Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Warcraft II ja III

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Warcraft II ja III

PostitusPostitas Zenthar 19:26 19. Dets 2002

Kas keegi yldse mängib neid?
Kumb on Parem kas II v6i II?
Mida yldse arvate?
Zenthar
Haldjate sõber

PostitusPostitas Valge Ork 0:06 20. Dets 2002

Väga hea teema, saan ka natuke lõugu laiutada...

Üldiselt, idee poolest oli WarCraft I minu arvates kõige vingem, kuigi graafika poolest on ta tänaseks kiviaeg.

WarCraft II-e tulid juurde need neetud naftapuurtornid, kahurid, zeppelin'id ja krt teab mis lendavad masinad, mis minu arvates ühte Fantasy mängu üldse ei sobi... Oleks võinud ikka keskaja juurde jääda...
ja mis on kõige kurvem küll - hundiratsanikud löödi minema...

Ning nüüd siis War III - hundiratsanikud on tagasi, see on väga kena, samuti on on uued rassid: Ööhaldjad ja Koolnud päris... stiiilsed. Aga jällegi on päris palju kummalisi uuendusi, mis mulle mitte ei meeldi: Mulle tundub, et Orkirass on nüüd segu Põhja-Ameerika indiaanlastest (Taurens, Shamans), jaapani samuraidest (BladeMaster) ja krt teab, kust need Wyvern'id ja Kodo elajad tulnud on... Mulle igatahes meeldisid orkid rohkem enne, kui nad avastasid oma "samanistlikud" juured...

Ja siis need kangelased... minu arvates teevad mängu natuke raskemaks

Eh... Autocast'i võimalus võiks küll kõikidel loitsudel olla.

Heakene küll, kaua ma ikka mölisen.
"...Their warriors wielded aXe and spear
with deadly proficiency, while others
rode dark wolves as black as The Moonless Night."

- WarCraft Saga
Valge Ork
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Friizuurikas 2:33 20. Dets 2002

war 1 oli kunagi üks esimesi häid strateegaiamänge dune'i kõrval mida sai mängitud ja tegelikult jälle dune'i kõrval ka jäänud üheks parimaiks.

War 2 oli jälle uus ja huvitav, muidugi heaks tegi selle just võrgutugi, ehk sai üle neti vastastega jõudu katsuda ja see annab strateegiamängule kõvasti juurde. :P

War 3 oli minu jaoks päris suur pettumus. Räägiti enne mängu tulekut sellest palju, nii et ootasin midagi sensatsioonilisemat. Aga noh tegelikult pole suurt midagi muud, kui et kangelased saavad võimeid kasutada ja 2 uut rassi, kuid mängitavuse koha pealt on isegi kerge tagasiminek toimunud. Muidugi movi-ed mis screnariode vahel olid meeldisid kül. Mängisin singelplayeri läbi, clipid nähtud ja nüüd plaat vedeleb niisama, ei kutsu enam mängima. :(
Ainus asi mis meeldivalt üllatas oli haldjate rass, nende puulaadsed majad ja võime metsa ellu äratada. :)
Friizuurikas
Õpipoiss

PostitusPostitas Paganarh 11:15 20. Dets 2002

WarCraft I - muidu oli peris hea a ebameeldivaks tegi seik, et selekteerida sai niivähe üksusi korraga (ma enam ei mäleta, kas oli 4 või koguni üks?). anoh, see on üldine Blizzardi stiil. StarCrafti "veteranina" sai selle piiratud arvu selekteerimisega ära harjutud... kuigi zergide vastu töötas see valusalt (zergidel arvuliselt rohkem üksusi) see selleks, libisesin eemale teemast :rolle:

WarCraft II - See oli Red Alert'i kõrval nr.2 mäng mida LAN'is mängitud sai. Red Alert meeldis rohkem, aga siis kui too kopa ette viskas, võeti W2 ette :) sain ikka haledalt lutti alati (ei mina oskand õieti neid maagiawussysid kasutada- lendasin alati kirve & katapuldiga peale :lol: )

WarCraft III - vat sellega on nii, et ei mina viitsinud 2. episoodist kaugemale hakkida ennast. jõle imelik mäng. confusing. aga videod on über, nagu ikka a'la Blizzard :)

/me ootab parem C&C: Generals'i väljatulekut 8)
eh
Paganarh
Shamaan

PostitusPostitas TarvyRules 20:40 21. Dets 2002

war 3 mängisin, hea mäng
TarvyRules
Vandersell

PostitusPostitas Külaline 20:36 22. Dets 2002

minu arust on warcraft III parem graafika on hea ja üldse on raskem :evil:
Külaline

PostitusPostitas Paganarh 12:05 24. Dets 2002

heh. maeitea paljud teist WIII netis mängind on, a tuleb tuttav ette? :lol:
http://www.penny-arcade.com/view.php3?d ... 7-26&res=l
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bandiit 16:24 25. Dets 2002

Warcraft III on kohe kindlasti parem. Siin ei ole mitte mingit kahtlust.

ilus graafika ja story on kah päris hea.
Yks parimaid strateegia mänge mis on yltse tehtud.
Bandiit
Valguse hoidja

Re: Ise ka...

PostitusPostitas Valge Ork 16:39 25. Dets 2002

Jah, stooril pole tõesti viga.

Muide tekkis selline huvitav küsimus, et kas keegi on lugenud neid nn "Blizzard'i novelle": WarCraft: Day of the Dragon, WarCraft: Lord of the Clans ???
"...Their warriors wielded aXe and spear
with deadly proficiency, while others
rode dark wolves as black as The Moonless Night."

- WarCraft Saga
Valge Ork
Asjatundja

PostitusPostitas oop 21:43 25. Dets 2002

WC3 on tõesti ontlik.
Mingid kakud väljamaal virisevad. Ei jaga pooli asjugi.

Aga neid raamatuid tahaks tõesti näha. Ehku peale ei hakka ju ostma kah, nii palju mul see ometi ei sygele. Kui kellelgi on, ehk laenab?
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Paganarh 15:14 26. Dets 2002

ma tahaks pigem StarCrafti raamatuid. tellin kuu-paari pärast ära kah 8)
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas montoron 17:02 5. Jaan 2003

ma m2ngin praegu Warcraft3 minu arust p2ris hea... :) :) :) :) :)
montoron
Seikleja

PostitusPostitas Paganarh 11:55 6. Jaan 2003

montoron kirjutas:ma m2ngin praegu Warcraft3 minu arust p2ris hea... :) :) :) :) :)

montoron, seltsimees, sul on nagu mingi põhjus et sul 5 smiley't igal postil taga on? :) lihtsalt nagu uudishimust küsisin.
a teemast... Warcraft suxxs, StarCraft roxxs. SC stoori on lihtsalt nii hea et WC ei jõua järele. WC'le vesi peale! :lol:
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

Re: Warcraft II ja III

PostitusPostitas DeeFlou 13:14 12. Jaan 2003

Zenthar kirjutas:Kas keegi yldse mängib neid?
Kumb on Parem kas II v6i II?
Mida yldse arvate?

ma mängin praega 3-me ja midagi halba pole öelda ;)
Just keep on rolling...
DeeFlou
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas montoron 2:12 19. Jaan 2003

Paganarh kirjutas:
montoron kirjutas:ma m2ngin praegu Warcraft3 minu arust p2ris hea... :) :) :) :) :)

montoron, seltsimees, sul on nagu mingi põhjus et sul 5 smiley't igal postil taga on? :) lihtsalt nagu uudishimust küsisin.
a teemast... Warcraft suxxs, StarCraft roxxs. SC stoori on lihtsalt nii hea et WC ei jõua järele. WC'le vesi peale! :lol:

WcIII stoori pidi olema nii hea et h2kkerid m2ngisid(vad) aint stoori p2rast... (rumors) s6bralt kuulsin :) :)
montoron
Seikleja

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll