Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kinnomineja kui kurjategija

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sharker 12:01 19. Nov 2003

ei tea.. mul on siiamaani õnnestunud nii oma nänni kui ka noakesega saali siseneda.. juttu sellest paljukirutud kägarkinost... (pty-pty-pty-üle-vasaku-õla) isegai neid mõlemaid matrixseid nii relõudi kui ka revulutsiooni, võib olla oli ka asi selles, et ma läksin seda vaatama laupäeva hommikul ning oli juba teine filmi kinos olemise nädal :?
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 15:07 2. Jaan 2004

Saatsin Coca Cola Plazale järgmise kirja:

Tervist,

Käisin 1. jaanuaril kell 19.45 vaatamas filmi "Sõrmusteisand: Kuninga tagasitulek". Mul jäi üks pilet üle, jätsin selle piletikontrolli kätte palvega, et kui keegi juhtub juhuslikult soovima sisse saada, et ta saaks seda tasuta. Üsna filmi alguses istus minu kõrvale noormees. Minu küsimuse peale, kas ta sai tasuta sisse, vastas ta, et talle müüdi poole hinnaga. Minus soov on, et too müüja teadvustaks, et see oli vale tegu.

Mart Kont
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 15:38 2. Jaan 2004

Naiivne piletimüüja ma arvan. :)
Viimati muutis Markus, 15:02 7. Jaan 2004, muudetud 1 kord kokku.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 22:18 2. Jaan 2004

Mart, palun informeeri laiemat avalikkust ka vastusest või selle tulemata jäämisest. Tõesti pakub huvi.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 12:49 7. Jaan 2004

Selline vastus tuli:

Lugupeetud Mart Kont
Juhus on kahetsusväärne, sest meie piletivärava turvatöötajal on keelatud enda juurde lubada jätta kinopileteid.
Uurimise tulemusena selgus, et inimene kes Teie piletiga teie kõrvale istus oli meie ühe asendustöötaja tuttav, kes tuli teda küsima ja keda seetõttu teadis nägupidi ka väravas olnud turvatöötaja. Turvatöötaja väitel pakkus ta sellele noormehele piletit tasuta. Miks antud noormees väitis Teile, et ta selle eest maksis, ei oska ma enne vastata kui mul õnnestub temaga rääkida. 
Vastan Teile kohe kui olen temaga kohtunud.
Kena uut aastat Teile,
Sisekontroll Piia Rossar 

Segane lugu.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 12:57 7. Jaan 2004

See on jama. Igaüks üritab teisele näpuga nädiata ja nüüd on turvamehe töökoht kaalul. Kas sa andsid pileti kassasse või turvamehele?
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 13:01 7. Jaan 2004

...Turvatöötaja väitel pakkus ta sellele noormehele piletit tasuta. Miks antud noormees väitis Teile, et ta selle eest maksis, ei oska ma enne vastata kui mul õnnestub temaga rääkida.... 

k6lab nagu v2ga h2dine vale...
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:05 7. Jaan 2004

Florian kirjutas:Kas sa andsid pileti kassasse või turvamehele?

Film oli algamas ja mul polnud aega seda kuhugi mujale anda kui nn piletivärava juures seisva naisterahva kätte ehk siis turvatöötajale. Nagu ütlesin, segane lugu ja äärmiselt tõenäoliselt tõde ei selgu.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 13:10 7. Jaan 2004

mart kirjutas:
Florian kirjutas:Kas sa andsid pileti kassasse või turvamehele?

Film oli algamas ja mul polnud aega seda kuhugi mujale anda kui nn piletivärava juures seisva naisterahva kätte ehk siis turvatöötajale. Nagu ütlesin, segane lugu ja äärmiselt tõenäoliselt tõde ei selgu.

Ilmselt saab turvatöötaja kinga ja asi tahe.
Elul on ilusa une nägu
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 13:28 7. Jaan 2004

On kaks võimalust. Noormees ei valetanud ja talle tõepoolest müüdi pilet poole hinnaga. Noormees valetas, mille põhjuseks võib olla näiteks see, et kuna ta oli kellegi tuttav, nihverdati ta sisse mingi keelatud nõksuga, minu küsimus müümise kohta tuli talle ootamatult ja tal ei tulnud ähmiga paremat valet pähe. Igal juhul on turvatöötaja asjasse segatud, vastasel juhul poleks see "tuttav olemine" selgunud.

Ma ei usu hästi, et ta lahti lastakse ja igal juhul polnud see asi, mida ma oma kirjas soovisin.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 16:14 7. Jaan 2004

mart kirjutas:Ma ei usu hästi, et ta lahti lastakse ja igal juhul polnud see asi, mida ma oma kirjas soovisin.

Tahtsid head, aga välja kukkus nagu alati ;)
Elul on ilusa une nägu
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 16:23 7. Jaan 2004

Florian kirjutas:Tahtsid head, aga välja kukkus nagu alati ;)

Selle kommentaari peale tunnen ennast küll täieliku luuserina :)
Aga asi pole veel lõppenud, mulle lubati veel vastata.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shalaya 16:38 7. Jaan 2004

Hm, sinu kommentaari lugedes jääb mulje, nagu oleks Mart tekkinud olukorras süüdi. Tegelikult olid Mardi kavatsused ju kõige paremad - anda mõnele fännile võimalus TASUTA eellinastusele pääseda.
Selles, et nii välja kukkus, on vastutavad CC Plaza töötajad. Kui turvatöötaja ei tohi niimoodi pileteid vastu võtta, oleks ta pidanud sellest Marti teavitama.

Mul endalgi jäi viimasel hetkel üks pilet üle ja üritasin sellele loetud minutid enne seansi algust omanikku leida, kuid ei õnnestunud. Kahjuks ei tulnud mul pähe seda lihtsalt CC Plaza töötajate kätte anda (kahjuks või õnneks :P ), nii et tühjaks jäänud kohta kasutasime meie seltskonna riiete ladustamiseks. :lol:
Shalaya

http://urbaanika.blogspot.com/
Shalaya
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jack 17:19 7. Jaan 2004

Shalaya kirjutas:

Hm, sinu kommentaari lugedes jääb mulje, nagu oleks Mart tekkinud olukorras süüdi. Tegelikult olid Mardi kavatsused ju kõige paremad - anda mõnele fännile võimalus TASUTA eellinastusele pääseda.
Selles, et nii välja kukkus, on vastutavad CC Plaza töötajad. Kui turvatöötaja ei tohi niimoodi pileteid vastu võtta, oleks ta pidanud sellest Marti teavitama.

teatud ringkondades kutsutakse seda valletamiseks. ega floriangi halba mõelnud. aga välja kukkus nagu alati...
(kurat ma olen õel :oops: )
small blue absence
jack
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 17:44 7. Jaan 2004

Läkitasin järgmise vastuse:

Austatud Piia Rossar,

Teie efektiivsus on muljetavaldav.
Eelmise kirja saatmisega ei tahtnud ma mainitud turvatöötajale
halba, soovisin vaid seda, et ta endale oma teost aru annaks.
Mõistan nüüd, et asi on keerulisem kui oletasin.
Minu palve on, kui seda on võimalik rahuldada, et turvatöötajale ja
mainitud noormehele sellest intsidendist tõsiseid ebameeldivusi ei
tekkiks. Mul oleks sellest kahju.

Kena uut aastat Teilegi,
Mart Kont
mart
Dominus Monstrorum

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll