Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

päkapikud ja muud tegelased

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

kas päkapikud juba käivad?

jah
21
36%
ei, sest neid ei ole
13
22%
käiks, aga sussi pole jõudnud panna välja
25
42%

Hääli kokku : 59

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alari 1:18 7. Dets 2003

See on juba väga vana asi ja kindlasti on paljud seda näinud.Loodan, et see aitab teil mõista, kui raske on päkapike töö.
http://noortekas.delfi.ee/games/game.php?game=halvim
Alari
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 2:49 7. Dets 2003

Kiviräha jutu kohta: :lol: ja igavene kaval päkapikk. Oleks doktor veel siin, oleks pedepäka kohe paika pandud. :)
Udutont
Arhimaag

PostitusPostitas Golburk 20:35 7. Dets 2003

Tegelikult ei too päkkarid kommi. Kas te drägonit mängind olete? Meie paks päkkar kellel on jõhker kirves mille otsa on kalliskivi sisse sulatatud ei too nüüd kohe kindlalt kommi :P
Tegelt on päkkarid osavad. Kätte neid ei saa nii kergelt.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hel 18:42 8. Dets 2003

Aga mis vahe on päkapikkudel ja pöialpoistel?
Mina sain laupäeval "Jõulumaal" teada. ;)
Kas sa usud, et sa suudad või sa usud, et sa ei suuda, sul on täiesti õigus. – Henry Ford
Hel
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:50 8. Dets 2003

p2kapikud on vaimselt ebastabiilsed ning v2givallale ja pyromaaniale kalduvad, p8ialpoisid on aga rahumeelsed ning s6bralikud
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hel 18:55 8. Dets 2003

Demon kirjutas:p2kapikud on vaimselt ebastabiilsed ning v2givallale ja pyromaaniale kalduvad, p8ialpoisid on aga rahumeelsed ning s6bralikud

...ütles pöialpoiss...
Kas sa usud, et sa suudad või sa usud, et sa ei suuda, sul on täiesti õigus. – Henry Ford
Hel
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 19:04 8. Dets 2003

see tuli muuseas v2lja Freudiga p2kapike psyhholoogiat lahates (ta ise ei pruugi seda enam m2letada)
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 19:19 8. Dets 2003

ryhkija kirjutas:Päkapikud on lahedad. Aga ma ei tea kui kaua nad mulle veel kommi toovad, sest täna hommikul toodi maius minu botase sisse . Nagu teadagi on botaste lõhn eriti aromaalne. äris surnud päkkareid küll ei leidnud, aga kes teab :rolle:

see oli vist möödunud või ylemöödunud aastal, kui ma jõulukuul mööda Supilinna hulguseelu elasin. igal juhul õnnestus mul vist õige mitu kommi, mis öösel minu saabastesse tulid, ysna laiaks käia. kylm talv, villased sokid, hea mitu paari korraga jalas, avarad sõjaväesaapad. mis seal's ikka teha. olin päkade peale veidi nördinud.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oliverk 23:07 8. Dets 2003

Päkapikke peab oskama moosida ;).
Ise olen päkkarite tööga rahul ja aind mõnikord on vaja meelde tuletada et nad oma tööd teeks. :P
Oliverk
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 23:14 8. Dets 2003

Ilmselt sõltub suuresti ka asukohast. Äärelinnad on sellised vaiksed, meeldivad. Kesklinna lähedal neid vist eriti ei liigu, selline ebameeldiv industriaalne keskkond. See ka ilmselt põhjus, miks minu omasid sama tihti näha saab, kui päevitajaid novembris.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 18:05 9. Dets 2003

NMa viisin Kiviräha jutu kooli täna ja lugesin ette. Mu emakeele õpetaja oli mu emale(seepärast et ta on samas koolis õpetaja) öelnud et talle meeldib kui lapsed ise jutte toovad aga järgmised jutud võiksid küll teistsugused olla.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 18:17 9. Dets 2003

Markus42 kirjutas:NMa viisin Kiviräha jutu kooli täna ja lugesin ette. Mu emakeele õpetaja oli mu emale(seepärast et ta on samas koolis õpetaja) öelnud et talle meeldib kui lapsed ise jutte toovad aga järgmised jutud võiksid küll teistsugused olla.

Too ikka ise ju kuulsid kuidas pool klassi selle lõpu peale irnus...
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 18:35 9. Dets 2003

No see et emakeele õps seda ütles ei tähenda et ma nii ka teeksin. Kui midagi huvitavat saan kuskilt siis muidugi toon. Aga klassile meeldis see küll hästi(nad naersid juba siis kui ma ütlesin mis isa sussi seest leidis).
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 20:07 9. Dets 2003

Markus42 kirjutas:NMa viisin Kiviräha jutu kooli täna ja lugesin ette. Mu emakeele õpetaja oli mu emale(seepärast et ta on samas koolis õpetaja) öelnud et talle meeldib kui lapsed ise jutte toovad aga järgmised jutud võiksid küll teistsugused olla.

Esimest korda sai ennast kõverasse naerdud Kiviräha teksti peale. Teist korda sinu teksti peale. Tubli :)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 20:13 12. Dets 2003

Hehee! Kui sa juba selle üle naersid siis ma ütlen rõõmuga et mul lastakse see jõulupeol kogu kooli ees näidendina ette kanda. :) Lõbus eks.
Jah!
Markus
kükametsakolla

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll