vaid nendegi osas kehtivad kõik harilikud loodusseadused.
Viimati muutis uuk, 23:17 11. Veebr 2004, muudetud 2 korda kokku.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 22:59 11. Veebr 2004

Kõik suured meistrid olid alguses algajad. Kas pole? :)

Jah, ja tänu kriitikale neist saidki meistrid.
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 22:59 11. Veebr 2004

f0rc3 kirjutas:ning Payl.. mis värk sele tumeda tagataustaga siis on? on see siis tõesti nii paha.. kuid samas on ju teilgi tume tagataust.. niiet teil on ju ka normaalne..

Mingit värki pole. Paha ka pole. Sõna võeti tähenärimise vastu, so Shadow kirjutas 'must', kuid ilmselt pidas silmas 'tume'. Tundub tähenärimine öelda, et ta eksis, kuna taust ei ole must vaid hall või tumesinine.

Payl'i suuvooder

P.S. Minu arvates ei ole püütud portaali maha teha vaid anda nõuandeid, kuidas paremaks teha (vt esimesi postitusi siin teemas). Isiklikult arvan, et portaal on täitsa hea, kuigi olen nõus, et oleks tunduvalt parem, kui poleks elementaarseid kirjavigu (ja võib-olla ka mõningaid muid elemente , nt tagumikku kujutav avatar)
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:02 11. Veebr 2004

f0rc3 kirjutas: inimene võib hakata arvama(mitte küll mina), et tema ei oskagi midgi head teha.. ja kisub lehe maha ja hakkab erakuks..

Jätkates oma eelnevat posti:
Aga palun hakaku. Kes peale tema enda veel selle all kannatab? Kõik me lahkume kord lõplikult ning kui keegi leiab, et ta tahab seda teha varakult ja elusast peast siis ... palju jõudu talle. Ehk tegigi õigema valiku? Äkki saab tast asjalik ja tore erak?
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 23:16 11. Veebr 2004

Kui oma nurisemise põhjus lühidalt ja selgelt ära väljendada, siis mulle isiklikult tundub, et nimetatud kommuuni puhul on suuresti tegemist mitte omaloomingu, vaid dragon.ee kopeerimisega. Eriti foorumiosas. Selle kohta on olemas kena võõrkeelne sõna plagiaat. Võimalik, et see tundub ainult mulle. Oleks tore asjatundjamate arvamust kuulda. Kirjavigade teemat sai juba piisavalt arutatud...
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:22 11. Veebr 2004

Aga kas see kopeerimine või eeskuju võtmine on halb?
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:30 11. Veebr 2004

Shadow kirjutas:Kui oma nurisemise põhjus lühidalt ja selgelt ära väljendada, siis mulle isiklikult tundub, et nimetatud kommuuni puhul on suuresti tegemist mitte omaloomingu, vaid dragon.ee kopeerimisega. Eriti foorumiosas. Selle kohta on olemas kena võõrkeelne sõna plagiaat. Võimalik, et see tundub ainult mulle. Oleks tore asjatundjamate arvamust kuulda. Kirjavigade teemat sai juba piisavalt arutatud...

Plagiaadi osaga ma nõus ei ole. Foorum, kui idee või keskkond ei ole juba ammu enam "autorluse" objekt. Siis on ka käesolev koht oma loomult plagiaat - oli ju enne sedagi siin, olemas palju (!) sarnastele teemadele pühendatud foorumeid. Ma näen selles EFF-is pigem noorema generatsiooni rahulolematusest ja teistsugusest nägemusest (ootusest) siinsele/sellisele keskkonnale ajendatud alternatiivi. Seda võiks nimetada isegi omamoodi edasiarenduseks.

Kui rääkida tundumistest, siis... tundub mulle, et Teie, lugupeetud Shadow, olete viimasel ajal muutunud kuidagi kiivaks selle Dragoni Foorumi osas ;)
...kord võtate raevukalt sõna uute tulijate/kirjutajate vastu ja siis jälle kukute jagama süüdistusi plagiaadis...
Rahu, rahu... kes ja mis osutub elujõuliseks ja jäävaks (kui üldse miski) selgub vast lihtsalt aja jooksul. :)

Patriotism ja liputruudus on muidugimõista nii ilus kui ka auväärne. Teatava piirini.
Viimati muutis uuk, 23:39 11. Veebr 2004, muudetud 1 kord kokku.
uuk
metsik Sõjatihane

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll