Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eesti Fantaasia Foorum ja Portaal

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 21:13 28. Dets 2004

Et. Rahurahu. Ei maksa maha teha asja, millesse süvenedagi ei ole viitsitud.

Kui f0rc3 aastaksese tagasi siia tuli ja oma saidist teavitas, olin minagi veendunud, et temast asja ei saa. Aga näete, sai.
Kuigi enam ammu seal ei käi, ikka hea on meel.

Mida rohkem seda uhkem.

Ja Teemon on kah rõõmus.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 22:46 28. Dets 2004

Samuti oli ära EFF esimene kokkutulek.
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 23:26 28. Dets 2004

riion1 kirjutas:Samuti oli ära EFF esimene kokkutulek.

Noh, kuidas oli?
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 23:27 28. Dets 2004

Seda ma kahjuks ei tea, sest pidin, KAHJUKS, olemas Riias aga juttude järgi lahe, isegi väga lahe. Tehti seal ka väike möögavõitluse turniir ära ja sai palju naerda.
riion1
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hellera 20:56 29. Dets 2004

Mis on EFF? Me ei pretendeeri mingi hüper-super fantaasiaportaali tiitlile. Me oleme sõpruskond, head mõtted, loll ibaajamine. :). Ja me oleme oma eluga rahul. Me oleme lihtsalt inimesed, kellele meeldib koos olla. Meid hoiavad koos ühised huvid. Ning foorum on kooskäimise koht. Kus saab alati naerda ja ennast välja elada kui vaja. Alati on midagi huvitavat või ärritavat ;) teoksil.

Miks ma olen rohkem EFF-is dragon.ee asemel? No vaadake. Meil on pisike seltskond. See foorum siin on hiiiiiiglaslik. Aga meil on kindel hulk toredaid kasutajaid, kes on tulnud ja jäänud.

Ja kokkutulek oli tegelikult teine juba, aga esimene oli nii tilluke, et ei olnudki nagu päris. Enivei. Kokkutulek oli hevi. Inimesed, kes juba foorumi kaudu tuttavateks saanud ja mõnus koht. Teate, nad kõik on nii überarmsad ja vahvad! :D.

Pisike Punane Draakon,
Eesti Fantaasia Foorumi ametlik Värra-Mõrra,
keda kõik teavad ja armastavad.
Loomulikult.
"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 18:35 31. Dets 2004

Udu kirjutas:Mis on EFF? Me ei pretendeeri mingi hüper-super fantaasiaportaali tiitlile. Me oleme sõpruskond, head mõtted, loll ibaajamine. :). Ja me oleme oma eluga rahul. Me oleme lihtsalt inimesed, kellele meeldib koos olla. Meid hoiavad koos ühised huvid. Ning foorum on kooskäimise koht. Kus saab alati naerda ja ennast välja elada kui vaja. Alati on midagi huvitavat või ärritavat ;) teoksil.

Miks ma olen rohkem EFF-is dragon.ee asemel? No vaadake. Meil on pisike seltskond. See foorum siin on hiiiiiiglaslik. Aga meil on kindel hulk toredaid kasutajaid, kes on tulnud ja jäänud.

Ja kokkutulek oli tegelikult teine juba, aga esimene oli nii tilluke, et ei olnudki nagu päris. Enivei. Kokkutulek oli hevi. Inimesed, kes juba foorumi kaudu tuttavateks saanud ja mõnus koht. Teate, nad kõik on nii überarmsad ja vahvad! :D.

Pisike Punane Draakon,
Eesti Fantaasia Foorumi ametlik Värra-Mõrra,
keda kõik teavad ja armastavad.
Loomulikult.

Nonääte. Meil ongi tekkinud kommuun.. kus enamus teavad teineteist. Siin aga uued kasutajad niipea ei saa suurte tegelastega sõpradeks.. On mul õigus? jah. EFF is me proovime isegi läbustajaid ümber kasvatada.. MEil isegi õnnestus 11 aastane liige ümber kasvatada.. Seda küll et ta ei saanud oma pilte sinna panna ja neile nummisid kommentaare koguda ning ta lahkus.

Muidugi me kõik armastame Värra-Mõrrat
http://www.fantaasia.ee Eesti fantaasiafännide kodu
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 19:30 31. Dets 2004

Oleneb muidugi kasutajast ja sellest, mis jutuga ta end tutvustab. ;)
On inimesi, kes kohe omaks võetakse, on inimesi, kel läheb pikalt - nagu igal pool. Ning seda väita, et dragon.ee liikmed ei tunne üksteist eriti, sest on suur foorum, pole ka päris õige. Tegelikult see suur seltskond tunneb üksteist julgen pakkuda et kolmveerandi osas neist liikmetest, kes kasvõi ühe postituse teinud. Väga tõenäoliselt teatakse üksteist inimestena ja näost näkku hoopis rohkem kui tavaliselt foorumiliikmed üksteist teavad juba tänu LARPidele. Ikka liigub väljaspool foorumit küsimust - kuule, kas sa tead, kes see on. Keegi ikka teab. :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 20:10 31. Dets 2004

Shadow kirjutas:On inimesi, kes kohe omaks võetakse, on inimesi, kel läheb pikalt - nagu igal pool.

Ole rahulik sind on ammu omaks võetud ja viimane aktsioon(avatari oma) tõestas seda väga hästi.
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 20:16 31. Dets 2004

Aitäh. :)

Aga ma vist pole väga uus nägu kah. ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 0:05 2. Jaan 2005

Umbes aasta tagasi sattusin kogemata siia foorumisse. Sattusin rollimängudest vasikavaimustusse ning üritasin mingi foorumi rollika luua. Tuli välja kah miskit jah (mu esimene kogemus). Sest ajast peale on drägon ainus foorum kus kaasa löön : minu interneti-kodu.
Nah. Siin on mingi must maagia mängus.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 0:29 2. Jaan 2005

Shadow kirjutas:Aitäh. :)

Aga ma vist pole väga uus nägu kah. ;)

Võiks kommenteerida, et jah sa oled juba vana ja väga kõva tegija(kui vaadata postituste arvu).
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 0:33 2. Jaan 2005

Postituste arv pole oluline, liitumiskuupäev näitab rohkem. Vähemalt vanust. :P

Lisaks sama jutt, mis Attilal: ainus foorum, mille töös olen kunagi osalenud.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 0:36 2. Jaan 2005

Shadow kirjutas:Postituste arv pole oluline, liitumiskuupäev näitab rohkem. Vähemalt vanust. :P

Ma arvan, et veel mitte Dragon on alles mõni aasta vana. Aga jah mõne aasta pärast näitab see juba natuke vanust küll. Aga mõelda vaid kui häsati see 10 aasta pärast vanust näitab. Siis on ka postituse arv juba väga suur. Ja isiklikuks saavad avatari muuta ainult need kellel 25 000 või rohkem postitust tehtud. Ma arvan et siis on nii mõnigi tegija selle foorumi maha jätnud.
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 1:06 2. Jaan 2005

Kas sa vihjad endale? Et hakkab ära tüütama? Ole mureta, siin tekib kunagi ka sinu jaoks huvitavad teemad...

PS! See 25 000 on liiga suur arv. Pigem 5000 vms..
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 3:36 2. Jaan 2005

lendorav kirjutas:
Shadow kirjutas:Postituste arv pole oluline, liitumiskuupäev näitab rohkem. Vähemalt vanust. :P

Ma arvan, et veel mitte Dragon on alles mõni aasta vana.

liitumiskuupäevale tuginedes on võimalik tuvastada näiteks neid, kes tulid yle rpg.dragon-listist (seal käis enne põhiline rollimängualane ja muu seotud ning sidumata vestlus). neist omakorda olid foorumi loomise ajaks mõned olnud neis seltskonnis juba vast aastakymne või rohkemgi, teised jälle vähem.

ärakukkujaid on ikka, sest noortelgi inimestel kipub tekkima töö- & pereelu, mis võtab palju aega.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll