Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kollid, elukad, olendid...

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 18:23 8. Jaan 2003

Nazgul? on äkki suht lähedane olend varjudraakonile?
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 18:27 8. Jaan 2003

Ei vaata, Dister kulla seltsimees. See käib ikka niimoodi seal Wissardsite juures, et

1) võtad mingi teada-tuntud ?effi olendi nime: elf

2) võtad mingi teada-tuntud seffi sõna: night (night alati myyb!)

3) topid nad kokku: night+elf=night-elf

4) lased ostingumootorist läbi:
WARNING! Trademark registrated by: Blizzard enetertainment WARNING!

5) nii, nyyd ostid yhe teise teada-tundtud seffi sõna: stalker

6) yhendad night+stalker+elf= nightstalker elf

Ja nii ongi syndinud uus, jõle ?eff ja mystiline rass Nightstalker Elf. Nii. Boonused: ta saab Detect Soundi kohe alguses paar ränki ja "move silently" on ka kõva ja iga kuues tase saab tema ilgelt special "nightstalker backstab" (täheldad taaskord sõnadekombinatsioone?) räigelt dämmi juurde.

Voila. Lettidele!
Marat Sar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 18:27 8. Jaan 2003

SULI- see on jah suht õige suund:) Veel veidi ja me jõuamegi pärale:)
....suller, kelm,...->
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 18:35 8. Jaan 2003

molkus, mölakas, pettur, suller, kalkar, - lugege "9 muinasjuttu" :)
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 18:37 8. Jaan 2003

Või kuulake eesti politseisaateid.

Pärast vanamammile kirve kõhtu kinnitagumist ja väikelapse laudauksele ristilöömist viis politsei riiukuke (pahareti, uljaspea) jaoskonda auru välja laskma.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elea 3:53 9. Jaan 2003

aga miks pikanäpumees, naistel ju ilusad sihvakad sõrmed. ning larpil jooksevad ummisjalu pidevalt mingid pikanäpuneiud ringi. minagi ohvriks langenud. või siis pikanäpu(kesksugu)

Kes see rääkis, et bardid on sulid ja loodrid. bard on puhtalt nihilistlik intelligent, kes tinistab metsaserval oma harfi ja lõbustab inimsi. raha teenib ka ausalt, kui tal seda yldse vaja on. aga jah, ka barde on igasuguseid--ka sullereid.

shadowbard
Elea
Vanem õpipoiss

PostitusPostitas asdf 13:02 9. Jaan 2003

(h)uuslar – võrukael, kelm (Iis Trv Krk Hel Kam Ote San Kan Urv)
eris, erits - kelm (Kuu IisR Mus Rei Kad Iis; Nõo Võn Ote Kan Urv Krl Har Rõu Vas)
kalbak(as) - hulgus (Jõe Lüg Jõh Aud Hää Jür Kad Sim Kod Lai Plt Pil KJn SJn Trv Hel Ran Kam Ote Kan Urv Plv Vas Räp)
roidus - hulkur (Kod Pal Krk Ote Kan Urv Rõu Plv Vas Räp Se)
hurjet, hurju – hulgus, päevavaras (Har)
võhlats - hulgus (Rõu)
üökunnar - ööhulgus (Kuu)
roit - hulkuja (Kod)
roitma, roitama – saaki otsides hulkuma (Kuu Hlj Kod Pal Trv Hls Krk Hel Ran Nõo Kam Rõn San Kan Urv Rõu Plv Vas Räp Se Lut)
asdf

PostitusPostitas oop 19:24 9. Jaan 2003

Elea kirjutas:Kes see rääkis, et bardid on sulid ja loodrid. bard on puhtalt nihilistlik intelligent, kes tinistab metsaserval oma harfi ja lõbustab inimsi. raha teenib ka ausalt, kui tal seda yldse vaja on. aga jah, ka barde on igasuguseid--ka sullereid.

Ausalt? AUSALT? :D
Mis, bard tassib telliseid või?!? :lol:
No kui bardid ausalt tööle hakkavad, myyn mina kyll pileteid! :roll:

Selles ju asi ongi, et bard tegeleb kogu elu asjadega, mis talle mõnusad tunduvad (pillitinistaminest kaardimänguni) ja usub siiralt, et inimesed peavadki talle selle eest raha andma. Aus töö - phäh!
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elea 5:10 10. Jaan 2003

suisa kahju kohe, et sa arvad, et bardide muusika põle raha väärt. kena tunnike turuplatsil ja eine kõhus. pealegi on nad metsaelu ja rännakuga suhteliselt tuttavad.
Egas intelligent tassigi kiva.
Elea
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 10:13 10. Jaan 2003

IrW, paraku pole ma fantasy's isiklikult kohanud mõnda bardi kes muusikakoolis oleks pillimängu ära õppinud... kes selliseid ikka kuulab, pigem makstakse selleks et ta vait oleks, ja söödetakse selleks ,t bard laulda ei saaks :)
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elea 4:08 13. Jaan 2003

Võibolla olete selliste bardidega mängind, minu bard kyll äss flöödimängus. Ja õppiski täitsa ise. Eks noor Mozart polnd ka muusikakoolis käind kui sümfooniad lendasid nigu varrukast. Eks too bard ole kyll rohkem laadaplatsi meelelahutaja, aga see tõesti ei tähenda, et amet pole käpas.
Elea
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 16:26 13. Jaan 2003

DMi t6lkimise probleem sai oma teema
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marduk 11:13 14. Jaan 2003

Elea kirjutas: Eks too bard ole kyll rohkem laadaplatsi meelelahutaja, aga see tõesti ei tähenda, et amet pole käpas.

Huhh, mina ntx kyll nii bardidest ei arva. Arvan et bardid kasutavad oma ajurakke sama tugevasti kui k6ige targem wizard, ainult eesm2rk on neil natukene teine. Tuginen, hiljuti kuskilt loetud, bardide positsioonile Drowde maailmas. Underdarkis pidi umbes nii olema, et bardide k2es on mingi salap2rane v6im millist maja ylespoole aidata, keda kukutada. Loomulikult saavad nad juhiseid m6ne tugeva matrooni k2est. Kuid m6nes m6ttes on sellel ju mingi t6ep6hi all. Minuarust ka t2iesti suvalise kuninga populaarsus oleneb suuresti bardidest. V6rdleks neid t2nap2eva estraadi inimestega (kuigi eestis neid vist v2he j2rele j22nud), kes l2bi nalja ja laulu r22givad t6tt :D
Marduk
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 11:19 14. Jaan 2003

Vanasti oli kuninga juures selline tegelane nagu Narr....

Mitte estraadimehed vaid PR mehed :P
elik propagandamasinistid ....
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arlis 15:32 14. Jaan 2003

Peaaegu klassikaline bard :) :arrow: Francois Villon
http://www.zone.ee/tammsaare/villon.html
Mina olen kunstiharidusega inimene, mulle meeldivad ilusad inimesed ja noor inimene on ju ilus — loodus ongi loonud noored seepärast kauniks, et neid hoitaks, armastataks ja aidataks suureks kasvada!
arlis
Kartulimedali laureaat

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll