Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

veidi kolinud t2ringujuttu

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

veidi kolinud t2ringujuttu

PostitusPostitas Udutont 21:42 26. Dets 2002

Esiteks, Demon sa oled jah, kaugele näha nohik. Mingi biider punane särk seljas, nagu mingi jõuluhaige päkapikk (hei-hoo) või Coca-Cola (kroohks) kapitalistlik ila. Ja mida sa kähiseja närid? Mingit Suurte Ameerika Onude 3ed burgerit? Kohe näha, milline taandarenenud tüüp.

Teiseks, mul on kargelt hea meel, et sa mingi portaaliasjapulk oled. Pead ennast vähe tagasi hoidma ei saa oma mõttetuid lõugu laiutada.

Kirjutaks veel mõne selllise kirja, lisab jõulule vürtsi ja saab teada tõe.

Kuigi, see tõde, onju, puudutab peamiselt mind ennast.

:1: Vürtsilisaja :1:
Viimati muutis Udutont, 3:56 27. Dets 2002, muudetud 2 korda kokku.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 21:51 26. Dets 2002

:6:
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 3:03 27. Dets 2002

Udutont kirjutas:Esiteks, Demon sa oled jah, kaugele näha nohik. Mingi biider punane särk seljas, nagu mingi jõuluhaige päkapikk (hei-hoo) või Coca-Cola (kroohks) kapitalistlik ila. Ja mida sa kähiseja närid? Mingit Suurte Ameerika Onude 3ed burgerit? Kohe näha, milline taandarenenud tüüp. Teiseks, mul on kargelt hea meel, et sa mingi portaaliasjapulk oled. Pead ennast vähe tagasi hoidma ei saa oma mõttetuid lõugu laiutada.
Kirjutaks veel mõne selllise kirja, lisab jõulule vürtsi ja saab tõe teada (põhjamaa poegadelt).Kuigi, see tõde, onju, puudutab peamiselt mind ennast. :1: Vürtsilisaja :1:

Hmm... srry nyid out-of-topic jutust, kuid kust selline jutt tuli??? kas ylalkirjutanu oli v2ga pilves :?: :?: :?: Kummaline...
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 4:05 27. Dets 2002

Mis siis kui olingi 'udus'? Ma avaldasin üksnes oma arvamust. Foorum ju arvamuste avaldamiseks loodud ongi. Ja arvamuse tooni valisin sellise, et tuua teravaid elamusi tuimade põhjamaa poegade ja tütarde ellu.

Vot nii. :lol: :roll: :lol:

OK, ma ei jätka: mõni võib solvuda ja teine segadusse sattuda.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 7:30 27. Dets 2002

Udutont kirjutas:Kirjutaks veel mõne selllise kirja, lisab jõulule vürtsi ja saab teada tõe.

Udutont kirjutas: Ja arvamuse tooni valisin sellise, et tuua teravaid elamusi tuimade põhjamaa poegade ja tütarde ellu.

:( ...

*jälle...*
:9:
Anglachel
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 20:50 27. Dets 2002

On minu postitus DjaD Maailmates vallandanud revolutsiooni?
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 21:21 27. Dets 2002

Ei, üksnes sarkasmipuhangu.

Ei suutnud kiusatusele vastu panna. Mõnede kirjade stiil imponeeris.Võtke isiklikult kui soovite, aga minu arust pole sel mõtet. Oleks mõttetu nagu suvaliselt nuiaga vaskule ja paremale valaminegi.

Mida rohkem kirjades on :1: seda vähem kipub neis olema sisu. Kuigi mitte alati. Tegelikult ma pooldan mitmekesisust. Lihtsalt avaldasin oma kummalisel näitlikul viisil arvamust.

Unestraputaja

P.S. Nii igaks juhuks: ma tunnen Demonit IRL piisavalt hästi ja võin teile kinnitada, et võib kergesti rappa panna kui teha tema foorumi avatari välimuse põhjal loovaid, kauegelulatuvaid ja paikapanevaid järeldusi Demoni isiku kohta.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:05 27. Dets 2002

mul pikad juhtmed lohisevad ikka m88da maad, asi sai ainult nati selgemaks :P
aga et midagi postitada ;), siis siin on mu avatar originaalsuuruses, vahe on peamiselt suuruses ja taustav2rvis. seal on vast veidi rohkem detaile n2ha ning ka kergem j2reldusi :lol: teha
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 23:01 27. Dets 2002

Demon kirjutas: PS kuna avataride n6udmised on 45*45, siis ei tule vist k6ik detailid v2lja j2rsku kedagi huvitab, siin on mu avatari originaal, vahe on peamiselt suuruses ja taustav2rvis

Pagan, jäin oma foorumile 'vürtsilisavas' sõnavõtus liiga leebeks. :lol:

Ja mitte kellegi juhtmed ei lohise vaid mu vihjamisstiil on raskesti tabatav. Ma olen nagu paha kapitalist: kõigepealt kirjutan väga segase, kuid tähelepanu püüdmiseks :o kirja. Ja siis saan kõlavama tiitli nimel lõputuid selgitusi kirjutada. :)

Demoni avatar oli suvaline näide, kuidas kedagi saab 'paika panna' mingil X põhjusel kasutades :1: stiili. Valisin ohvriks Demoni, kuna arvasin, et arenenud mittenohikuna ei vasta ta :1: kirjale stiilis :1: :1: :1: (nagu tavaliselt tehakse). Ma ei pettunud. :) Võimendasin meelega 'oma arvamust' Demoni kohta näitamaks sarnaste arvamuste sisukust. Inimesed: ei ole mõtet vaskule ja paremale suvaliselt lõuahaake jagada. Shokiteraapia on vahel hea, aga üldiselt ei järgne lõuahaakidele sisukas arutelu.

Mulle meeldivad arvamuse väljaütlejad: see on värskendav selles (vist ameerikalikus) suures hea-näo-tegemises ja 'sõbralikkuses'. Aga suvalised lahmijad käivad pinda. Eriti siis, kui lahmijad näivad muidu intelligentsed olevat.

Ah jaa, ja kui ikka Demonit ka kuidagi asjasse segada, siis tooksin välja, et eriti nüri on lahmivas stiilis 'paika panna' foorumi adminne, sest neil on oma positsioonist tulenevalt raskem paikapanija kohta sama siiralt arvamust avaldada.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:36 27. Dets 2002

nojah, midagi sarnast ma ka ootasin, aga vabalt oleks v6inud ka yksk6ik mida kirjutada ;)

tulles nyyd
Udutont kirjutas:Ah jaa, ja kui ikka Demonit ka kuidagi asjasse segada, siis tooksin välja, et eriti nüri on lahmivas stiilis 'paika panna' foorumi adminne, sest neil on oma positsioonist tulenevalt raskem paikapanija kohta sama siiralt arvamust avaldada.

juurde, siis arvatavasti oli siin m6eldud
Marat Sar kirjutas:Esiteks: kuule "Demon", sa oled (kohe kaugele näha) Vanakooli Orcilömastaja. Viskan pilgu peale ja kohe näha, mis sorti mees see on! Yksjagu orogeid (JEEE!!!) ja orce (JUHHEEII!!!) teise ilma saadetud. Originaalne värk. Mitu kadaveerset ebasurnut sa maha nottind` oled?

kui lugeda ainult minu posti sadade orcide mahal88misest, siis ka ma igati jagaks tema arvamust. st see on nyri, igav, kolmekesi 100 orci ja orogit on munchkin jne
kui hinnangut anda yhe posti p6hjal, siis olen t2iesti n6us.
ning see mino oligi numbreid vaadates munchkin, seda ma ei eita. olime siis k6ik noored ning polnud veel eriti m2nginud ;)
aga parem kylg asja juures oli 6nneks see, et need numbrid polnud selleks, et m2ngus domineerida. tegelikult oli seda madistamist suhteliselt v2he, palju l6busam oli niisama sellise tegelasega rolli m2ngida. ning mino toimetamistest v6ite lugeda seal "l6busate seikade" teemas
seega moraal (mida ma ka varem olen yritanud r6hutada) - ei tasu v2ga kiirest hinnangut andma hakata. mitte et see niiv2ga teistele korda l2heb, endal v6ib lihtsalt nati paha tunne tekkida, kui hiljem selgub, et esialgne hinnang, mis suure h22lega v2lja h6isati, l2ks puusse. ning ma ei r22gi siin ei endast ega maratist

j2tk oli kyll m6ne jaoks nati h2irivam...
Marat Sar kirjutas:Teiseks: ma tean jõle hirmsat hunnikut dildosid, kes ka mängivad.

ehk siis m6ni adminn on kah emotsionaalsem ning v6ib v6tta selliseid v6i sellest nati kr6bedamaid asju v2ga isiklikult, eriti kui talle pole juba enne selgeks saanud, et lihtsalt k6nepruuk on selline
p6him6tteliselt pole mingit vahet, millisele kasutajale kallale minnakse. enda isiku puhul v6ib see lihtsalt teravam tunduda ning k2si kiirem hiire j2rele haarama :lol:
mitte et ma yritaks nyyd mingit kombluspolitseid korraldada, aga kui tekib yks tegelane, kes iga natukese aja tagant k6iki teisi mingiks konkreetseks ebameeldivaks :lol: asjaks kutsub, siis v6ib m6nel adminnil kah v22restunud naljasoon v2lja lyya ;) v6i hullemal juhul lihtsalt halb tuju tekkida
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 0:14 28. Dets 2002

Ma näen, et siin on jälle suuremat sorti kanakitkumiseks ära läinud. :)
Chilliks nyyd õige kõik natukene. See minu postitus oli kusjuures yks mu esimesi ja rohkem nagu naljana mõeldud või nii. Lihtsalt kole imelik oli ette kujutada seda roll-festi, mis sadade vaenlaste peale läks. Kole nyri tundus kyll.
Kummaline näha Udutonti koledat moodi rokkimas. See on rohkem nagu minu stiil või nii :lol: Mees, tuled mu pärusmaad ähvardama vä?

Võtan kohe oma trooni tagasi paari roppusega: tsiribiribimm, tsiribiribimm, tsiribiribimm, tsiribiribimm

:lol: :roll:

Seda siis kah veel, et ma ei viitsi tsitaatideks tirida kõiki neid postitusi siin ja paari mujalgi, kus mulle koledat moodi tundub nagu räägitaks minust aga nimesid pole öealdud. Eriti naljakas on see, et ega see pole mu päris nimigi. Mis siin siis ikka häbeneda. Kui edaspidiseid etteheiteid on siis olge nii lahked ja lisage mu NIMI kah. Pole vaja vihjata kogu aeg. Näiteks praegu ei saa ma yldse aru ka, kas asi puudutab yldse mind või mitte. Seega võib kogu mu sõnavõtt täiesti kohatu olla.
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 0:28 28. Dets 2002

v2hemalt minu poolt vaadatuna on asi nii chill kui olla saab
ehk siis udutont tegi nalja ning keegi seda t6e p2he ei v6tnud, ainult vist osadele (incl me) j2i see point alguses veidi segaseks :P

sinu kohta niipalju, et siin lehel pole ma yhtegi etteheidet sinu poole suunanud, tegu oli yldise jutuga
sind sai tsiteeritud lihtsalt sellep2rast, et kuskilt tuli ju n2ide v6tta, nii nagu udutont valis oma ohvriks mind ;)
kui mul on kellegile midagi 8elda, siis ma seda ka yldreegline otse teen, ei n2e eriti p6hjust mingiks ymbernurgajutuks
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 0:36 28. Dets 2002

:lol: :roll: Muhhahhhaaah! Selliseid näiteid mult vist ikka piisab kyll. Kahju, et tsensor tagasi on. Muuseas. Ma just avastasin, et tsiribiribimm kuulub veel tsiribiribinnimata sõnavarasse :)
Tuli selline mõte, et kusagil võiks olla tsiribiribinni top 10. Ehk siis: millisele tegelasel neid kõige rohkem hõlma all on. Ja mis teemas neid kõige rajumalt lendab. Kuna pärast tsensorit on kohe vähemaks jäänud (mõttetu ju!) siis top 10 kajastaks enamuses siiski tsensori-eelseid aegu.

Ja pealegi. Mulle tõesti meeldib võita ;)
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 0:57 28. Dets 2002

:lol: :roll: :lol:

Ma pean ju enda aliast, ametit ja avatari õigustama. ;) (Mida see tont seal udus vehibki?) Ei teind lihtsalt nalja, jumala tõsine olin :rolle: Ja loomulikult olid algtõukeks Marat Sari rajud kirjad. Tegin väikest teema- ja stiiliarendust. Kukkus nii uduselt välja, et keegi midagi aru ei saanud. He-hee :P Võtan õppust ja enam teiste mängumaale ei trügi; kõik pahad (uih-uih) sõnad jätan Marat Sarile. Ja oma uduse hingeõhu säästan edaspidi teemadeks, kust peale kisa ka villa loota on.

Kuulge, kas ainult mulle tundub, et ainus viimase kümnekonna kirja seos teemaga ('täringud') on veerevad emotikonid? :roll:

Udutont
*chillib udus ja grillib :1: paistel vürtsist kitkutud kana*

Marat Sar kirjutas:Ma näen, et siin on jälle suuremat sorti kanakitkumiseks ära läinud. :)
Chilliks nyyd õige kõik natukene.
Viimati muutis Udutont, 1:16 28. Dets 2002, muudetud 2 korda kokku.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 1:13 28. Dets 2002

tsiribiribinnide kohta niipalju, et need on t2iesti olemas ning ka kui te ka uue posti teete, siis j22vad nad sinna tegelikult alles
ainult posti kuvamisel vahetatakse nad "ekraanil" v2lja
statistikaga on sellised lood, et kunagi lubasin "l2hitulevikus" :lol: statistika moodulit
see plaan on endiselt alles, ainult see statistika lahendus on nati keerukamalt yles ehitatud ehk siis iga konkreetne statistika on omaette jupp, mis tuleb eraldi lisada
st suurimad teemad on yks jupp, enim kasutatud s6nad on teine jupp, levinumad emotikonid on kolmas jupp jne
paras tykk tegu on need jupid v2lja valida ning ka t88korda saada, aga eks ma sellega kah millalgi hakkama saan :P

PS t2ringutest :!: kisub see jutt juba suht m88da, kolime nyyd yldise l2bu alla
Teemon
Nutikas Lutikas

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll