Leht 1 koguhulgast 1

Mood

PostitusPostitatud: 13:58 18. Sept 2003
Postitas hallsilm
Nägin täna ühte tundengineiut, kes kandis peaaegu samasugust maagirõivastust nagu oli ühes PHB raamatus kujutatud Dalamaril.

Kuipalju keegi teist kasutab spetsiaalselt larpiks tehtud või fantasyst inspireeritud riideid ka igapäevases elus ja kuidas nende peale teised reageerivad?

PostitusPostitatud: 15:07 18. Sept 2003
Postitas Elendil
Vahepeal käisin oma tabardiga linna peal ringi... lihtsalt kuna see on hea mugav ja õhuline. Rahvas midagi erilist ei arvanud. Mõni vaatas viltu, aga muidu ei pandud tähele.

PostitusPostitatud: 15:18 18. Sept 2003
Postitas surra
tabardi taolisi asju saab jah suht lihtsalt kasutada osana igapäevariietusest.
näeb suht hea ja omapärane välja.

PostitusPostitatud: 15:38 18. Sept 2003
Postitas Priist
chloe kingitud villase "larpi jaoks" - särgiga sai vahepeal kogu aeg ringi käidud. Üpris multifunktsionaalne pealekauba - piisavalt soe, et jahedal päeval külm ei hakka, piisavalt hea ventilatsiooniga, et soojal päeval palav ei hakka...

Pluss ma sain oma kaunist viikingilaevaga sõlge ka seal juures kanda...

PostitusPostitatud: 16:40 18. Sept 2003
Postitas Shadow
Mängudele on teinekord selga pandud (drägonit ma mõtlen). Esimesed kostüümid saigi tehtud drägoni charide jaoks. Ahjaa, ratsamatkal oli seljas.
Ning oma supermõnusa sametkeebiga sai Hansapäevadel ringi liigutud. Kindlasti kusagil veel, aga peast ei mäleta.

PostitusPostitatud: 17:09 18. Sept 2003
Postitas lendya
hmm. keskajast inspireeritud riietega on ikka ringi käidud. ning ilma oma keebita ma kyll hakkama ei saaks :) linnapeal, larbil, igalpool. kuid näiteks oma primitiivi kostyymiga on kyll ainult korra kohalikus poes käidud. :)

PostitusPostitatud: 17:34 18. Sept 2003
Postitas Xelyn
Maagirüü sobib ideaalselt unisele inimesele...ehk siis hommikumantlix :rolle:

PostitusPostitatud: 17:42 18. Sept 2003
Postitas Irve
Mina kasutan pastleid, villasest riidest pükse ja linast särki+oburaudsõlge folgirõivastusena.
Lisaks on mul üks kootud chain (millele APde mitteandmist ma vist iial ei andesta), mis on ülimalt soe. Seda kasutan talvel kui ei köeta. Minu maagimantel on ka mõnusa hommikumantli mõõtu, aga hetkel on elurütm selline, et pole mõtet seda kasutada.

Ja mul on kahju, et kapuutsid moes ega kohased pole, sest mu villane on täiesti ülim asi mida talvel sooja saamiseks kandma peaks.

PostitusPostitatud: 17:52 19. Sept 2003
Postitas Tinz
Mina olen end jälle paar korda avastanud sellelt, et olen nö. tsiviilriided LARPile selga tõmmanud, nii et need sinna sobisid ja ükski larpar viltu ei vaadanud. Pärast mängu ürpi takseerides olen jõudnud otsusele, et ma olen ikka hilpharakas küll, selliste asjadega käin ringi.

PostitusPostitatud: 17:56 19. Sept 2003
Postitas sondor
mul on punane müts.

PostitusPostitatud: 13:35 20. Sept 2003
Postitas chloe
Tinz kirjutas:Mina olen end jälle paar korda avastanud sellelt, et olen nö. tsiviilriided LARPile selga tõmmanud, nii et need sinna sobisid ja ükski larpar viltu ei vaadanud. Pärast mängu ürpi takseerides olen jõudnud otsusele, et ma olen ikka hilpharakas küll, selliste asjadega käin ringi.

Sama siin. Mõtlesin valmis ja lasin õmmelda velvetist tumesinise mantli linna peal käimiseks, n.ö reaalseks eluks, aga inimesed vaatavad vist veidi imelikult. :rolle:

PostitusPostitatud: 21:01 20. Sept 2003
Postitas Oberon
sondor kirjutas:mul on punane müts.


Mul on täna uued sokid jalas.

PostitusPostitatud: 2:57 21. Sept 2003
Postitas logerin
k2isin mingi n2dal aega, LARP jaoks 6mmeldud linase s2rgiga ringi, olemine oli v2gagi positiivne. Muidu olen k2inud kildiga korra linnapeal ja koolis 1.sept ja ei kurdaks, tahaks veel :)