Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Jüri Lina konspiratsioon

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Jüri Lina konspiratsioon

PostitusPostitas Udutont 16:11 30. Dets 2003

Päkapikud tõid mulle Jüri Lina tähtteose: Maailmaehitajate pettus. :rolle: Ilmselt olid nad üksjagu üle mu õla piilunud ja näinud, mis asju siin foorumis aetakse (õigemini aeti) :)

Olen juba kõvasti 'targemaks' saanud. Lausa imeline, kuidas kõiksugused pisiasjad aitavad paljastada võimurite mahhinatsioone. Kummaline ainult, et raamat, mille võtsin pakist välja tänavu jõulude ajal on tiitellehe andmetel trükitud aastal 2004. Jüri Lina loeks sest ebakõlast nii mõndagi välja... :lol:
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:20 30. Dets 2003

Mina arvan, et see on võimurite ja kongus ninaga kapitalistide konspiratsioon, et Jüri Lina auväärsust diskrediteerida :P See näitab lihtsalt seda, et raamatus on ka ilmselt üht-teist muudetud, et Jüri näeks välja nagu sõge hullumeelne. Ärge uskuge seda, mis paberil kirjas - Tõde on ikkagi ju ridade vahel.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas traat 16:30 30. Dets 2003

tegelikult peaks see tõsiasi meid kõiki valvsaks tegema! appi, ka sina Jüri Lina! ma üldse ei imesta, kui järgmisena koorub, et Jüri Lina pole tegelikult reaalselt olemas olnud, vaid ta on rahvusvaheöliste võimurite poolt konstruitud, et maandada süsteemivigadest tekkivaid infolekkeid. seekord eksiti ajastusega, keegi käpard nähtavasti tahtis varem pühadele saada ja saatis turustuskäsu varem välja.
... ostis Tartu sõjalennuvälja ohvitseridelt paar kilomeetrit hõbedakarva traati. Ohvitserid ei teadnud nähtavasti, mida nad müüsid...
traat
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 60
Asukoht: võrk


Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6