Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kas sinul on nimes juba number?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas sinul on nimes juba number?

Jahh!
13
17%
Ei!
53
69%
Ei, aga tahaksin
11
14%

Hääli kokku : 77

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 14:34 25. Aug 2003

Kui kedagi huvitab siis minu nimi on selline sest ma mängin online mänge ja kuna Markus on levinud nimi ja mina omale mingit erilist hüüdnime ei taha siis ma ükskord võtsin mis arvuti mulle pakkus ja et meelest ei läheks ja et ma kõikjal tuttavate poolt ära tuntav oleksin panin igalepoole selle Markus42-e.

Terve pikk postitus ilma ühegi punktita.................JESSSSSSSS!
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:22 25. Aug 2003

hallsilm kirjutas: 7 Kuu Sära

Võib ju kirjutada ka 7 Q Sära või 76ära?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 18:53 25. Aug 2003

Shadow kirjutas:
hallsilm kirjutas: 7 Kuu Sära

Võib ju kirjutada ka 7 Q Sära või 76ära?

Väga asjalik märkus tähelepanelikult inimeselt :D
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 19:22 25. Aug 2003

Markus42 kirjutas:Kui kedagi huvitab siis minu nimi on selline sest ma mängin online mänge ja kuna Markus on levinud nimi ja mina omale mingit erilist hüüdnime ei taha siis ma ükskord võtsin mis arvuti mulle pakkus ja et meelest ei läheks ja et ma kõikjal tuttavate poolt ära tuntav oleksin panin igalepoole selle Markus42-e.

Terve pikk postitus ilma ühegi punktita.................JESSSSSSSS!

Ee... Punkte on siin üksjagu, aga komasid küll ei näe.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Meix 7:47 26. Aug 2003

Ee.... Millal on lootust, et nimed normaalseks tagasi muutuvad(irve,demon,juube)? Tundub nagu oleks mingisse "1337 haXX0r'ite" foorumisse ära eksinud :( .Miks seda üldse vaja oli? :?
Rollimäng? Mis see on? Kas nagu Need for Speed?
Meix
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 8:02 26. Aug 2003

Aga sinnapoole nimed ju triivivad, või kuidas? Vanemad tegijad lihtsalt üritavad näidata, kui tobe see tegelikult on. Foorum on täis superman123esid ja killer66sid, kes tegelikult isegi kümmet postitust kokku ei saa ning enda meelest hirmus vägevad tegijad on, kuna nimi on ju NII vägev. Halenaljakas, või mis?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Meix 8:12 26. Aug 2003

Seda nimeprobleemi ma tean, aga miks on vaja vanematel tegijatel nooremaid järgi teha(natuke aega võib ju nii naljatada, kuid siiski ma loodan, et varsti tulevad normaalsed nimed tagasi)?
Rollimäng? Mis see on? Kas nagu Need for Speed?
Meix
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor2 9:53 26. Aug 2003

kas sa pole ikka veel aru saanud, et kui sul on nimes number, siis sa lihtsalt oled shefim,kui teised...
kui uni ruttu tuleb on hea, aga kui ei taha tulla, on halb eks. ühel poisil juhtus niisugune lugu ja ta oli õnnetu sellepärast.
sondor2
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 10:04 26. Aug 2003

irve kirjutas:
terep12 kirjutas:kuidas ma oma nime sain? lihtsalt. Kunagi ammu oli mäng terep mis mulle õudsalt meeldis. kuna see poleks olnud originaalne, siis lisasin sinna 12

Jaa, seda mängu mäletan ma küll... Sai tehtud võistlusi, et kes selle auto kõige rogkem hunnikusse sõita oskab. Ma ei mäleta, kes küll selle rekordiga hakkama sai, kuid igatahes seisnes see selles, et auto venis ekraanipikkuseks, ning mäng läks iseensenest kinni.
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 10:15 26. Aug 2003

higgins kirjutas:Jaa, seda mängu mäletan ma küll... Sai tehtud võistlusi, et kes selle auto kõige rogkem hunnikusse sõita oskab. Ma ei mäleta, kes küll selle rekordiga hakkama sai, kuid igatahes seisnes see selles, et auto venis ekraanipikkuseks, ning mäng läks iseensenest kinni.

minu rekord oli see, et auto lendas üles taevasse ja mäng jooksis kokku, ainult pilt lendavast autost jäi väiksesse aknasse :P
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

PostitusPostitas masendav 10:28 26. Aug 2003

hmnjah, mu päris nickis on tõesti number - drag0n. Btw.. seda nicki siin ei kasuta, sest võib natuke segadust tekitada dragon.ee, drag0n jms. eheh.. mitte arvata, et ma dragon.ee portaalilt nime maha copynd olen:p. Siis kui ma seda kasutama hakkasin polndki veel seda portaali vist .. hmm.. NS Record (03-Sep-2001) on küll varem lisatud. Okey, see sellex, liiga teemast välja juba kaldub. Lasin pilgul kiiresti teemast üle käia ja nõustun sellega et nime lõpus olev number, mis tähistab vanust (et iga eluaasta vahetan nime, õigemini selle lõpus olevat numbrit?) või mingi 007, 666 vms. on üldjuhul suht masendav. Hmnjah, samuti vahel mõni tegelane paneb omale nimex ntx. YB3Rl33tH4x0r vms. ja siis arvab, et on kohe mingi l33t tegelane on lame.

Tegu on ainult minu tagasihoidliku arvamusega ja ei soovi kedagi solvata.
masendav
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 10:34 26. Aug 2003

sondor2 kirjutas:kas sa pole ikka veel aru saanud, et kui sul on nimes number, siis sa lihtsalt oled shefim,kui teised...

Ojaa, loomulikult. Ja mõelge, kui sheff on veel see klassivend, kellele vanemad päriselt ongi nimeks pannud Terep12 või Sondor2 või misiganes666 :D Lahe, eks?
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas higgins 11:41 26. Aug 2003

Oioi, nimede panemisest rääkides, kurrat, ma ei mäleta maakonda, aga kusagil sündisd kaksikud... Tüdrukule pandi nimeks Sülje ja poisile Ilari. Nagu päriselt.
Aga jah, numbreid neil nimedes küll polnud.
Nüüd aga tuleb Higgins ja räägib, kuis Asjad Tegelikult On. - Payl
higgins
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 3:07 27. Aug 2003

hallsilm kirjutas:Ei, ei, number võib sees olla küll, nagu Seitsme Kuu Sära, Üheksameest (kusjuures see on Saaremaal levinud nimi)

või Ühtegi :D
muidugi Neljas (nt Aap Neljas) ja Viies (nt Vladimir Viies) on ka. Üksväravast rääkimata.
tähelepanek: iseseisva nimena võivad esineda järgarvud. Esimene, Teine, Kolmas jne.
fennougristi märkus (Pusztay Janos): ungari keeles öeldakse kuningate kohta Teine Andras. tegelikult oleks see eesti keeles ka loomulik. Kolmeteistkymnes Ludvig vms. senistele ja praegustele kuningatele võib erandi teha kyll, nad on nii kõrgestisyndinud, et
teine tähelepanek: lihtsalt Üks, Kolm ja muud sellised sobivad pigem nime algusse. ja pigem omastavas käändes kui nimetavas. Kolme Karu Rammuga Mees. kuigi Sada Lammast oleks ka lahe nimi. või Tuhat Eeslit.

(selle teema peale tekib mul tahtmine oma nimi vahetada Jiw-Poojar-Oojka'ks, aga paraku on see nimi juba kinni. mitte foorumis, vaid yleyldse. Mir-Susne-Hum samamoodi. aga Suoidnemuora Guovža ei ole yldse huvitav.)
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 10:49 27. Aug 2003

No aga näiteks Aragorn II on ju yks paremaid nimesid siin foorumis yldse. Ilma kysimuseta.
Dister
Manatark

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll