Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eesti viikingid.

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Eesti viikingid.

PostitusPostitas vanessa 18:33 11. Jaan 2004

Eesti viikingid
Edgar Valter Saks
Raamatus püütakse heita valgust neile rahvastele (ja nende mereretkedele ja kroonikates pyratica’teks kutsutud sõjalaevadele), kes elasid Läänemere lõunakaldal ja kujutasid endast tuhande aasta kestel, aastatel 300–1300 skandinaavia viikingite ajaloolisi vaenlasi.

http://www.kirjastused.com/olion/index.html

Ise kavasen seda homme poodi püüdma minna. Netis on hind 138.60, loodan, et pärispoodides see sota kallim ei ole.
Viimati muutis vanessa, 18:41 11. Jaan 2004, muudetud 1 kord kokku.
Ähvardavate jäämägede vahel, igilumes, lösutas karilejooksnud aurik. Selle sisemuses peituski Vanessa unelm - aardekamber...
vanessa
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

Re: Eesti viikingid.

PostitusPostitas toonesepp 18:39 11. Jaan 2004

vanessa kirjutas:Ise kavasen seda homme poodi püüdma minna. Neis on hind 138.60, loodan, et pärispoodides see sota kallim ei ole.

Kusagilt ajalehest loetud arvustus mainis just, et poes veidi kallis on so. üle 200 krooni miskit.
Kord kolm piigat õhtu eel,
ehavalgel ketras veel.
toonesepp
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 22:20 12. Jaan 2004

Praegu pead ei või anda, aga kas E. V. Saks polnud mitte see huvitav mees, kes rääkis, et kunagi olid eestlased igal pool üle maailma elanud, sest muu hulgas nt. Niiluse jõgi ja Dublin on tegelikult eestikeelsed nimed (vastavalt siis "nii ilus" ja "tubli linn"). :)
Igatahes olen ma Saksa kohta väga palju negatiivseid arvustusi kuulnud.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas vanessa 15:10 13. Jaan 2004

Nuh ma ei ostnudki seda :rolle: lehitsesin veel igaks juhuks seda "Eesti aastal 1200" ja see tundus mulle huvitavam. Sellepärast, et seal oli juttu ka naistest ja perekonnast ja säärastest asjadest, mitte ainult sõjaajaloost ja kaubitsemisest. Niisiis ostsin hoopis selle. ja ei kahetse, tõesti on huvitav.
Ähvardavate jäämägede vahel, igilumes, lösutas karilejooksnud aurik. Selle sisemuses peituski Vanessa unelm - aardekamber...
vanessa
Valguse hoidja

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll