Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kinnomineja kui kurjategija

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 20:37 7. Jaan 2004

Shalaya kirjutas:
Florian kirjutas:Tahtsid head, aga välja kukkus nagu alati ;)

Hm, sinu kommentaari lugedes jääb mulje, nagu oleks Mart tekkinud olukorras süüdi. Tegelikult olid Mardi kavatsused ju kõige paremad -

Ära ela üle, kõik osalpooled said sõbralikust nöökamisest aru, saa sinagi.
Ja tead, mis juhtus kassiga, kes kõndis libedal plekk-katusel -> alla kukkus ;) See näitab seda, et seal, kus elavad linnud, sinna pole kassi asi minna :D
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shalaya 20:46 7. Jaan 2004

Florian kirjutas:Ära ela üle, kõik osalpooled said sõbralikust nöökamisest aru, saa sinagi.
Ja tead, mis juhtus kassiga, kes kõndis libedal plekk-katusel -> alla kukkus ;) See näitab seda, et seal, kus elavad linnud, sinna pole kassi asi minna :D

Muidugi sõbralik nöökamine, lihtsalt kujutasin korraks ette, kuidas ma ise ennast sellises situatsioonis tunneksin.
Shalaya
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 21:09 7. Jaan 2004

Florian kirjutas:Ära ela üle, kõik osalpooled said sõbralikust nöökamisest aru, saa sinagi.

:?
Ma ilmselt ei kuulu osapoolte alla. Jäi mullegi mulje Mardi ründamisest või siis talle põhjendamatute etteheidete tegemisest.

"Aga las kassid tulla," noogutas Sõjatihane innukalt, "küll ma nad lendama õpetan. See on imelihtne."
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

PostitusPostitas ddt 18:33 15. Jaan 2004

uuk kirjutas:"Aga las kassid tulla," noogutas Sõjatihane innukalt, "küll ma nad lendama õpetan. See on imelihtne."

Kassike Peegel armastas aeg-ajalt pekiribadega täidetud praetud tihastega maiustada...
ddt
Seikleja

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll