Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Julge hundi rind on rasvane.

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Julge hundi rind on rasvane.

PostitusPostitas hallsilm 16:33 4. Jaan 2004

Tahan teada, miks HEAD meid eilses mängus ei rünnanud ja miks nad kompromissitumad polnud või kui nad olid nii head, et jälgisid süütuse prespümtsiooni põhimõtet, miks nad ei saatnud luurajaid meie laagrit väisama ehk miks nii laisad, et ei viitsinud teha ca 20 minutilist ringi ümber laagri kuuldekaugusest väljas, et valvepostist mööduda ja seljatagant tulla. (Tegelikult ma lootsin, et noored viitsivad.)

Huntidele...tehes kindlaks kindlaks laagri asupaiga, liginemisteed, valvepostid, võite seda ümber haarates vabalt ja märkamatult liikuda kuuldekaugusse et saada piisavalt infot toimuva jutu, sõdalaste arvu, varustuse, varitsuste, maas vedeleva kraami jne. näol, et soovi korral suurema hulgaga ligineda ja kõiki seesolijaid parematele jahimaadele saata ja nende vara endale võtta.

PS
Et vältida ümberhaaramisel liig suure ringi tegemist ja ekslemist võib kasutada kompassi kui GM lubab. Sellise metsas toimuva sissisõja edukaks läbiviimiseks oleks vaja veidi tarkusi omandada või rahvas jääbki nagu lambakari ühtses summas mööda metsa ringi kakerdama ja ei julge tulusaid (luure)retki ette võtta. Püstitage ülesanne, saatke välja luurajad ja teie edu on garanteeritud.

Julge hundi rind on rasvane, nagu öeldakse.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 17:25 4. Jaan 2004

Ja ei tea mida ma siis tegin ahh? Siis aga äkki Mysticul tuli mõte et kle sinna vist ei tohi minna ja abiGMi soovil pöördusime tagasi...urrr, Mystic...
Kristjan Oad
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mystic 17:27 4. Jaan 2004

mäh, egas mina seda sõda ei vajanud, te oleks võinud sinna minna. aint mina olin see, keda see tüüp nägi...ja siis ma olin tavalise haldjana, IG...siis teil polnud aimu, et ma abi-GM olen..aga siis oleks pidanud teile jälle uued tegelased mõtlema. Muide ei olnud mul relva ka :=)
mystic
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kristjan Oad 17:36 4. Jaan 2004

Oleks siis karjunud et ai ai mina sinna ei lähe ja lasknud mul ja sel teisel tüübil (oli mingi vibukütt vist, ple ka kindel) edasi luurele minna, aga sa et ei-ei sinna ei tohi minna väääga abiGMliku tooniga...
Kristjan Oad
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mystic 17:57 4. Jaan 2004

No ja isegi kui me oleks läinud, siis midagi poleks juhtunud niigunii, me oleks surma lihtsalt saanud, ega teised ju kaasa ei oleks tulnud ja see teine oli mu loom ! Ja ma ytlesin, et sinna ei tasu minna :)
mystic
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 18:05 4. Jaan 2004

Vaata, sellist asja nagu EI TOHI MINNA LUURAMA!, pole, kui seal just su og elule, ohtu pole. Ok, kui gm ütleb selge sõnaga, et ei tohi minna ja seletab (tavaliselt) ka põhjuse miks mitte, siis võib. Seda öeldakse mängu alguses kui mõni koht keelatud on. See et raunot(?) ei keelatud oli lihtsalt selles, et tema polnud ju sinu ja mystiku-ga koos. Pealegi, tuli ta hetke pärast uriseva näeoga välja ja kõndis, hallsilma julgustavate sõnade saatel, meie juurde tagasi :) .
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 18:53 4. Jaan 2004

Meie teid ründama.......miks? Mis te olite meile teinud? Midagi! Minu üks loogika oli, et kui talupoegadel käisid maksukogujad siis miks nemad sama suguses keeles ei rääkinud...... Minu arust oleks nii olnud loogiline........ :)
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:46 14. Jaan 2004

Selle peale ütleks ma, et: " julge hundi rind on tina täis! ... otse loomulikult OLEKS võinud ju luurata ja rünnata, aga samas oli riskifaktor liiga suur, et hakata kehvalt organiseerituna, suurte kogenud jõmmidega hüppama lihtsalt naiivselt lootes, et äkki me saame neile vastu.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas rastaman 22:42 14. Jaan 2004

julge hundi rind on rohkem haavleid täis kui rasvane.
"It´s not that I´m afraid to die, I just don´t want to be there when it happens"-Woody Allen
rastaman
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 9:52 15. Jaan 2004

offtopicust: hunte ei lasta ju haavlitega.. :D
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Wiking 11:32 15. Jaan 2004

Lasti, ja kuidas veel... Hetkel on ulukijahil kasutusel ainult kuul.
Despair, for i am the end of days...
Wiking
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 13:35 18. Jaan 2004

Henzu kirjutas:offtopicust: hunte ei lasta ju haavlitega.. :D

Hetkel on hunte nii palju lastud, et allesjäänud populatsiooni isendite arv ei suuda isegi geneetilist varieeruvust tagada, rääkimata nn "metsa sanitari" rolli täitmisest. Kunagine huntide sisseränne Venemaa poolt on ka praktiliselt lõppenud. Hundikarja loomuliku struktuuri moodustamise võimalusi pole aga loomadel üldse olemas praeguse arvu juures. Ja kõik lihtsalt sellepärast, et mõned ei salli konkurente. Mina arvan, et 500 - 1000 hunti võiks Eesti metsades ikka olla. Siis tekiks ka larparitel motivatsioon metsas veidi ettevaatlikumalt, ümbrust jälgides ja kuulatades ringi kakerdada, mis oleks rollimängimise seisukohalt ainult tervitatav :roll:
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 14:40 18. Jaan 2004

Heh, ära sellepärast muretse. Kui huntidele saabub kylla hunnik lärmakat rahvast, kaovad v6savillemid kauge maa taha... ;)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 21:12 18. Jaan 2004

Priist kirjutas:Heh, ära sellepärast muretse. Kui huntidele saabub kylla hunnik lärmakat rahvast, kaovad v6savillemid kauge maa taha... ;)

Võibolla, võibolla mitte. Arvestades huntide populatsiooni totaalset mahakõmmutamist võib nende hulgas olla ka hundi-koera ristandeid, mis on sigitatud huntide poolt liigisäilitamiseinstinkti tõttu. Need värrad inimesi ei karda ja hooletu noorlarpar maitseb neile väga:)

vt ka:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... 211864.php
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:41 18. Jaan 2004

Ei ole Eestis veel sellist imelooma nähtud. Aga plusspunkt bluffikatse eest ;)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll