Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kas sinul on nimes juba number?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas sinul on nimes juba number?

Jahh!
13
17%
Ei!
53
69%
Ei, aga tahaksin
11
14%

Hääli kokku : 77

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 13:25 27. Aug 2003

ohpuu kirjutas:teine tähelepanek: lihtsalt Üks, Kolm ja muud sellised sobivad pigem nime algusse. ja pigem omastavas käändes kui nimetavas. Kolme Karu Rammuga Mees. kuigi Sada Lammast oleks ka lahe nimi. või Tuhat Eeslit.

See meenutab mulle silti ühest Tartu linnaliini bussist:

Teid teenindavad 500 hobust ja 1 eesel...
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 19:24 27. Aug 2003

Tegelikult oli see selline: "Hier arbeiten 500 Pferde und 1 Esel"

Närigem tähti :D
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 23:09 27. Aug 2003

Oot aga mis vahest seal on? Ei, tõsiselt? MIS vahet seal on, kas minu nimes on number või ei ole? Ma võin ka vabalt dreampiller84 olla ja oleksin ikka mina. On see siis tõesti nii häiriv? Ja miks?
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 6:13 28. Aug 2003

Juube kirjutas:Tegelikult oli see selline: "Hier arbeiten 500 Pferde und 1 Esel"

Närigem tähti :D

Ah et ka sina nägid :lol:
Shadow
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas oop 6:58 28. Aug 2003

Tegelikult on mul kah nimes kaks nulli, ag keegi ei ole õnneks märganud... :rolle:

Tegelikult on raunok1 nagu see kõige huvitavam juhtum. Ma saan aru, kui mingit kasutajanime hakatakse nummerdama selle pärast, et ilma numbrita on juba võetud. Nt Pets, Pets1, Pets2, Pets3 jne. Aga kas meil oli siis kuskil juba ilma numbrita raunok ja kui jah, siis miks tast midagi kuulda ei ole? Kätteta Inimene on juba vana ja austusväärne forumant, aga tema... :?

Eks osa tuleb muidugi mõnede mootorite nõudest, et passwordides oleks nummer sees ja vähemalt kuus tähte. Mõni mootor peab nime jubaa omajagu passwordiks ja esitab sellele kah imelikke nõudeid, pea sealt inimestelegi halvad kombed kylge ei jää.
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas taavitoots 10:42 28. Aug 2003

Aga miks on nummerdatud raunok1 - mitte raunok2.
Ta pole ju esimene (eeldusel, et nimi on kinni) vaid heal juhul II.

uhh, tööd ei viitsi teha, siis võtad ka iga teemaga sõna ja ajad pseudoprobleeme taga..
taavitoots
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 12:48 28. Aug 2003

oop kirjutas:Tegelikult on mul kah nimes kaks nulli, ag keegi ei ole õnneks märganud... :rolle:

Ammu märkasime ja tegime järeldusi. :P

oop kirjutas: Tegelikult on raunok1 nagu see kõige huvitavam juhtum. Ma saan aru, kui mingit kasutajanime hakatakse nummerdama selle pärast, et ilma numbrita on juba võetud. Nt Pets, Pets1, Pets2, Pets3 jne. Aga kas meil oli siis kuskil juba ilma numbrita raunok ja kui jah, siis miks tast midagi kuulda ei ole? Kätteta Inimene on juba vana ja austusväärne forumant, aga tema... :?

Tegemist põhi mõttelise ja korda armastava (kätteta) inimesega. Mis siis kui oleks võtnud oma nimeks raunok ja keegi teine raunok tuleks ja ennast raunok1-na ära regaks? Ja siis veel üks raunok? Mõleda vaid milline segadus! Meil oleks raunok, raunok1 ja raunok2. Keegi ei saaks aru, et raunok on tegelikutl see esimene raunok. Tegelikult peaks kõige esimene raunok ennast siis regama raunok0 nime all. Aga keegi ei taha olla null. (kuigi mõnele meeldib olla topeltnull p'ni :P ) Saage nüüd aru ja ärge norige! :evil:
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chloe 23:45 28. Aug 2003

Udutont kirjutas: Saage nüüd aru ja ärge norige! :evil:

Varsti peaks hakkama norijaid norima :rolle:
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas anc 0:19 29. Aug 2003

kolmapäev anc13
neljapäev anc14

:)
anc
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 17:08 30. Aug 2003

juba vanadele eestlastele meeldisid rohkem need inimesed, kelle kasutajanimes oli number sees...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas oop 20:06 30. Aug 2003

Udutont kirjutas:Aga keegi ei taha olla null. (kuigi mõnele meeldib olla topeltnull p'ni :P )

Ei-ei-ei, kulla Usutont, sa pole asjast yldsegi mitte õieti aru saanud!

007
00P

Comprendez? ;)
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sharker 19:01 31. Aug 2003

mnjah.. mina ei kasuta oma nimes kunagi numberid.. ega kavatse seda ka tegema hakata :) kuna ma lihtsalt mõtlen nii originaalsed nimed välja, tuleb vaid natukene oma hallollust vaevata et rahuldava tulemuseni jõuda ;)
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 19:14 31. Aug 2003

Sharker kirjutas:mnjah.. mina ei kasuta oma nimes kunagi numberid.. ega kavatse seda ka tegema hakata :) kuna ma lihtsalt mõtlen nii originaalsed nimed välja, tuleb vaid natukene oma hallollust vaevata et rahuldava tulemuseni jõuda ;)

minu nimed vast nii originaalsed ei ole, aga nimedesse numbrit ei pane mina seepärast, et see ei ole normaalne tavalistes nimedes(nõu offents) ja kuna mina pean ennast tavaliseks inimeseks siis ei pane ma ka enda nimedesse numbrit :D
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 19:17 31. Aug 2003

vaid yks nimekiri. kes ei viitsi sissejuhatust lugeda, kerigu kohe allapoole. seal see nimekiri ongi. 500 nime. et ei peaks foorumis ega rollimängus oma tegelaste nimede sees numrisi tarvitama.

Ilves, Hoovatõiv, Jõhv, Hõimulemb, Iva, Kirre, Käblik, Loits, Lemm, Meltsas, Süsi, Poro jne. siukesi on lihtne juurde ka tekitada.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 20:40 31. Aug 2003

oop kirjutas: Ei-ei-ei, kulla Usutont, sa pole asjast yldsegi mitte õieti aru saanud!

007
00P

Comprendez? ;)

Ja-jaa, tean küll, mida 0 ja P tähendab: suu (topelt) pärani ja keel ripakil? :P
Udutont
Arhimaag

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll