Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Netikett

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas musttulp 14:26 22. Jaan 2004

Selle Black-jne. käitumine on ahistav ja argpükslik.

Selge, et selliselt toimetavat huligaani on kaasajal raske tabada. Äkki on lahendus selles, et need, kes teavad kes peitub selle nime taga, lihtsalt avalikustavad argpüksi pärisnime, et need, kellega ta suhtleb teaksid, millega tema näol tegemist on.

See looks muidugi pretsedendi.
musttulp
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:47 22. Jaan 2004

Vaatasin üle Blackdragoni praegu veel ligipääsetavad postitused. Tundub, et tal on Uugiga olnud tõsiseid lahkarvamusi LOTRi teemadel, millega tundub kaasnevat vähe huumorimeelt ning taipamine, et ta Uugile väitluskunstis tugevalt alla jääb. Nii et kui avalikult vastu ei saanud inimesele, kelle arvamus teda paistab et tõsiselt solvas, siis otsustas probleemi omamoodi privas ära lahendada.

Ainult hüpotees ja isiklik arvamus asjast :D
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Posija 17:16 22. Jaan 2004

musttulp kirjutas:Selle Black-jne. käitumine on ahistav ja argpükslik.

Selge, et selliselt toimetavat huligaani on kaasajal raske tabada. Äkki on lahendus selles, et need, kes teavad kes peitub selle nime taga, lihtsalt avalikustavad argpüksi pärisnime, et need, kellega ta suhtleb teaksid, millega tema näol tegemist on.

See looks muidugi pretsedendi.

Profülaktika mõttes soovitan suhtuda erilise umbuusuga kõigisse, kelle aliase esimene pool on black. Või samatähenduslik sõna mõnes teises keeles... :nike:
Tehtud!
Posija
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 17:24 22. Jaan 2004

Posija kirjutas: Profülaktika mõttes soovitan suhtuda erilise umbuusuga kõigisse, kelle aliase esimene pool on black. Või samatähenduslik sõna mõnes teises keeles... :nike:

Jah. Black on kahtlustäratav. Antud juhul siiski üsna tabav näidates ilmekalt nimetatud tegelase aju kärbumise astet. Vaatasin Shadow eeskujul ka selle tegelase postitusi. Soovitan kõigile. Saab nukrat nalja ja blackdragonist üsna hea ettekujutuse.
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas musttulp 17:51 22. Jaan 2004

Posija kirjutas:Profülaktika mõttes soovitan suhtuda erilise umbuusuga kõigisse, kelle aliase esimene pool on black. Või samatähenduslik sõna mõnes teises keeles... :nike:

Hr Posija ON provokaator.

Tegelikult kõlab minu nimi La Tulipe Noir, et vältida edaspidist segadust. Ja ma ei muuda oma nime Roosaks Tulbiks, isegi mitte selleks, et Teie, lugupeetav, end turvaliselt tunneksite.

Samuti arvan, et olete minu vastu lubamatult ülekohtune. Black-jne. võitlusviisid on minule vastuvõetamatud. Eelistan peeneid ja terav-meelseid relvi: kahvliga silma ja mürk külakaevu ei ole minu viis väljendada ébasümpaatiat.

Nagu ütles Gogol: ärge ajage munaputru segi Jumala anniga. :)
musttulp
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Posija 18:11 22. Jaan 2004

musttulp kirjutas:Hr Posija ON provokaator.

Tegelikult kõlab minu nimi La Tulipe Noir, et vältida edaspidist segadust. Ja ma ei muuda oma nime Roosaks Tulbiks, isegi mitte selleks, et Teie, lugupeetav, end turvaliselt tunneksite.

Samuti arvan, et olete minu vastu lubamatult ülekohtune. Black-jne. võitlusviisid on minule vastuvõetamatud. Eelistan peeneid ja terav-meelseid relvi: kahvliga silma ja mürk külakaevu ei ole minu viis väljendada ébasümpaatiat.

Nagu ütles Gogol: ärge ajage munaputru segi Jumala anniga. :)

Ma ei kahelnud hetkekski, et minu pisike torge hooletu elegantsiga pareeritakse. Mul on olnud meeldiv võimalus jälgida härra mõõgakasutust ning on tõenäoline, et mõnigi kaunis daam on tänaseks usaldanud Teile oma suguvõsa salatorked. Ma vabandan, et ma ei vabanda 8)
Tehtud!
Posija
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sharker 18:19 22. Jaan 2004

Hah :D, see on päeva parim: "ma vabandan, et ma ei vabanda" mega irw :roll: :roll: - heas mõttes muidugi ;)
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 18:21 22. Jaan 2004

Palun ärge loopige muda nii eest ega tagantselja.

Ja sel teemal:
manic kirjutas:
Surra kirjutas:ps kui keegi kedagi peaks näiteks ähvardama hakkama, siis saavad adminid asja politseile üle anda. selline võimalus lihtsalt, et teaksite arvestada.
ainuke miinuspunkt on et..
eks sa aja taga kedagi kellel on dynaamiline IP..

mm.. samas.. mis sa ikka kiusad ja taga ajad politseiga mingit 13-14 aastast pimedas toas kükitavat higist tatti, kes avastas, et ta võib "tõsiselt lahe" olla sõimates ja ülbitsedes netis kuna keegi (tema arust) ei saa talle midagi vastu teha..

Tõsi, taga pole mõtet kiusata, ent õppetunni andmise mõttes võiks seda teatud tingimustel siiski teha. Selliseid vendi reaalselt nagunii ei karistata, küll aga otsitakse üles ja pannakse seletust kirjutama. Näiteks tean, et mingi jutukas teatas kooli, et käidi sealt ropendamas arvutitunni ajal ja sellest piisas, et tüübid üles otsiti.

Dünaamilisi IPsid pidi saab rahvast üles leida ka. Seda siis võimuorganite kaudu, kel on õigus teenusepakkujatele päringuid teha või teoorias ka illegaalselt ja tuttavate kaudu.

Minu IP on ses mõttes näiteks küll raskem juhus, sest jaguneb umbes kolmekümne minu maja korteri vahel...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 18:36 22. Jaan 2004

posija syytu nali sai tähelepanuväärselt palju vastukaja ;) ...
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 18:47 22. Jaan 2004

Misiganes, kõik mis viis sellise nõtke fraasini nagu seda on "ma vabandan, et ma ei vabanda", on vajalik ja põhjendatud. Võib olla vaadeldav ka viljaka pinnasena, milline on möödapääsmatu sellise imelise taime kasvatamiseks. Foorum on kohati nagu lilleaed. :)
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas manic 18:58 22. Jaan 2004

Irve kirjutas:Minu IP on ses mõttes näiteks küll raskem juhus, sest jaguneb umbes kolmekümne minu maja korteri vahel...
nu ja minu oma on lausa terve aleviku peale ära jagatud :p

kuid see selleks.. ja kas tõesti on kellelgi viitsimist mõne 'kirehoos' närvitseva lapse pärast võimude poole pöörduda?

mm..
ning mulle meeldib.. See Tulp Must.. väga meeldib..
manic
ekslev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas musttulp 8:48 23. Jaan 2004

Posija kirjutas: Ma vabandan, et ma ei vabanda 8)

Jah, see kalambuur on tavaliselt täitnud oma eesmärgi, kuid siiski...

...härrasmehed ei vabanda, sest nad ei tee kunagi midagi sellist, mille pärast tuleks vabandada.
musttulp
Meister

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll