Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Marat vastab

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 23:34 18. Sept 2003

Marat Sar kirjutas:
Priist kirjutas:Oojaa... Me ootame :) Ja mäletad, mult laenasid sa ka ju tookord sajalise ;)

Millal KURAT ma sult soida jõudsin laenata? Ära jama...

Noh, proovida tasus ikka... :)

Oeh, nostalgia tuleb peale... Ammukadunud kangelane taas tagasi, tema küsimas ja meie vastamas, mis on vahepeal juhtunud ja kes millega hakkama saanud... Lisaks ka mõni lause seda, kui tore oli ikka "vanal heal ajal"... oeh... Jaa... vat olid ikka ajad...

Priist - Tuntud oma nostalgilis-melanhoolsete meeleolude poolest...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:54 18. Sept 2003

Hiilin, kullakesed, hiilin - drägunis ja mujalgi :)
Täna näiteks polnud meil siin Tartlandis elektrit ega midagist. Ainus heledam laik pimeduses paistis akna poole vaadates. Kas ma selle eest ja pärat kaks aastat (1989-1990) vahetpidamata laulsin? Kas me selle pärast seisime balti ketis ja saatsime Ignalina Aatomielektrijaama positiivset energiat? Ei. Aga see pole kuigi oluline hetkel :)
Mina, mõistagi olen nagu maakera - alati olemas.
Muide, Marat-poeg, Sa siis nüüd Lõunaosariikidest ametlikult pagenduses ja mitte kunagi ning mitte mingil tingimusel kohatav? Viimasest oleks kahju. Ei, ära mitte unistagi sellest, et miski metsik lein oleks aga...
ratastoolis vanainimesel oleks vägagi hea meel veidi juttu puhuda.
Nii krambivabalt.
Et kui juhtud siia kanti, siis võid teada anda. Enne ülesandmist ma ikka uurin palju Su pea eest hetkel saab. Võid olla kindel, et üles ja ära andes saan ma sellest mingit reaalset kasu. Väiklastele pakkumistele ei reageeri. Samas ma näen võimalust vajadusel profitit lõigata.
Et oled oodatud peaks siia lõppu sobima igati ning on ka ilmselt siiras.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

PostitusPostitas Anonüümne 2:23 19. Sept 2003

uuk kirjutas:Hiilin, kullakesed, hiilin - drägunis ja mujalgi :)

Nii-nii. Kas on jälle tibude lugemise aeg :) Ja-jaa, see ju sõjatihane! Aga kelle sõda ta sõdib? Kelle pilli järele tantsib? Kelle kooreüraskeid nokib? Igal juhul, ole tervitatud, nokkloom! Tagasi karvaste ja suleliste, koorikuliste ja koorealuste seltsis!
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 8:21 19. Sept 2003

uuk kirjutas:Enne ülesandmist ma ikka uurin palju Su pea eest hetkel saab. Võid olla kindel, et üles ja ära andes saan ma sellest mingit reaalset kasu. Väiklastele pakkumistele ei reageeri. Samas ma näen võimalust vajadusel profitit lõigata.

Jajaa, ratastoolis vanainimesteni jõuavad uudised hilinemisega. Marati pea eest ei anta enam punast pennigi, sest pea on rehabiliteeritud. :)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 9:36 19. Sept 2003

Shadow kirjutas:Marati pea eest ei anta enam punast pennigi, sest pea on rehabiliteeritud. :)

See, et Sina enam ei anna pole kuigi määrav.
Ehk annab keegi teine ja alati võib selle ju ka meie enda Turuplatsil müüki panna.
Mõelda vaid milline ainukordne ning kirgaste mälestustega seotud meene.
Üks parimatest võimalikest kaunistustest iga korraliku Seiklejahinge kamina kohale.
Seega - kuigi pea on rehabiliteeritud, pole ta kaotanud oma museaalset ja dekoratiivset väärtust. Pigem vastupidi.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 9:51 19. Sept 2003

te talle mauseleumi avada ei taha? :cry:
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 12:14 19. Sept 2003

Sellist muumiaga mausoleumi või? Et meie oma undead?
Oh vabandust, vabandust - tegelikult ma ju pidin ütlema, et ebasurnu.
Hmmm...

vajub mõttesse ning hakkab unistama... "siis oleks ettekääne olemas mausoleumi või lausa antikatedraali kavandamiseks... võiks teine olla asfaldist ja mõne parkla all... selline must, masendust ja õõva tekitav... avamispidustustega ja puha... edaspidi oleks olemas koht igapäevaste eriti hämarate rituaalide läbiviimiseks... klubiruumid saaks ka sama laksuga...hullkristlastel oleks mille vastu võidelda - sest kes see neile ütleb millega päriselt tegu on, välja näeb ju nagu teadagi mis..."
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 17:56 21. Sept 2003

uuk kirjutas:Hiilin, kullakesed, hiilin - drägunis ja mujalgi :)
Täna näiteks polnud meil siin Tartlandis elektrit ega midagist. Ainus heledam laik pimeduses paistis akna poole vaadates. Kas ma selle eest ja pärat kaks aastat (1989-1990) vahetpidamata laulsin? Kas me selle pärast seisime balti ketis ja saatsime Ignalina Aatomielektrijaama positiivset energiat? Ei. Aga see pole kuigi oluline hetkel :)
Mina, mõistagi olen nagu maakera - alati olemas.
Muide, Marat-poeg, Sa siis nüüd Lõunaosariikidest ametlikult pagenduses ja mitte kunagi ning mitte mingil tingimusel kohatav? Viimasest oleks kahju. Ei, ära mitte unistagi sellest, et miski metsik lein oleks aga...
ratastoolis vanainimesel oleks vägagi hea meel veidi juttu puhuda.
Nii krambivabalt.
Et kui juhtud siia kanti, siis võid teada anda. Enne ülesandmist ma ikka uurin palju Su pea eest hetkel saab. Võid olla kindel, et üles ja ära andes saan ma sellest mingit reaalset kasu. Väiklastele pakkumistele ei reageeri. Samas ma näen võimalust vajadusel profitit lõigata.
Et oled oodatud peaks siia lõppu sobima igati ning on ka ilmselt siiras.

Oh seda va sydantsoojendavat trägunit. :)
Mul on plaanis kolmapäev-neljapäev kohale hiilida tegelikult. Siis võiks ju õlled teha ja niisama möödaminnes arutada ka mõndasid professionaalseid teemasid. Mul nimelt ikka veel on mingid haiglased illusioonid keskhariduse omandamise koha pealt säilinud seal va Tartu Kunstikas. Juhul muidugi, kui sondor seda nädalavahetuse jooksul leekide ryppe pole usaldanud. Privame.

P.S. Kui nyyd oop kah tuleks ja sooja sõna ytleks... Oehhh... aga seda nyyd vaevalt oodata on..

:rolle:
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll