Leht 1 koguhulgast 1

Laenan digivideo kaamerat

PostitusPostitatud: 14:16 17. Dets 2003
Postitas Irve
Orgunn Grupp on hädas.

Seoses sügisel üles filmitud projekti "Kristallnõgesed" arvutisse võtmisega oleks tarvis laenata paariks päevaks digivideokaamerat, mis läbi USB pordi on nõus arvutiga suhtlema. Ise paiknen Tallinnas.

PostitusPostitatud: 22:00 17. Dets 2003
Postitas Irve
Kuna siin üks uudishimulik uuris, teeme filmi -- kes mäletab Heroilist Seiklust, analoogne, aga seekord tegime ka käsikirja ja sõitsime mitu päeva erinevates eesti kohtades ringi.

Aga järgmisel filmil kirjutame isegi dialoogid ette ära, luban :)

PostitusPostitatud: 4:38 18. Dets 2003
Postitas Priist
Mitte et ma enda oma pakuks, aga professionaalne kretinism ei saa vahele torkamata jätta et täpsustamata on kasseti formaat. Kas jutt käib miniDV-st või 8mm-st? Või hoopis beetast?

Vot, nüüd sain ennast ka korraks tähtsaks teha...

PostitusPostitatud: 13:19 18. Dets 2003
Postitas toonesepp
Priist kirjutas:Mitte et ma enda oma pakuks, aga professionaalne kretinism ei saa vahele torkamata jätta et täpsustamata on kasseti formaat. Kas jutt käib miniDV-st või 8mm-st? Või hoopis beetast?


miniDV-st

PostitusPostitatud: 17:59 18. Dets 2003
Postitas Irve
Mina olen alati arvanud, et beeta on ju jumala analoogtehnoloogia ja nagu ka 8mm-ne...

PostitusPostitatud: 18:27 18. Dets 2003
Postitas Starfild
Mitte, et ma oskaks öelda, mis on beeta tehniline omadus, tean ma niipalju,e t beetat saab teha väga vähestes kohtades. Üks on näiteks ETV ja maksab raha. Näiteks Viljandi Kultuuriakadeemias on küllaltki korralik videotöötlus tehnika ja saab igast huivtavaid asju teha/lindistada/konvertida, kuid ka seal ei ole võimalik beetaga tegeleda.

PostitusPostitatud: 18:40 18. Dets 2003
Postitas Irve
ETV majas on üks firma, kus saab kah beetasid töödelda. Juhtumisi töötab Liisi seal monteerijana. (Tegi Joont näiteks)

Aga seal me ei saa sisse võtta (seal on sobilik kaamera küll). Mingi lootus on sealt kaamera laenata ja kodus sisse tõmmata, aga omanikud ei hiilga oma heategevustarbe poolest.