Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Eesti Fantaasia Foorum ja Portaal

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 5:36 30. Dets 2003

Kummardus Maratile inimliku mannetuse meenutamise eest. See poiss olengi mina, (välja arvatud see vinniline tüdruk ja Abba ja see, et ma nõmedate inimestega ei suhelnud).

Aga selle teema paneksin nüüd mõneks ajaks riiulile. Kõik oluline tundub olevat öeldud ja praegu tundub, et veel on meile jäänud vaid pori loopida ja oletusi ja ennustusi õhku visata.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 13:21 30. Dets 2003

Irve kirjutas:Kummardus Maratile inimliku mannetuse meenutamise eest. See poiss olengi mina, (välja arvatud see vinniline tüdruk ja Abba ja see, et ma nõmedate inimestega ei suhelnud).

Jah, tunnustav kummardus ka minu poolt. See oli äärmiselt meeleolukas lugemine. Kusjuures, osadel inimestel ei piirne selline Pidu lapsepõlvega. Selline mõte ja teadmine tekitab Lootust, eks ole?

Aga Irve, see nüüd küll ei lähe, et sa Vinnilise Tydruku ja Abba-plaadiga Ema välja jätad. See KÕIK käib komplekti, Nõmedikud on ka kohustuslikud.

PS. Kui kellegil on soovi Marati kirjeldatud meeleolust TÄIELISE ja OOKEANSÜGAVA tripi saamiseks siis... Toon siinkohal ühe näite tuntud Klassiku teosest (saadaval on eraldi auhinnad Klassiku nime ja teose äraarvamise eest):

...
"Armuline preili Varvara Aleksejevna!
...Ma kirjutan, näete, ikka sellest eilsest. Jah, neiuke, tol ajal tuli meilegi sõgedus peale. Olin sissevõetud sellest näitlejannast, kõrvuni sissevõetud ja sellest poleks veel midagi, aga kõige veidram on see, et ma teda peaaegu polnud näinudki ja teatris olin käinud vaid üksainus kord, aga ometigi olin sisse võetud. Tookord elasid minu seina taga viis noormeest, ülemeelik rahvas. Hakkasin nendega läbi käima, vastu tahtmist hakkasin, kuigi alati jäin ma nende suhtes aupaklikku kaugusesse. Noh, et neist mitte maha jääda, hakkasin samuti selle näitlejanna vastu huvi tundma. Küll nad alles jutustasid mulle lugusid tema kohta! Igal õhtul, niipea kui etendus algas, läks kogu see seltskond - tarviliku asja peale ei olnud neil kunagi raha - teatrisse rõdule, ja küll nad seal siis plaksutasid ja plaksutasid ja hõikasid seda näitlejannat välja - otse pöörased! Pärast aga ei lase uinudagi, kogu öö räägivad temast, iga mees kutsus teda oma Glashaks, kõik nad olid temasse armunud, kõigil laulis südames üks ja seesama kanaarilind. Eks nad ajasid siis minugi vaesekese pea hulluks. Ma olin siis õige noorukene. Isegi ei tea, kuidas ma nendega teatrisse sattusin; neljandale rõdule. Näha sain ainult eesriide servakest, aga kuulsin see-eest kõik. Näitlejannakesel oli, tõtt-öelda, kaunis hääl nagu ööbikul, helisev, mesimagus! Me plaksutasime oma käed valusaks ja karjusime hääled kähedaks - ühesõnaga peaaegu et oleks meid hakatud korrale kutsuma, tõsi jah - üks viidigi välja. Tulen mina koju - aga kõnnin nagu uimane! Taskusse oli jäänud ainult üks rubla, aga palgani jäi veel oma kümmekond päeva. Ja mis te arvate, neiuke? Järgmisel päeval astusin ma enne tööleminekut prantslasest parfümeeriakaupmehe poole sisse ning ostsin mingisugust lõhnaõli ja mingit aromaatset seepi - kogu oma kapitali eest. Ei tea enam isegi, milleks ma seda kõike kokku ostsin? Kodus ma ei lõunastanudki, aina kõndisin näitlejanna akna all. Ta elas Nevskil, neljandal korrusel. Tulin koju, puhkasin tunnikese ja läksin Nevskile tagasi, et ainult tema akna alt mööda käia. Poolteist kuud kõndisin niimoodi, ajasin teda taga; üürisin ühtepuhku isegi kiirsõidu-voorimehi ja lasksin tema akna eest mööda kihutada. Laristasin kõvasti, olin võlgades, kuid pärast läks armastus mööda; igavaks läks! Nii te näete siis, mida üks näitlejanna võib korralikust inimesest teha, neiuke! Ma olin siis muide nooruke, üpris nooruke!..."
...
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 0:43 2. Jaan 2004

Nüüd on ka Eesti Fantaasia Portaal avatud kõigile!

http://www.monitek.ee/EFP Palun kirjutage kõikidest vigadest EF foorumisse...
http://www.fantaasia.ee Eesti fantaasiafännide kodu
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas f0rc3 20:10 23. Dets 2004

Demon kirjutas:eks ma olen pessimist ja kuri inimene :P, aga ma olen liiga palju taolisi uusi f2nt2si-foorumeid n2inud, enamuses nendest on ka paari kuu p2rast paarkymmend posti h2rri potteri ja runescape teemal
f0rc3 & co - t6estage et ma eksisin, tehke seda kasv6i trotsi p2rast, miski ei teeks mulle rohkem r66mu :)

kuna uudistefoorumisse tehtud teemad l2hevad ka dragon.ee avalehele ning eelmised taolised foorumid sinna pole l2inud, siis ei peaks imo ka antud foorum hetkel sinna minema. yritaks seda uudiste kvaliteeti hoida

no offence, mul pole midagi selle vastu kui aetakse eesti-f2nt2si-asja, see on igati positiivne :)
andke k6rtsis v6i fantasy alafoorumis enda toimetustest teada :)

Mul on .. erm.. rõõm.. teatada.. et kahe päeva pärast saad Eesti Fantaasia Foorum 1 aastaseks.. rohkem kui mõni kuu.. või mis?
http://www.fantaasia.ee Eesti fantaasiafännide kodu
f0rc3
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 20:23 23. Dets 2004

f0rc3 kirjutas:Mul on .. erm.. rõõm.. teatada.. et kahe päeva pärast saad Eesti Fantaasia Foorum 1 aastaseks.. rohkem kui mõni kuu.. või mis?

Ma ei oska tõesti midagi muud öelda, kui häid jõule ja head aastavahetust! :P
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Imrahil 13:42 24. Dets 2004

minu arvamus eesti fantaasia saidist: täielik **** , ma ei saa ka aru miks sellist mõtetust üldse vaja oli teha, kui dragoni foorum on olemas :rolle:
"...You will have horses of the fairy breed
You will have hounds that can outrun the wind
A hundred chiefs shall follow you in war
A hundred maidens sing thee to sleep..."
VG LARP Klubi
Imrahil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:48 24. Dets 2004

pole hullu, las olla erinevaid asju, inimesi ja foorumeid -
mitmekesisus ei tee yldse mitte halba :)

minupoolsed õnnitlused - sihikindlus ja järjepidevus viivad eesmärkideni.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 20:47 24. Dets 2004

Imrahil kirjutas:minu arvamus eesti fantaasia saidist: täielik **** , ma ei saa ka aru miks sellist mõtetust üldse vaja oli teha, kui dragoni foorum on olemas :rolle:

Ka minul on umbes sama arvamus. Mul on seal kasutaja aga ei k2i seal yldse kuna liiga segane mina jaoks. Siiski ei oska seletada mis m6ttes segane.
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 21:27 25. Dets 2004

Seega, sa pead EF-i saastaks, kuna sa ei saa sellest aru (ja isegi ei saa aru, millest sa aru ei saa)? :) Tiba kahtlane seisukoht.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 21:36 25. Dets 2004

EFFil on oma kontingent, kellele seal suhteliselt meeldib ja mingi väike junnike fantaasiafoorumite rägastikus ta küll nüüd pole.
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 22:13 25. Dets 2004

IMO käiakse drägonis asjalikku juttu ajamas ja EFF-il läbustamas :D
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 22:14 25. Dets 2004

terep12 kirjutas:IMO käiakse drägonis asjalikku juttu ajamas ja EFF-il läbustamas :D

Oman küllaltki sarnast seisukohta.
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas lendorav 13:52 26. Dets 2004

Sorontur kirjutas:Seega, sa pead EF-i saastaks, kuna sa ei saa sellest aru (ja isegi ei saa aru, millest sa aru ei saa)? :) Tiba kahtlane seisukoht.

arvestada tuleb sellega et siin maailmas on igasugu kahtlaseid tyype ehk olen ka mina nende seas? :?
lendorav
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas riion1 17:41 26. Dets 2004

Imrahil kirjutas:minu arvamus eesti fantaasia saidist: täielik **** , ma ei saa ka aru miks sellist mõtetust üldse vaja oli teha, kui dragoni foorum on olemas :rolle:

Iga inimene võib oma tarkusehunniku otsast alla kukkuda. Kui sa ei tea, mis seal toimub siis ole vait. Vaikimine on kuld, nagu öeldakse. Aga olen terep12 nõus. EFF on hea möla rääkimise koht.
riion1
Haldjate sõber

PostitusPostitas Männa 21:56 26. Dets 2004

Perseverantsus akomplitseerib purportatiivtransponentatsiooni

jäta see endale meelde poju( ja anna teada kui ära tõlgid...mina ei leidnud persetki ülesse( noh see sõna) )
Männa
Haldjate sõber

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll