Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kuidas peax nägema välja normaalne rääkimine foorumis??

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

kuidas peax nägema välja normaalne rääkimine foorumis??

PostitusPostitas nihtcrawler 15:49 25. Aug 2003

kas keegi on näinud kuskil mõnda näidet või reeglite lehte mul on probleem et teiste arust ma ei oska rääkida... ja mu eesti keel lonkab mida veel äkki varsti olen mina bin laden....
: vot nii...
nihtcrawler
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hel 15:58 25. Aug 2003

Lihtsalt kobisen natukene...

Mina iskilikult suhtlen foorumis teistega kirjalikul teel. Ei räägi vaid kirjutan. Ja reegleid õppisin kõigepealt oma kalliste vanemate käest, siis koolis ja nüüd vaatan üht-teist veel omal käel ka üle sellistest raamatutest nagu "Eesti keele ortograafia" ja "Eesti keele sõnaraamat" ja.....oh, neid oleks veel üksjagu, kust seda väärtusliku oskust (kirjutamist) omandada saab.

Kallis nihtcrawler, ega sa ei ole mõelnud selle peale, et võibolla ei oleks keegi sinu kirjaviisi vastu NII vaenulik olnud, kui see oleks olnud kergesti arusaadav ja lihtsalt loetav?

Edasisteks ponnistusteks eesti keele valdkonnas edu soovides...! :)
Viimati muutis Hel, 16:48 25. Aug 2003, muudetud 1 kord kokku.
Kas sa usud, et sa suudad või sa usud, et sa ei suuda, sul on täiesti õigus. – Henry Ford
Hel
Tõeotsija

Kasutaja avatar

Re: kuidas peax nägema välja normaalne rääkimine foorumis??

PostitusPostitas Elendil 16:23 25. Aug 2003

nihtcrawler kirjutas:kas keegi on näinud kuskil mõnda näidet või reeglite lehte mul on probleem et teiste arust ma ei oska rääkida... ja mu eesti keel lonkab mida veel äkki varsti olen mina bin laden....

nii võiks asi välja näha:

Kas keegi on näinud kuskil mõnda näidet või reeglite lehte? Mul on probleem, et teiste arust ma ei oska rääkida... ja mu Eesti keel lonkab, mida veel, äkki varsti olen mina Bin Laden...
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tinz 16:31 25. Aug 2003

Kusjuures... Ma juhin tähelepanu, juhuks kui keegi pole ise veel märganud: tegemist pole mitte NiGhtcrawleri ehk öise roomajaga, vaid Nihtcrawleriga. Seega, kui lisada veidi saksakeelset fantaasiat ja imaginiaarne C, saaksimegi "mitteroomaja". Mine võta kinni ;)

Aga noh, see läks puhta norimise kilda. Võtta irooniaga segatult kolm korda päevas.
Tinz
mõtlev Pagas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oliverk 16:38 25. Aug 2003

1. Ära muuda sõna lühemaks nagu....ngu kle.....ei saa aru mis inimestel täishäälikute vastu on :) (Arvatavasti tahetakse lühendada kirjutamisvaeva kasutades neid lühendeid)
2. Ära muuda oma teksti mingiks segukeeleks nagu whatta kes loll n00b tuleb sealt...
3 Kirjavahemärgid...
Olgu see läks nagu õpetuseks aga noh TEGELIKULT on see ju nii
Oliverk
Meister

PostitusPostitas oop 16:45 25. Aug 2003

Hm. Ma mõtlin, et pigem "eimilleskiroomaja"...
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Anonüümne 16:59 25. Aug 2003

Elendil kirjutas:
nihtcrawler kirjutas:kas keegi on näinud kuskil mõnda näidet või reeglite lehte mul on probleem et teiste arust ma ei oska rääkida... ja mu eesti keel lonkab mida veel äkki varsti olen mina bin laden....

Kas keegi on näinud kuskil mõnda näidet või reeglite lehte? Mul on probleem, et teiste arust ma ei oska rääkida... ja mu Eesti keel lonkab, mida veel, äkki varsti olen mina Bin Laden...

Või siis hoopis nii:

Kas keegi on kusagil mõnda näidet või reeglite lehte näinud, mis aitaks lahendada mu probleemi? Inimesed väidavad, et ma ei oska kirjutada ning mu eesti keel lonkab ja mida kõike veel. Äkki olen varsti bin Laden?

[Ei hakanud pregu seda •reeglite lehte• muutma.]
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 17:40 25. Aug 2003

Iseenesest oli oma kirjutisi terroriga kõrvutav võrdlus väga tabav, kuid see selleks.
Samas oleks tore, kui iga uue samamõttelise küsimuse jaoks uut teemat ei püstitataks.
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas inc 18:02 25. Aug 2003

Elendil kirjutas:

Informatiivseks otstarbeks: eesti keel käib väikese tähega. Kõik kultuurilises kontekstis olevad nimed (nt. eesti keel - räägitava keele mõttes) on väikese tähega.
inc
inc
Saladuslik vandertroll

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 18:08 25. Aug 2003

TÄHENÄRIJA :2:

ma ootasin, millal keegi seda märkab.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 18:26 25. Aug 2003

Lisaks soovile foorumis rääkida peaks olema ka, mida öelda ;)
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 18:39 25. Aug 2003

Shadow kirjutas:Lisaks soovile foorumis rääkida peaks olema ka, mida öelda ;)

ja siis peavad kindlasti olema ka nahkpüksid ja velvetkuub ja nii edasi...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 18:46 25. Aug 2003

et sa edaspidi kasutaksid nimekuju, Usamah ibn Ladin, nii on eesti kirjakeeles õige. (infoallikas Eesti-Araabia selts). " bin Laden" on kitsa silmaringiga anglofiilidest ajakirjanike käkerdis. :D

Kuidas aga peaks nägema välja normaalne rääkimine foorumis, hehee keegi nõuab juba vastavat seadust TOM-is ja Delfis...niiet varsti tähendab võitlustandrile sisenemine automaatset seaduserikkumist :roll:

http://www.delfi.ee/news/comment/commen ... id=6200862
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 19:20 25. Aug 2003

inc kirjutas:Informatiivseks otstarbeks: eesti keel käib väikese tähega. Kõik kultuurilises kontekstis olevad nimed (nt. eesti keel - räägitava keele mõttes) on väikese tähega.

Muide, kas seda reeglit vabaks ei lastud? Kui õigesti mäletan, siis Tallinna kilud ja Kölni vesi legaliseeriti ära.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 19:33 25. Aug 2003

Selle artikli esimene kommentaar vamistas mulle täeliku pettumuse.
Ei olnudki, et "Käige tsiribiribimmi kuradi tsiribiribimmimaiad tsiribiribimmijad. Tsiribiribimm."
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll